Traffic Racer Apk Hile indir v3.5

İçeriğe Oy Ver

Traffic Racer Apk Hile indir. Traffic Racer indir. Traffic Racer Hile indir. Traffic Racer Apk indir. Traffic Racer Para Hilesi indir.

traffic racer apk
traffic racer apk

Traffic Racer Apk Hile indir

Özellikle yarış oyunları hakkında düşünebilirsiniz, Asphalt, Drag Racing, Racing Thunder,… Traffic Racer önde gelen oyunlardan daha az değil. Traffic Racer, Soner Kara’nın bir ürünüdür. Yukarıda bahsedilen oyunlardan farklı olarak, Traffic Racer arazide hareket etmek ve görünümü değiştirmek yerine sadece üçüncü bir görüş ile çizgide ilerliyor. Traffic Racers’ın birincil amacı sadece pahalı modern arabalar değil, aynı zamanda tanıdık araçlar, hatta kamyonlardır. Ancak bu fikir farklılığı birçok oyuncuyu kendine çekti. Görünüşe göre Traffic Racer ile yarışın tüm unsurları sıfırlanmış. Bu, yarış oyunları hayranları için heyecan verici bir ortam olacak.

Oyuna başlayarak oyuncular 27 farklı modelden biri seçilecek. Ayrıntıları kişiselleştirme yeteneği ile kendi benzersiz stilinizi oluşturabilirsiniz. Her araba farklı temel göstergeler taşıyacak ve ayrıca kendi limiti var. Eşiğin ötesine yükseltirseniz, üstün karakterli bir araca dönüştürülebilir. Doğru hobiyi ve yarış hızını seçmek, deneyiminizi daha iyi hale getirecektir. Şimdi birlikte oynayan oyuncular arasındaki yarış değil, artık diğer araçlarla olan yarışınız. Oyuncular, arabayı çalıştırmak için farklı arazi alanları seçebilirler. Diğer arabalar ana engeliniz. Onlarla çarpışırlarsa, ekranınız hemen sona erecektir. Aracınızın esnek kontrolüne sahip olmak daha ileri gitmenize yardımcı olacaktır.

traffic racer apk hile
traffic racer apk hile

Yarış oyunlarında hız faktörü her zaman en üsttedir. Sınırlı bir süre için en uzak mesafeye gidebilmek için doğru şekilde hızlanmalısınız. Ancak diğer arabalar o kadar hızlı gitmezler, bu yüzden hızlanan dikkatsizlik diğer arabalarla çarpışmayı kolaylaştırır. Hız kontrolü son derece önemlidir. Her oyun seviyesinden sonra biriken puanlarla, arabanın donanım öğelerini yükseltmeye yetecek kadar büyük bir ödül alacaksınız. Bu arabayı oldukça hızlandıracak. Bir başka ilginç nokta ise, araba ne kadar kompakt olursa, diğer arabaları dokunmadan geçmek o kadar kolay olur. Büyük ve büyük arabalarda genellikle hareket halindeyken kör noktalar bulunur ve bu da puanınızı oldukça etkiler. Yine sizin için doğru arabayı seçin ve daha agresif bir şekilde yükseltin.

traffic racer hile indir
traffic racer hile indir

Traffic Racer 3D tasarımı çarpıcı ve hassastır. Ayrıntılarda çok ayrıntılı değil, ancak getirdiği basitlik, oyuncunun ihtiyacı olan şeydir. Detaylar dikkatli, titiz. Pürüzsüzleştirici etki. Hız ve mesafe bilgileri net bir şekilde görüntülenir ve hassastır. Kontrol düzeni ve arayüzü, oynaması kolay, manipüle edilmesi kolaydır. Çok tanıdık bir üçüncü görüşe sahip olmak, yarışı takip etmek zor değil. Geçmişle karşılaştırıldığında bu, 3D arayüz eklenmiş yarış oyunlarından farklı değil. Oyun, sabit klavyeli bir cihazdaki birçok başlığa oldukça benzer. Ama hepsi hala güzel harika bir deneyim. Ses kalitesi ve doğruluğu, hissiyatınız gerçek hayattaki bir yarıştan farksız olacaktır.

traffic racer apk hile indir
traffic racer apk hile indir

Hemen Traffic Racer’ı deneyin. Bu heyecan verici bir yarış oyunu. Nasıl oynanacağından grafiğe kadar ilginç. Sadece yarış arabalarının sizin gibi bir yarış bağımlısı için ideal ortam olacağı bir dünya. Ve Traffic Racer da sürücünüzün seviyesinin bir ölçüsü olacak. Arkadaşlarınızla karşılaştıralım.

Bizi Facebook‘ta takip ederek veya bildirimlere ücretsiz bir şekilde abone olarak güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. Apk indir kategorimizi ziyaret ederek daha fazla hileli apk dosyalarına ulaşabilirsiniz.