Toz ve Neon v1.0 MOD (tam sürüm) APK

Açıklamalar :

Dust & Neon, ünlü Netflix yayıncısından yepyeni bir oyundur. Sadece yaklaşık bir ay önce piyasaya sürüldü, ancak birçok oyuncunun bu oyunla ilgilenmesi, onu Steam’de çok sıcak bir anahtar kelime haline getiriyor. Dust & Neon, Android, iOS, Nintendo Switch ve hatta Steam gibi birçok farklı platformda karşımıza çıktı.

Oyun bir Dust & Neon yolculuğu başlatır ve kısa bir sunum sunar. Buna göre diyalog, bir parça eski vücut parçasından klonlanmış kovboylardan oluşan bir ordu yaratan Dr. Finkel adlı bir bilim adamını anlatıyor. Göreviniz, dört belirli alanda yayılmasını önlemektir.

Temel olarak niyetleri, Dr. Finkel öldürülen robot parçalarından yeni teknolojiler yaratırken, Stetson şapkalı suikastçıların tüm öldürme işini yapmasına izin vermektir. Onu ve robotları durdurmak kesinlikle kolay değil. Onlara yenilmek istemiyorsanız, silahlarla hazır olun.

İçindekiler

TOZ VE NEON MOD APK

En azından Dust & Neon’un oynanışı hemen kavranabilir. Göreviniz, bazen Weird West oyununu anımsatan sabit bir perspektifte rakipleri aramaktır. Oyuncular mevcut nesnelerin arkasına saklanır ve ekranda hareket eden her şeyi hedef alıp patlatmak için dışarı atlar. Silahın cephanesi bittiğinde manuel olarak yeniden doldurulması gerekiyor, tek tek yeniden doldurmanız gerekiyor. Her rastgele silahın farklı boyutta parantezleri vardır. Bu nedenle, bazı silahların sürekli olarak yeniden doldurulması gerekebilirken, diğerleri birkaç atış daha yapabilir.

Dust & Neon’ta birçok farklı silahı deneyimlemeniz için. Tabancalar, tabancalar ve tüfek türleri, seviyeler arasında satın alınabilecek her birinin daha güçlü sürümleriyle yakında keşfedilip kullanılacaktır. Ayrıca ganimet kutularında yüksek statlara sahip bazı yararlı teçhizatlar da bulabilirsiniz. Bununla birlikte, nispeten sınırlı ve genişletilmemiş arz oldukça büyük bir sorundur. Silahlara daha fazla yer açmak için dağınık cephane kutularını düzenlemelisiniz.

Dust & Neon’un nispeten ilginç bir görev sistemi var ve bunun üstesinden gelmek istiyorsanız gerçekten ciddi olmalısınız. Bu görevlerde, oyuncu birbirine paralel giden üç uzun trenin yanından süzülür, her düşman tren vagonunu yok eder, parayı alır ve sonra hızla başka bir yere gider. Öte yandan sabotaj görevleri, enerji santralleri aramak ve düşman dalgalarıyla savaşmak için devasa haritaları aşmayı gerektirir. Bir sonrakine geçmeden önce iki enerji karosunu yok etmek için düğmeye basın.

En ilginç olanı muhtemelen patron dövüş görevidir. W. Elder en iyi örnektir. Oyuncuları hareketli lazerlerin ve çivili zeminlerin farklı konfigürasyonlarına sahip bir odaya kilitleme eğilimi olan bir oligark. Bu lazerlerin çok sayıda parçaya ayrılmasını istemiyorsanız, ustalıkla geçmeniz gerekecek. Dust & Neon’daki her patron dövüşü, sonraki karşılaşmalar için daha zor versiyonların kilidini açar ve bu da oyuncunun ayak uydurmak için sürekli olarak seviye atlamasını gerektirir.

İlgini Çekebilir  Zedge v8.2.2 PREMİUM APK — TÜM PREMİUM ÖZELLİKLER AÇIK

Dust & Neon’da birçok tanıdık özellik görünecek. Spesifik olarak, kalıcı silah kilidini açma, temel ve karakter yükseltmeleri ve yeni efektler getiren bazı pahalı isteğe bağlı rastgele araçları içerir. Dust & Neon, türünü dikkatli bir şekilde araştırdı ve oyuncuların bekleyebileceklerini yeniden yarattı, dünya dokusu, görev hedeflerinin çeşitliliği açısından önceki oyunların sınırlamalarını aştı… En son gelişmelerle birlikte, bu oyun kesinlikle oyunculara heyecan verici deneyimler getirecek.

Özellikler :

* Vur, öldür, yeniden yükle, tekrarla. Oyuncuların kendi ana üslerinde doğdukları, donanımlarını yükselttikleri, yükselttikleri ve ardından savaşmak için bir görev seçtikleri bu shoot ’em up oyununda çift çubuklu aksiyonun keyfini çıkarın.
* Ölüm sadece başlangıçtır. Sayısız koşuda (ve ölümde) karakterinizi geliştirin.
* Aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli farklı görev türleri arasından seçim yapın: Hepsini Öldür, Tren Soygunu ve Sabotaj Hedefi. Her zaman nakit ve daha iyi silahlara dikkat edin – daha iyi ganimet arayışı, görev ilerlemesini hızlandırır.
* Eşsiz patron dövüşlerini deneyimleyin. Oyunda ilerledikçe, seviye atla ve seviye atla, sıradaki patronla kafa kafaya karşılaşmaya yaklaş!

Dust & Neon hakkında son sözler

Dust & Neon’un, ünlü western kovboy temasını modern mekanik robotlarla birleştirme konusunda çok ilginç bir fikri var. Robotların işgal ettiği araziyi geri alma görevini tamamlayın. Pek çok beceri, silah ve modern ekipman, en ileri teknolojiyle bile her tür düşmana karşı kazanmanıza yardımcı olacaktır. Dust & Neon ile iyi eğlenceler!

İndir Toz ve Neon v1.0 MOD (tam sürüm) APK Ücretsiz

Dust-Neon-v1.02-Mod.apk

Dust & Neon Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.