The Street King: Open World Street Racing v3.2 (Mod Apk) Hileli Apk indir

The Street King: Open World Street Racing v3.2 (Mod Apk).The Street King: Open World Street Racing v3.2 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. The Street King: Open World Street Racing v3.2 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. The Street King: Open World Street Racing v3.2 (Mod Apk) Son Sürüm indir. The Street King: Open World Street Racing v3.2 (Mod Apk) indir. The Street King: Open World Street Racing v3.2 (Mod Apk) ücretsiz indir. The Street King: Open World Street Racing v3.2 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı

Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı v3.2 (Mod Apk) Street King, mobil oyunlarda eşi benzeri görülmemiş geniş ve konsol kalitesinde açık bir dünyayı aksiyon dolu bir deneyimle parmaklarınızın ucuna getiriyor.

The Street King’de yüksek bahisli yasadışı sokak yarışları dünyasına girin. Geniş ve ayrıntılı bir açık dünya ortamında yarışın, trafik arabalarından kaçının ve yoğun polis kovalamacalarından kaçın.

Yeni bir yarışçı olarak başlayın ve yeni arabaları özelleştirmek, yükseltmek ve satın almak için para kazanın. Daha tehlikeli ve heyecan verici yarışlara ve polis kovalamacalarına doğru ilerleyin.

BÜYÜK AÇIK DÜNYA
Bir şehir merkezi olan ve birçok sokak yarışçısına ev sahipliği yapan Atlas City’de başlayın. Kırsal bölgeyi keşfedin, Rusty Canyon’un zorlu yollarına çıkın ve Rocky Summit dağlarının tehlikeli yamaçlarına tırmanın.

SÜRÜŞÜNÜZÜ BENZERSİZ YAPIN
Milyonlarca olası benzersiz kombinasyona izin veren derin bir kişiselleştirme sistemi kullanarak arabanızı özelleştirin. Düzinelerce ön tampon, arka tampon, kaput, tavan kepçesi, spoyler ve daha fazlası arasından seçim yapın. Geceyi aydınlatmak için arabanıza neon ışıklar ekleyin. Sürüşünüzü benzersiz hale getirin ve oyun içi ekran görüntüsü sistemi ile paylaşın. Kapsamlı bir modshop kullanarak aracınızı yükseltin. Turboşarj ekleyin, motorunuzu değiştirin, nitro takın ve daha fazlasını yapın.

TEHLİKELİ YARIŞÇILARI YENME
Çok çeşitli ırklar sizi bekliyor. Sizi avlamaya çalışan zorlu rakiplerden oluşan takımları veya yalnız kurtları yenin. Sürüşünüzü yükseltin ve duyularınızı keskin tutun.

EPİK POLİS TAKİPLERİ
Polisler seni almaya geldi. Başarılı olmadıklarından emin olun. 5’ten fazla benzersiz polis aracı, swat minibüsleri, helikopterler, barikatlar, dikenli şeritler ve beton bariyerlerle, polisin sizi yakalayamayacağından emin olmak için elinizden gelen her şeyi vermeniz gerekecek.

ÖZELLİKLERİ
-Bluetooth gamepad’leri destekler.
-Gerçek zamanlı yansımalar ve gölgeler
-Dinamik gün ışığı döngüsü
-Uygulamayı kapattıktan sonra bile yarışların kaldığınız yerden devam etmesini sağlayan gelişmiş kaydetme sistemi
-Bir şehir, dağlar, kırsal alan ve kanyon bölgesi dahil olmak üzere geniş, ayrıntılı açık dünya
-Epik polis kovalamacaları
-Gelişmiş özelleştirme sistemi
-Katılacak bir sürü sokak yarışı
-Ayrıntılı yükseltme sistemi
-16 oynanabilir ve tamamen özelleştirilebilir araç
Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı
Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı
Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı
Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı
Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı
Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı

MOD :
sınırsız para

İNDİRMEK APK + OBB:

Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı v3.2 (Mod Apk) – ZIPYSHARE

Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı v3.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.