The Quest v19.0 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Quest, gerçek bir şövalye olmayı hayal eden cesur bir savaşçı hakkında piksel platform oyunu. Amaca ulaşmak için birçok seviyeden geçmeli, yüzlerce düşmana ve birden fazla patrona karşı savaşmalı, tehlikeli engellerin üstesinden gelmelidir. Karakter bir platformdan diğerine geçerek sivri uçlardan kaçar ve çukurların üzerinden atlar. Geçiş sırasında kullanıcı, kahramanın performansını ve becerilerini geliştirmek için oyun mağazasında harcanan sanal para birimini kazanabilir.

Öykü

Survivors: Quest, ıssız bir adada üç kayıp arkadaşın kader karşılaşmasını anlatıyor. Bir iş gezisi sırasında yolcu uçağı şiddetli bir fırtınaya yakalandı. Bu fırtına aniden indi ve hava durumu departmanı pilotları ve yöneticileri zamanında bilgilendiremedi. Ve ardından uçağın bir kanadına yıldırım çarparak uçağın düşmesine ve ıssız bir adaya inmesine neden oldu. Yolcuların çoğu kayboldu ya da öldü, sadece üç kişi hayatta kaldı. Tehlike ve yiyecek eksikliğiyle dolu bir vahşi doğada yaşamak için ne yapacaklar?

Adanın gizemlerini keşfedecek kadar uzun süre hayatta kalabilir misin?

Oyuna katıldığınızda tüm korkunç kazanın nasıl gerçekleştiğine şahit olacaksınız. Daha sonra uçak yere düştüğünde bu ıssız adada yolculuğa başlayın. Başlangıçta, sistem sizi bu garip yerde hayatta kalmanın yollarına yönlendirir. Yakında burada zorlukların yanı sıra birçok garip şey olduğunu öğreneceksiniz: hayaletler ve burada birinin yaşadığına dair işaretler. Bu işaret bir tablet bilgisayar, giysi ve bilimsel araştırmalarda kullanılan bazı eşyalardır. O anda büyük bir soru soruldu: Bu insanlar nereye gitti? Ancak, bu soruyu cevaplamak için önce kendiniz için hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısınız. Karakterlerinizin her birinin yaşamı sürdürmek için 4 göstergesi vardır: dayanıklılık, açlık, rahatlık ve eğlence. Bu 4 göstergeyi her zaman güvenli bir seviyede (yeşil) tutmalısınız. Ve kırmızıya döndüklerinde, karakter tehlikeli bir duruma düşmeden ve her an ölebilmeden önce hemen doldurmanız gerekiyor… Sırayla, yukarıdaki sırrı keşfedeceksiniz – bu ada. Ada genelinde görünen ipuçlarını aramalı ve ardından oyunun cevabını bulmak için bunları birbirine bağlamalısınız. Survivors: The Quest bazen bir maceradan çok bir bulmaca gibi geliyor, çünkü olaylar aracılığıyla buradaki nesneler bir şekilde birbiriyle ilişkili ve bu gizemli konuya çekicilik katıyor. Daha sonra, daha fazla nesnenin ve diğer yiyecek kaynaklarının kilidini açarken ve etrafımda olup bitenleri anlamanıza yardımcı olmak için hikayenin daha derinlerine inmenizi sağlayan yeni özellikler açıldı.

İlgini Çekebilir  Uyku Monitörü v2.5.2.1 PREMİUM MOD APK

Özellikler :

* Uzun ve dramatik bir ana hikayeyi takip edin ve isteğe bağlı birçok yan görevi çözün.
* Son derece özelleştirilebilir bir karakter yaratın ve göz kamaştırıcı büyüler yapın, güçlü öğeleri büyüleyin, güçlü iksirler hazırlayın ve insanları hedeflerinize ulaşmaya ikna edin.
* İlginç yerler, gündüz/gece değişiklikleri, hava durumu, büyüleyici insanlar, tehlikeli yaratıklar, okunabilir kitaplar, alınabilir kilitler, tamir edilebilir eşyalar, girilecek evler, zindanlar, tuzaklar ve çok daha fazlası ile açık bir dünyayı keşfedin.
* Hanlarda bulunan üç farklı deste ile bağımlılık yapan bir kart oyunu oynayın.

son sözler

Survivors: The Quest MOD APK, G5 Entertainment’ın yeni bir strateji oyunudur. Bir uçak kazasının ardından gizemli adaya yapılan keşif, tarif edilemez heyecanlar vaat ediyor. Kurbanların hayatta kalmasına ve adadan kaçmasına yardımcı olmak için elinizden geleni yapın.

Survivors: The Quest, yadsınamaz grafiklere sahip bir oyundur. Adadaki yaşamın görüntüleri o kadar gerçekçi bir şekilde sunuluyor ki, her oyuncu onları hikayeye dalmış bulacak. Bulmaca oyunlarını seven oyuncular için ıssız bir adanın gizemlerini çözmek için bir dedektif trenini kaçırmayacağız. Hayatta kalanlar: Gizemlerin cevaplarını bulmak için yolculuğa başlamak için Quest’i buradan indirin.

Quest v19.0 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz İndir

MOD

the-quest-v18.0.9-mod.apks

MOD

the-quest-v18.0.7-mod.apks

MOD

the-quest-v18.0.7-mod.apks

MOD

The-Quest-v18-0-Mod.apk

MOD

The-Quest-v18-0-Mod.apk

MOD

The-Quest-v18-0-Mod.apk