Tank Stars Hileli Apk v1.6.6 (Sınırsız Para)

İçeriğe Oy Ver

Tank Stars Hileli Apk, tanklar ve çarpıcı özel atışlarla bağımlılık yapan bir video oyunudur. Her şey parmaklarınızın ucunda ve muharebe tankınızı kontrol edecek ve belirli bir hedefe atış yapacaksınız. Devasa bir araç ve silah cephaneliği ile her şeyi yok etme hissini yaşayacaksınız. Grafikler ve görsel efektler de size en heyecan verici deneyimi sunmak için güzel bir şekilde cilalanmıştır.

Tank Stars Apk
Tank Stars Apk

İçindekiler

Tank Stars Hileli Apk

Tank Stars Hileli Apk, her biri farklı görünüm ve yeteneklere sahip 15 farklı tanktan oluşan güzel bir koleksiyon toplayın. Muazzam hasar verebilecek devasa roket kafalarına sahip tanklar var ve roket yaratmanın etkisi harika. Ancak oyuna alışmak için temel bir tankla başlayacaksınız ve ardından en güçlü tankları toplamak için becerilerinizi ve seviyelerinizi geliştirebilirsiniz.

Altın, Tank Stars ana para birimidir, her şeyi değiştirmek ve yükseltmek için altın kullanırsınız. Tanklar, roketler satın almak için altını kullanabilir ve mümkün olan en yüksek hasarı almak için roketlerinizi yükseltmeyi unutmayın, ardından rakibinizi bir saniyede kolayca yeneceksiniz. Kullanmak istediğiniz tankların ve roketlerin kartlarını toplayın, ardından silahlarınızın en fazla hasarı verebilmesi ve düşman saldırılarına karşı direncini artırabilmesi için onları yükseltin.

Tank Stars Hileli Apk indir

Tank Stars Apk indir. Tank Stars Hileli Apk indir. Tank Stars Mod Apk Download.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.

Tank Stars Hileli Apk
Tank Stars Hileli Apk
Tank Stars Mod Apk
Tank Stars Mod Apk