The House of Da Vinci 3 Apk Mod İndir 1.1.19

The House of Da Vinci 3 Apk Mod İndir 1.1.19

The House of Da Vinci 3 Apk, bulmacalar ve maceralarla uğraşan bir mobil oyundur. Zaman ve bilimle ilgilenen bir oyun olarak da sınıflandırılabilir. Bilimle seyahat edebilir veya zamanı seyahat etmek için kullanabilirsiniz. Seyahat maceranızdayken, en azından bir sonraki tura veya seviyeye geçmek için tek başınıza yüzleşmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken birçok zorluk ve sorunla karşılaşacaksınız.

The House of Da Vinci 3 APK belirli bir hikayeyi takip eden bir seri oyundur, ilk iki seriyi oynamadan oyunu anlayabilirsiniz ancak oyunda kötü adam veya oyunun en iyisi olabilirsiniz.

The House of Da Vinci 3 APK for android, bir kişi veya bir grup insan tarafından oynanabilir; farklı türden insanlar bu oyuna erişebilir ve kaç kişinin birlikte oynayabileceği konusunda bir sınırlama yoktur, oyunun ayarları çok iyi yapılandırılmıştır, oyunu oynarken, muhtemelen, ağ üzerinden de ihlal olmazsınız. veya bulanık sistem.

Bu şaşırtıcı macera oyunu biraz eğitici ve beyninizi çalıştırmanızı sağlıyor; beyninizi çalıştırmak, daha hızlı ve iyi düşünmenizi sağlar ve şaşırtıcı oyunu oynamak, bir sonraki seviyeye geçmek veya o belirli oyun seviyesini tekrar oynamak için belirleyici faktör olacaktır. Bu oyun sizi daha fazla maceraya sürüklemiyor; ondan yeterince alıyorsunuz.

The House of Da Vinci 3 APK’nın son sürümünün asıl amacı o bulmacaları kazanmak, farklı maceralara atılmak ya da sanat ve bilimin lideriyle tanışmak. Onun işçisi veya arkadaşı olursunuz ve önde gelen ve nüfuzlu insanlarla ilgili komploları çözmek için onunla el ele çalışırsınız. Aynı zamanda bunları kamuoyu ile paylaşıyorsunuz.

O zaman uzayda ve zamanda seyahat edebilirsiniz, uzayda seyahat etmeye göre, dünyanın muazzamlığını ve farklı türdeki şeyleri nasıl keşfedebileceğinizi görebileceksiniz, bu ülke veya çiçekler, şehir ve benzeri olabilir, ancak zamanı geldiğinde, var olduğunu bilmeden ülkeyi ve şehri ziyaret edebilir veya geleceğe gidebilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Deprem Ağı PRO v13.8.3 FULL APK — TAM SÜRÜM

The House of Da Vinci 3 APK, geçmişi değiştirmenizi ve onunla mükemmel bir şekilde giden hikayeyi seçmenizi sağlayabilir. Hatta devam edip yağmurun rengi, kokusu veya güneşin parlaklığı gibi küçük ayrıntıları bile değiştirebilirsiniz. Her şeyi avantajlarınıza göre veya tarzınıza ve estetiğinize göre yapabilirsiniz. Hatta devam edebilir ve belirli bir zamanda farklı gizem türlerini çözebilirsiniz.