Supermarket Village – Farm Town v1.0.4 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Supermarket Village – Farm Town v1.0.4 (Mod Apk).Supermarket Village – Farm Town v1.0.4 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Supermarket Village – Farm Town v1.0.4 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Supermarket Village – Farm Town v1.0.4 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Supermarket Village – Farm Town v1.0.4 (Mod Apk) indir. Supermarket Village – Farm Town v1.0.4 (Mod Apk) ücretsiz indir. Supermarket Village – Farm Town v1.0.4 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Süpermarket Köyü - Çiftlik Kasabası

Süpermarket Köyü – Çiftlik Kasabası v1.0.4 (Mod Apk) Yeni bir şehirde bir süpermarket açmaya hazır mısınız? Güzel, hoş bir köyde yönetici ol ve ev yapımı ürünler sat!

Meydan okumaya katılın ve yerlilere taze yiyecekler sunmak için kendi çiftliğinizi çalıştırın. İşinizi büyütürken hayalinizdeki şehri kurun ve sıkı çalışmanız sayesinde en ünlü komşu olun!

AÇ YENİ PAZAR BÖLÜMLERİ:

Mahsulleri hasat edin ve hayvanları besleyin ve müşterileriniz için farklı ürünleri işlemek için yeterli hammadde üretin. Yeni fabrikalar kurarken, tarlalarınızı ve çiftliklerinizi genişletirken ve çevrimiçi siparişleri ele alırken süpermarketinizi geliştirin. Köyünüzün bir fırına, mandıra bölümüne, et bölümüne ve hatta bir ürün bölümüne ihtiyacı olacak! Rafları her türlü lezzetli ürünle doldurmak için kasiyer ve stokçu kiralayın!

KÖYÜNÜ İNŞA ET:

Kasabanızı yeni binalar ve tarım alanlarıyla genişletin! Fabrikalar açın, yeni ekin tarlaları yaratın, ahır, tavuk kümesi veya rafineri açın. Süpermarketinizi tedarik etmeyi unutmayın! Bir süt fabrikasının, ekmek fabrikasının, et fabrikasının veya içecek fabrikasının kilidini açın. Yerel markanızı yaratın ve köyünüzü haritaya koyun!

ÜRÜNLERİNİZİ DÜŞÜNÜN:

Buğday, mısır, domates, elma veya havuç gibi farklı türde tohumları ekin ve hasat edin. Çiftliğinizde inek, tavuk, tavuk veya domuz gibi hayvanlara özen gösterin. Süt, et veya yumurta toplayın ve talebe göre birçok ürün üretin. Stratejinizi süpermarket ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın!

ÇEVRİMİÇİ SİPARİŞLERİ YÖNETİN:

Yeni teknolojilerden yararlanarak işinizi büyütün! Yakındaki müşterilerin talebini karşılayın ve alışveriş listelerini alın. Ne kadar çok müşterin olursa, köyün o kadar büyür! İşinizi büyütmek için altyapınızı kullanın ve en sevilen süpermarket yöneticisi olmak için kârınızı yeniden yatırın.

Çiftçiliği ve haritanızı genişletmeyi seviyorsanız, Süpermarket Köyü’nün tadını çıkaracaksınız! Karlı sonuçlarla bir süpermarketi yönetmek için stratejik kararların alınması gereken sıradan, oynaması kolay bir oyun. Mütevazı bir üretim bölümünden başlayarak durumunuzu iyileştirin ve tesislerinizde gözle görülür ilerlemenin kilidini açın. Küçük işletmenizi en samimi süpermarkete dönüştürün ve köyünüzü daha mutlu bir yer haline getirin!

Ana Özellikler:

– Her oyuncu için rahat ve stratejik oyun
– Daha detaylı yönetim sistemi
– Kilidi açılacak ve yükseltilecek düzinelerce nesne
– Çok sayıda karakter ve etkileşim
– Komik 3d grafikler ve harika animasyonlar
– Başarılı bir işletmenin yönetimi
– Minyatürde küçük bir yaşam dünyası
Süpermarket Köyü—Çiftlik Kasabası
Süpermarket Köyü—Çiftlik Kasabası
Süpermarket Köyü—Çiftlik Kasabası
Süpermarket Köyü—Çiftlik Kasabası
Süpermarket Köyü—Çiftlik Kasabası
Süpermarket Köyü—Çiftlik Kasabası

MOD:
1. Sınırsız Para
Alımlar sırasında para artar

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Supermarket Village – Farm Town v1.0.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Supermarket Village – Farm Town v1.0.0 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.