Toon App Pro Apk indir v2.4.9.4

İçeriğe Oy Ver

Toon App Pro APK ile sosyal medya oyununuzu önemli ölçüde artırın! Hemen ücretsiz olarak herhangi bir fotoğrafı kolayca çekin, yükleyin ve karikatürlere dönüştürün!

toon app pro apk
toon app pro apk

İçindekiler

Toon App Pro APK özellikleri

Bir mağaranın altında yaşamıyorsanız, bugün bir sosyal medya hesabınız/hesaplarınız olma ihtimali yüksek. Bu nedenle, neden profil resminizi, kendinizin çizgi film versiyonu gibi daha çekici ve benzersiz bir şeyle değiştirmiyorsunuz? Bunu ToonApp ile nasıl yapacağınızı öğrenin.

AI Karikatür Fotoğraf Editörü – Bugün insanların çoğunun telefonlarıyla çok fazla zaman geçirdiği yaygın bir bilgidir. Bazıları mobil oyun oynamayı sever, bazıları video izlemek için, bazıları ise sosyal medya sitelerinde gezinir. Sosyal medya sitelerine göz atmayı seven çoğu insan gibiyseniz, güncel tutmak için profil resminizi sürekli olarak değiştirmeniz gerekebilir. Öyleyse, değiştirmeyi planlıyorsanız, neden Toon App Pro APK‘yı denemiyorsunuz? Bu uygulama, istediğiniz herhangi bir fotoğrafı kolayca onun çizgi film versiyonuna dönüştürmenize olanak tanır. Kısacası, aynı sonuçları elde etmek için herhangi bir çizim becerisine veya bir kuruş harcamanıza gerek yok. İnanılmaz çizgi film fotoğrafınız ile hemen takipçilerinizi ve arkadaşlarınızı etkileyin.

Çeşitli efektler elde edin – ToonApp sadece basit bir çizgi film filtresi uygulaması değildir. Fotoğraflarınıza anında uygulayabileceğiniz birçok modaya uygun filtre içerir. Buna Trendy Damlama efekti, Sihirli Fırça efekti ve daha pek çok şey dahildir. Zaten hazır oldukları için bunu yapabilirsiniz. Bu, onları manuel olarak düzenlemeniz gerekmediği anlamına gelir; fotoğrafınızı yüklemeniz yeterli. Uygulama tüm ağır işleri yapacak!

Çizgi Film Arka Planları ve Düzenleri – Çizgi film fotoğrafınızın açılmasını istiyorsanız, şimdi ona bir çizgi film arka planı ekleyin. Uygulamada kullanılabilecek birçok düzen ve arka plan vardır. Sadece kaydırmanız ve bir grup arasından seçim yapmanız gerekiyor. Karikatür portrenize uygulamayı seçebileceğiniz farklı renkler, stiller ve efektler vardır. Rengi veya boyutu değiştirmek istiyorsanız, bunları daha fazla düzenleyebilirsiniz. Her ne elde etmek istiyorsanız, muhtemelen Toon App Pro APK‘da bunun için bir düzen vardır!

toon app pro apk
toon app pro apk

Toon App Pro Apk indir

Sosyal medya profillerinizi hemen şimdi renklendirmek istiyorsanız, Toon App Pro Apk ile fotoğraflarınızı çizgi filme dönüştürün! Yeni bir harikalık seviyesi yaşamak için şimdi indirin!

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.