Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk).Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk) indir. Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk) ücretsiz indir. Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Gökkuşağı Canavarı'nda Survivor

Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk)

Ben bir canavar arkadaşıyım – bu Survivor In Rainbow Monster io oyununda rehberiniz.

Survivor In Rainbow Monster mobil oyununda Spooky park adlı bir eğlence parkına okul gezisi sırasında kaçırılan isimsiz bir çocuk olarak oynuyorsunuz. Yakaladığınız andan itibaren, siz ve Gökkuşağı Canavarı dışında tamamen boş olan garip yerde beş gece hayatta kalmalısınız.

Beş gece, her akşam Gökkuşağı Canavarlarından kaçınırken tamamlamanız gereken özel bir görev veya meydan okumadan oluşuyor.

GÖREVİNİZ – OYUN MODU
🌕 Gece 1: Blokları Bul
🌖 2. Gece: Canavarları Besle
🌗 3. Gece: Makineyi Onar
🌘 4. Gece: Odayı Aydınlatın
🌑 Gece 5: Gizemli Gece (yakında)

NASIL HAYATTA KALILIR – Gökkuşağı Adamından Kaçının

💙 Mavi Gökkuşağı Canavarı
Mavi Canavar, sizi aramak için haritada dolaşıyor, durup kıkırdamasıyla belli oluyor. Bir dolapta veya kutuda saklanmayan sizi kovalayacaktır.

💚 Yeşil Gökkuşağı Canavarı
Yeşil Canavar her zaman devriye gezer, ancak onlar da kördür, bu yüzden bu canavardan kaçınmak mümkün olduğunca az ses çıkarmakla ilgilidir. Tek bir hareket yapmadığınızdan emin olun.

❤️ Turuncu Gökkuşağı Canavarı
Orange Monster’ı dışarı çıkıp oynamaya devam etmelerini önlemek için sürekli olarak beslemeniz gerekir. Neyse ki, Turuncu Canavarların devriye gezerken nerede yürüyeceklerini gösteren turuncu bir çizgi beliriyor, böylece yakında geleceklerini görürseniz çabucak saklanabilirsiniz.

💜 Mor Gökkuşağı Canavarı
Purple Monster’dan kaçınmak için havalandırma deliklerinden emin olmanız ve izlemeniz yeterlidir. Gözlerin veya ellerin dışarı çıktığını görmüyorsanız, güvenle yürüyebilirsiniz.

Gökkuşağı Adamında Survivor – İPUÇLARI
Oyundaki sese çok dikkat edin.
Yakında olduklarını gösteren ayak seslerini ve diğer sesleri dinleyerek Gökkuşağı Adamı’ndan kaçınırsınız! Oyun oynarken kulaklık takmak kaçmanın en iyi yoludur.

Survivor In Rainbow Buddy, kaçırmayı göze alamayacağınız bir korku ama eğlenceli deneyimdir. Korkunç bir kabusa dönüşen canavarlarla yüzleşin.

Korku Rainbow Guy io oyununun mobil versiyonunun tadını çıkarın!Gökkuşağı Canavarı'nda Survivor
Gökkuşağı Canavarı'nda Survivor
Gökkuşağı Canavarı'nda Survivor
Gökkuşağı Canavarı'nda Survivor
Gökkuşağı Canavarı'nda Survivor

MOD Özellikleri*
1. SINIRSIZ ALTIN
2. SINIRSIZ ELMAS
3. BECERİ BEKLEME SÜRESİ YOK

İNDİRMEK:

Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk) – MEGA TR

Survivor In Rainbow Monster v1.0.7 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.