Toca Life Hospital v1.4.2-play MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Toca Hospital – Toca Boca’dan bir çocuk oyunu daha, hikaye bu sefer hastanenin koridorlarında geçiyor. Oyuncu tam hareket özgürlüğüne sahiptir. İçinde ana karakter, birçok mevcut karaktere sahip bütün bir tıbbi tesistir. Birkaç katı ziyaret edebilir ve kliniğin topraklarında bulunan çeşitli eşya ve araçları kullanabilirsiniz.

Büyük bir avantaj, etkileşimli ortamdır. Uygulama esas olarak çocuklarda yaratıcı becerileri geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu, kullanıcı tarafından belirli durumların oluşturulmasına katkıda bulunur. Burada doktor rolü de dahil olmak üzere birçok rol oynayabilirsiniz. Doğumdan ameliyata kadar gerçek bir doktor tarafından yapılan tüm operasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, kendimle yapabileceğim birçok ilginç şey var.

Toca Hastanesi – birçok kullanıcıdan yaratıcı olmanıza yardımcı olacak harika bir etkileşimli sanal alan. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de ilgisini çekecek.

KÜÇÜK BİR MELEĞİN BAŞLANGICI

Muhtemelen hiç bir bebeğin doğduğunu görmedin. Nasıl doğduğunu merak etmiş olmalısın? Bu oyuna geldiğinizde daha iyi anlayacaksınız. Birlikte bebek sahibi olmak biraz korkutucu veya çok eğlenceli olabilir. Toca Life’a yeni bebekleri beklerken bu sevinçleri paylaşalım. Aile üyeleri ve sağlık personeli bu kundaklanmış bebekleri sevebilir ve bakımını yapabilir.

HAYATI SONLANDIR

Bazen sevilen birine veda etmek kolay değildir. Hastanelerde de genellikle üzücü anlar yaşanır. Bu hüzünlü anlar, huzurlu bir ortamda sevdiklerinize veda etme oyunu olacaktır. Sevilen birinin ölmesi üzücüdür ve doktorlar bazen hastayı iyileştiremedikleri için kendilerini sıkışmış hissederler. Burada insanlar sevdiklerine veda ederken empati kurabilir ve birbirlerine destekleyici bir şekilde sarılabilirler.

ARADAKİ HER ŞEY

Birisinin hastanede garip şeylerden bahsetmesi büyük bir sürpriz değil. Toca Life: Hospital, hastanede gerçekleşen ve duyulan mucizelerin inanılmaz hikayelerini anlatmanıza olanak tanır. Burada ayrıca sağlık sorunlarınız hakkında birbirinize güvenebilir ve birbirinizle sohbet edebilirsiniz. Hastane, tıbbi muayenelerin yapıldığı ve elbette sağlık kontrollerinin ve röntgenlerin vazgeçilmez yeridir. Oyuncular ayrıca hastanede günlük şeyleri keşfedebilirler.

BAZ ODA VE RESEPSİYONDA SÜRPRİZLER

Hastaneler gürültülü ama ciddi yerlerdir. Her katta benzersiz sürprizler ve deneyimler yaşayacaksınız. Ambulanslar genellikle bodruma girip çıkarken görülüyor. Garajdaki ambulans sirenleri muhtemelen en yaygın olanıdır veya gizli laboratuvar kapısını açmak için gizemli bir makinenin kodunu kırar. Gelin bu gizemleri birlikte keşfedelim.

Kabul katında, kişilerin hastaneye yatış kayıtlarını tutabilecekleri ve hasta yakınlarının hastane faturalarını ödediği yerdir. Hastane tedavisi sırasında bekleme alanında bir yer bulun. Alternatif olarak, kafede atıştırmalıkların veya bir fincan kahvenin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Temple Run 2 v1.72.1 MOD APK — PARA HİLELİ

UNUTMAYIN DÜZEYDE İLGİNÇ KEŞFEDİN

Tedavi sırasında zemin hastanın bulunduğu yerdir. Herkes için teşhis araçları vardır. Ayrıca hasta muayeneleri için bir laboratuvar ve tabii ki önemli bir alan olan ameliyathane bulunmaktadır. Emzirme katında her hasta tipi için ayrı bir alan bulunmaktadır. Çocuklar için özel bir alan ve ultrason makineleri, bebek karyolaları ve bebeklerin bulunduğu bir doğum alanı bulunmaktadır.

Ortak bakımdaki hastalar için zemin, yaşamı düşünmek için huzurlu bir bahçeyi ziyaret edebilir. Sevilen biri öldüğünde, veda odasında ona veda edin. Toca Life: Hastane ayrı alanlarla dolu; her alan için farklı anlamlar taşıyacaktır.

HASTANEDE İŞ YERİNDE İŞ TECRÜBESİ ÖZELLİĞİ

Tüm oyuncuların keşfedebileceği özelliklere ek olarak, oyuncular hastanede farklı işleri deneyimleyebilirler. Hastaları büyük asansörde kattan kata taşıyalım. Yolda suları kopan bir kadın görürseniz, hasta üzerinde ultrason cihazı kullanın. Koşulları teşhis etmek için gelişmiş araçları kullanın. Tıbbi monitörde cerrahi hastanın hayati belirtilerini düzenli olarak kontrol edin. %100 beyin alın ve tüm araçları kullanın

Özellikler :

* Beş katı keşfedin: bodrum katı, ana giriş, laboratuvar ve tedavi, aile bakımı ve genel bakım.
* Büyük asansörde karakterleri kattan kata taşıyın.
* Bebek yolda mı? Ultrason cihazını bekleyen hasta üzerinde kullanın!
* Ah yeni doğanlar: dünyaya hoşgeldin bebekleri!
* Hastaları teşhis etmek için CAT tarama makinesini (bizimkinin kedi kulakları var!) ve X* ışını makinesini kullanın!
* Tıbbi monitörde hastanın yaşamsal belirtilerini kontrol edin.
* Gerçek bir hastanede bulabileceğiniz tüm araçları kullanın: sedyeler, bandajlar, koltuk değnekleri, hastane yatakları, tekerlekli sandalyeler ve daha fazlası!
* Gizli laboratuvarı keşfetmek için gizemli makinedeki kodu kır!
* Veda odasında huzuru bulun ve sevdiklerinizle vedalaşın.
* Dramatik bir hastane temasından rahatlatıcı, yumuşak bir melodiye kadar doğru müzikle hikayenizin tonunu belirleyin.

Toca Life Hospital v1.4.2-Play MOD’u İndirin (Kilitsiz) APK Ücretsiz

MOD

toca-life-hospital-v1.4.2-play-mod.apk

MOD

toca-life-stabil-v1-5-mod.apk

MOD

toca-life-hastane-v1-4-mod.apk

Toca Life Hospital Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.