Top War Battle Game Apk v1.258.2 (En son sürüm)

İçeriğe Oy Ver

Top War Battle Game hile indir. Top War Battle Game hediye kodu. Top War Hediye kodu. Top War Battle Game elmas hilesi. Top War Battle Game apk indir.

Top War Battle Game
Top War Battle Game

Top War Battle Game Apk indir

Sizi ordunuz için harika bir komutan yapmak için Top War’da savaşlarla patlama yapın. Topwar Studio, bu hit strateji oyunu türünü yayınlıyor. Oyuncular, binlerce askerle yapılan büyük çaplı savaşlarda kaybedilecek. Çünkü oyunda makul bir savaş düzenlemek için oyuncuların bir düşünce tarzına sahip olması gerekiyor, bu yüzden seyircinin 12 yaşından büyük olması gerekiyor. Oyun, birliklerinizi beslemek için büyük bir kışla inşa etmenize izin verecek.

Komutan olmak için birliklerinizi konuşlandıracağınız bir alan seçmeniz gerekiyor. Burada güçlü askeri güçlerle kendi dünya ordunuzu yaratacaksınız. Kontrol etmeniz gereken 3 ordu var: Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri. Oyundaki temel güç kesinlikle karada savaşacak olan Ordu’dur. Tank, zırh, füze gibi silahlarla donatılmaları gerekiyor. Ordu kışlası inşa etmek için adalardaki alanınızı da genişletmeniz yardımcı olacaktır. Sırada Deniz Kuvvetleri var. Deniz savaşlarında uzmanlaşacaklar. Savaş gemilerine ve uçak gemilerine yanaşacak bir yer bulmalarına yardım etmek için kıyıları işgal etseniz, bu yardımcı olacaktır.

Son olarak, görevi karada ve denizde hava sahanızı korumak olan Hava Kuvvetleri. Hava Kuvvetlerinin sahip olduğu silahlar jetlerdir, hedef füzelerdir. Her ordunun farklı dövüş yetenekleri vardır, bu yüzden düşmanı yok etmek için doğru orduyu uygulamalısınız. Bu strateji oyunundaki temel unsur, oyuncunun düşmana karşı bu kadar etkili bir şekilde iddiada bulunmak için akıllı olması gerektiğidir.

Top War, oyunculara farklı nitelikteki savaşlar sunar. Üs savaşları ve dünya savaşları, oyuncuların askeri güçlerini gösterebilecekleri yerlerdir. Birbirleriyle üslerdeki savaşta, oyuncular düşmanın kuvvetlerini ve kuvvetlerinin arasındaki farkın yüksek olup olmadığını makul bir şekilde hesaplamak zorunda kalacaklar. Alanın uygun olduğu alanı nereye genişleteceğinizi hesaplamak için kuvvetlerinizin durumunu düşünün. Anakaradaki kışlaları genişletmeniz ve ardından o toprakları işgal etmek için düşman üslerine saldırmanız gerekiyor.

Dünya savaşına gelince, oyuncuların yürüyüşe daha fazla zaman ayırması gerekecek. Ama karşılığında, alacağınız kaynaklar muazzam olacak. Savaşlarda her avantaj elde ettiğinizde, ganimetiniz düşmanın kaynağıdır. Ne kadar çok toplarsanız, ordunuz o kadar güçlü olur.

Sadece ordular arasında savaşlar olmaz, oyuncular patron veya canavar savaşları da yaşayabilir. Ancak bu, uzak yerlere taşınmanızı ve bulmak için çok zaman ayırmanızı gerektirir. Daha hızlı hareket etmeyi seviyorsanız, kazandığınız elmasları hızlı hareketi desteklemek için kendinize bir araç satın almak için değiştirebilirsiniz.

Ayrıca savaşırken sağlam bir temele sahip olmak için ittifaklara katılmanız gerekiyor. Top War, savaşta birbirinizi desteklemek için sizi bir ittifaka sokacak. Kendi görevlerinizi yapmaya başlayın, ayrıca ittifakınızın kazandığını duyduğunuzda da hediyeler alacaksınız. İttifaklar birbirleriyle her savaştığında, karşı ittifakın ana kulesini yıkmanız gerekir. Aynı zamanda ittifak karargahını çökmekten korur.

Arazinin her santiminde savaşlar şiddetlidir. Zafer veya yenilgi, stratejinize ve kuvvetlerinize bağlıdır. Kazanmak isteyen oyuncuların bölgelerini daha da genişletmeleri, düşman kuvvetlerini yok etmeleri ve topraklarını işgal etmeleri gerekiyor. Daha fazla askeri barındırmak için daha fazla kışla ve bina inşa edin. En güçlü imparatorluk olmak için gücünüzü genişletin.

Ayrıca, 1 yüksek seviyeli bina oluşturmak için 2 düşük seviyeli kışlayı birleştirerek üssünüzü yükseltebilirsiniz. Bu, birlikleriniz için de geçerli olabilir, en iyi dövüş gücüne sahip askere sahip olmak için 2 askeri 1’e eşleştirebilirsiniz. Top War ayrıca oyunculara ordularının kalitesini daha da geliştirmeleri için askeri araştırma alanları sağlar.

Her tesisin seviyesini yükseltmek için görevleri tamamlayın. Dünya hegemonyasına hizmet etmek için Top War’da değerli kaynaklara sahip olabilmek için komşu toprakları istila etmeye başlayın. Size mükemmel bir oyun deneyimi sunmak için rakibinizin karargahını parçalayın. Ordunuzu kontrol ederek yeni toprakları fethedin, birlik eklemek için diğer oyuncularla ittifak kurun ve oyunda hızla lider ittifak olun.

Top War Battle Game
Top War Battle Game
Top War Battle Game
Top War Battle Game
top war battle game apk 3
Top War Battle Game Apk v1.258.2 (En son sürüm) 5

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.