Toca Life School v1.7.1-play MOD (tam sürüm) APK

Açıklamalar :

Belki de Toca Life serisi günümüz gençlerine fazla tanıdık geliyor. Toca Boca, çocuklara daha fazla eğlence getirmek için güvenli ve yaşa uygun içeriğe sahip ünlü bir eğitici oyun olan Toca Life – School’u piyasaya sürdü. Bu, Toca’nın okul hayatı hakkında bir simülasyon oyunudur ve çocukların deneyimlemesi için eğlenceli bir oyun sunar. Oyun eğlencelidir ve çocuklara oyunun tüm etkinliklerinde yaratıcı olma özgürlüğü verir.

EĞLENCE OKUL HAYATI SİMÜLASYON OYUNU

Yaz tatilinden sonra anne babaların çocuklarını eğlendirmek için en çok arzu ettikleri konu hiç şüphesiz eğitimdir. Bu nedenle, Toca Life – okul, çocukların birlikte keşfetmesi için farklı temalar ve çeşitli içeriklerle doğdu. Oyunun diğer oyunlara göre de bazı benzerlikleri olduğu söylenebilir ancak Toca’nın okul hayatını ve çevresindeki insanları konu alan simülasyon oyunundaki diğer oyunlarda olmayan birçok özelliği barındırıyor. Çocuklar, okuldaki yeni bir hayata hazırlanmak için sırtlarında çantaları ve kitapları ile okula gitmeyi çok isterler. Oyunda çocuklar özgürce düşünebilir ve birçok heyecan verici ve yeni içerik oluşturabilir.

HİKAYE YARATMAK İÇİN BENZERSİZ YERLERİ KEŞFEDİN

Toca Life’da – okul çocukları çok özel yerleri keşfedebilir ve heyecan verici hikayeler düşünebilir. Neredeyse bu sürüm, okuldaki yeni hayatı anlatmak için inşa edilmiş beş yere sahiptir. Çocuklar normal derslere katılabilir ve aradan sonra oyun alanına gidebilirler. Ancak Toca’nın asıl amacı sınırsız öğrenme ve eğlencedir. Ayrıca, en iyi okul anıları için arkadaşlarınızla etkileşim kurun ve harika bir macera yaratın.

FARKLI KARAKTERLERLE ETKİLEŞİM

Derslere katılmanın yanı sıra, arkadaş edinmek de oyunda bulunmak için önemli bir faktördür. Oyunda önerilen 34 yeni karakterle tanışın ve tanışın. Hatta yeni arkadaşlar edinmek okulda daha çok eğlenmenize ve birlikte daha ödüllendirici etkinliklere katılmanıza yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınızla buluşmak ve sohbet etmek için okula gitmek için sırt çantanızı giyin. Ayrıca okulda veya arkadaşlarınızla ailenize göstermek için benzersiz hikayeler yazmaya devam edin.

SINIFTA BECERİLERİNİZİ GELİŞTİRİN

Toca Life School’daki ders dışı oturumlar, çocukların yeteneklerini ifade etmeleri için çok önemlidir ve faydalıdır. Burada çocuklar gitar ve piyano gibi müzik aletlerini çalmak için derslere katılırlar. Okuldan sonraki eğlence, çocukların kendilerini eğlenceli aktivitelere kaptırma arzusudur. Ayrıca çocuklar, en iyi oyuncunun kim olduğunu göstermek için yeteneklerini arkadaşlarıyla karşılaştırabilirler. Son olarak, klasik keytar çalmayı ve en sevdiğiniz kulüpte bir grup kurmayı öğrenin.

SPOR YARIŞMALARINA KATILIM

Dünyadaki çocukların harika fikirleri nedeniyle, bu oyun doğdu ve çocuklara günlük yaşamın zevklerini deneyimlemeleri için büyük bir dünya verdi. Buna basketbol ve futbol oyunları gibi spor aktiviteleri dahildir. Takımlar arasındaki rekabetin yanı sıra, hala arkadaki oyunculara tezahürat yapan ve tezahürat yapan etkili bir seyirci var. Takımlarınızla sert oynamak için sahaya çıkın. Kazanırsan ödül senindir.

İlgini Çekebilir  Blades of Brim Apk Para Hilesi Mod İndir 2.19.60

HİKAYEMİ TUT

Oyunda arkadaşlarınızla oluşturduğunuz hikayeler her an kaydedilir ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır. Bu nedenle, daha fazla insanla paylaşmak için daha ilgi çekici hikayeler oluşturun.

GRAFİK VE SES KALİTESİ

Gerçekten, oyunun grafikleri muhteşem ve karakterler çok sevimli. Birbirinden güzel kostümlere sahip minik karakterler, çocuklara oyunu daha çok sevdirdi. Ayrıca oyunun müzikleri de heyecan verici melodiler açısından zengindir.

SON GÜNCELLEME SÜRÜMÜNDEKİ YENİLİKLER

Oyuncular oyunu güncelleyecek içerikle ilgileniyor mu? Toca Life – School, yemek düzenleme sistemini iyileştirdi ve çocukların eğlenmesi için diğer nesneleri yükseltti. Kostümler darmadağın, bu yüzden oyun daha fazla karnaval kostümü ve eski eşya depolamak için daha fazla alan ekledi. Özel olan, karakterlerin doğru konumda yatay bir sıra halinde düzenlenmesi ve hiç kimsenin dışarıda bırakılmamasıdır.

Kısacası bu oyun çocukların benzersiz hikayeler yaşaması için çok uygun. Oyundaki aktiviteler, çocukların aktif olmalarına ve diğer birçok özel beceriyi geliştirmelerine ve hayattaki arkadaşlara daha yakın olmalarına yardımcı olur.

Özellikler :

* Keşfedilecek beş yer: ev, kafeterya, okul binası, gençlik kulübü ve oyun alanı
* Oynamak için 34 karakter ve farklı kıyafetler
* Farklı temalı dolaplar, okul ofisi ve deneyler için laboratuvar içeren bir sınıf içeren okul binasını keşfedin!
* Yangın alarm sprinklerlerini tetikleyin ve yangın söndürücüler kullanın
* Destansı keytar çalmayı öğrenin ve gençlik kulübünde bir grup oluşturun!
* Oyun alanında spor yapın veya tezahürat yapın!
* Sakız çiğneyin ve koku bombası atın!
* Kafeteryada yemek kavgası başlatın ve daha sonra temizleyin
* Zaman sınırı veya yüksek puan yok * istediğiniz kadar oynayın!
* Üçüncü* taraf reklamları yok
* Uygulama içi satın alma yok

Toca Life School v1.7.1-play MOD’u indirin (tam sürüm) APK Ücretsiz

MOD

toca ömrü okul-v1.7.1-play-mod-full.apk

MOD

toca ömrü okul-v1.7-play-mod-full.apk

Toca Life School Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.