Toolbox for Minecraft Mod Apk İndir 5.4.53

İçindekiler

Toolbox for Minecraft Mod Apk İndir 5.4.53

Zaten bildiğiniz gibi Minecraft, ister Windows ister macOS, ister Android ve iPhone olsun, herhangi bir platforma indirebileceğiniz en başarılı video oyunlarından biridir. Bu iki mobil platform söz konusu olduğunda, dokunmatik ekranlı mobil cihazlar için tasarlanmış macera ve inşaat sandbox oyununun bir versiyonu olan Minecraft Pocket Edition’a başvurabiliriz.

Başlangıçta Mojang tarafından geliştirilen oyunun evreninin popülaritesi, pek çok hayran ve geliştiricinin, oyunun tüm potansiyelini ortaya çıkarmak ve yeni görünümlerle oyunun en iyi şekilde kullanılması için genellikle oyunun modları veya özelleştirmeleri olarak bilinen şeyleri yaratmasıdır. , yeni dünyalar veya ortak oyun öğelerinin değiştirilmesi.

Toolbox for Minecraft: PE, Pocket Edition sürümünde oyunlarımızı özelleştirmemize olanak tanıyan araçlardan sadece biridir. APK’sı Android akıllı telefonumuza veya tabletimize yüklenmiş ve daha önce Minecraft’ın tam sürümünü ödemiş ve indirmiş (Aptoide’den ücretsiz olarak indirmediğiniz sürece), hava durumu, zaman veya sağlık gibi özellikleri değiştirebilir ve hatta iksirler yaratabiliriz. , oyun modunu ve daha pek çok şeyi değiştirin.

Minecraft Apk

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir Bu noktada, size hala bilmediğiniz mükemmel açık dünya oyunu hakkında söylenecek neredeyse hiçbir şey kalmadı. Başlangıçta Mojang…

Toolbox for Minecraft için bu modun ana özellikleri

  • Oyununuza diğer oyun modlarından öğeler ekleyin.
  • Sonsuz ayarların arasında dolaşmaktan sıkıldığınızda ışınlanma işlevini kullanın.
  • Elmasları daha kolay bulmak için X-Ray modunu etkinleştirin.
  • Tek bir vuruşla ağaçları devirebilen uzman bir oduncu olun.
  • Sağlığınız düştüğünde veya ciddi şekilde yaralandığında iyileştirici uygulayın.

MOD Bilgisi

  • (Sonsuzluk Zamanı Değil)
  • Daha Fazla Kısayol Eklendi
  • NBT Editör Kilidi Açıldı (Reklamı İzlemeden)

İlgini Çekebilir  Real Boxing 2 v1.27.0 MOD APK — PARA HİLELİ