Toplam İmha v2.8.1 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Total Destruction, oyuncuların yalnızca yok etmek, patlatmak, yıkmak ve oyuncunun gözüne hoş gelen diğer şeyleri yapmak için yaptıkları yan kaydırma mekaniği ve oynanışı sayesinde harika bir arcade oyunudur. Hizmetinizde farklı türde ekipman ve silahlar, bir hasar sistemi ve çok sayıda düşman var, bu yüzden sıkılmayacaksınız. Favori savaş biriminizi seçin ve savaşa girin. Zırhlı araçlar, helikopterler ve uçaklar. Çok çeşitli ve geliştirme imkanları içinde. Eski tarz eğlencenin hayranları, çeşitli kalibrelerde aralıksız silahlı çatışmaları takdir edeceklerdir.

DRAMATİK SAVAŞ OYUNU

Oyunun oyuncularına sunmak istediği ilk şey şüphesiz çekici bir oynanış. İlk oyun fikri bana ağır dövüş makineleriyle yoğun bir atış aksiyonu verdi. Oyuncular, onun oyununa girerek, hızlı ama güzel dövüş oyununa hızlı bir şekilde hissedebilecek ve entegre olabilecekler.

Büyük beğeni toplayan oynanışın yanı sıra meydan okuma sistemi de dikkat çekecek. Muharebe araçlarının size ulaşabilmesi için yüksek binalar, engebeli arazi veya düşmanlar gibi hedefleriniz olmalıdır. Ve üstesinden gelmeniz gereken düşmanlar da en düşük asker kademesi de dahil olmak üzere çok katı bir sisteme göre inşa ediliyor ve en yüksek kademe gelişmiş S-300 hava savunma sistemi olacak.

ÇEŞİTLİ SİLAHLAR VE ARAÇLAR

Ve oyunun size verdiği görevleri yerine getirebilmek için gelişmiş silahlar etkili bir araç olacaktır. Oyuncular rollerini oynamaya başladıklarında, birçok tasarımı olan ve kullanımları tamamen farklı olan modern bir silah sistemini ziyaret edecekler. Oyuncuların oyunda tanıyabilecekleri bazı tanıdık silahlar makineli tüfekler, toplar, otomatik toplar, füzeler, bombalar ve nükleer silahlar ve çok daha fazlasıdır.

Oyununuzda karşılaşmanız gereken rakiplerle daha az rekabetçi olmayacaksınız, araç sisteminiz ayrıca eksiksiz ve çeşitli bir Toplam İmha ile donatılmıştır. Savaş uçakları, helikopterler de dahil olmak üzere son teknoloji hava muharebe araçlarından oluşan bir cephanelik hizmetinize sunulacak. Ek olarak, kara muharebe araçları arasında A-10, AH-64 ve P. 1000 Rat gibi çeşitli tankların yanı sıra 20’den fazla araç yer alıyor.

İlgini Çekebilir  Payback 2 v2.106.10 Sınırsız PARA – Mod Apk

OYUN GRAFİKLERİ ÇOK GÜZEL

Grafikler kesinlikle oyunun mükemmelleştireceği ve oyuncularına vereceği son özelliklerden biri olacak. Grafikler kesinlikle oyunun savaş alanındaki gergin muharebe durumlarını ve gerçek duyguları yeniden yaratmasını sağlayacak araçlar olacaktır. Bu nedenle oyun yapımcıları, ürünlerini oyun boyunca korunan olağanüstü grafik kalitesiyle donattı.

Ek olarak, oyunun ana ruhu olacağı için oyunun bağlamı da geliştiriciler için çok önemlidir. Oyun sahnesini genellikle karanlık, dramatik bir tarzda belirleyen savaş oyunlarının aksine, Total Destruction yeni bir grafik stili getiriyor. Yeşil alanlar veya mavi gökyüzü ile beyaz bulutlar heyecan verici olacak ancak oyununuza özel duygular getirmeyi vaat ediyor.

Özellikler :

* Oyun son derece dramatik atış, aksiyon ve dövüş oyunlarına dayanmaktadır.
* Oyunun silah sistemi, havada ve yerde birçok savaş aracı türü ile başarılı bir şekilde birleştirilmiştir.
* Savaş araçlarının kontrolü ve ağır silahların ateşlenmesi ile son derece çekici dövüş oyunu.
* Hedeflenen nesneler de binalar, arazi veya iyi inşa edilmiş düşman sistemi gibi çok farklıdır.
* Oyunun grafikleri genç bir tarzda tasarlanmış, ancak yine de son derece yüksek savaş sahneleri ve ruhu getiriyor.

Toplam İmha MOD özellikleri:

sınırsız para

Total Destruction v2.8.1 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

toplam imha-v2.8.1-mod.apk

MOD

toplam imha-v2.7.1-mod.apk

MOD

toplam imha-v2.7.1-mod.apk

MOD

toplam imha-v2.6.0-mod.apk

MOD

toplam imha-v2.6.0-mod.apk

MOD

total-imha-v2-4-3-mod.apk