Truck & Logistics Simulator Apk Para Hilesi Mod 1.6 İndir

Truck & Logistics Simulator Apk Para Hilesi Mod 1.6 İndir

Truck & Logistics Simulator Apk oyunu herkes tarafından aranan bir oyun olmayı başarmıştır. hem tek kişi hem de arkadaşlarınızla lojistiği başından sonuna kadar oyuncunun kendisine bırakan bir truck simülasyon oyunudur. Oyun Hacettepe Teknokent’de geliştirilmektedir.

Oyun çevrimdışı oynanabilse de, dünyanın dört bir yanındaki diğer sürücülere karşı kamyon taşımacılığındaki becerinizi ölçmek için çevrimiçi küresel lider tabloları var. Düzenli güncellemeler, oyuncuları elde tutmak ve yeni oyuncular çekmek amacıyla oyunu taze tutar. Başarı sistemi aynı zamanda size üzerinde çalışabileceğiniz farklı hedefler de verir ve daha zor başarılara ulaşmak oldukça zor bir iştir ve kesinlikle biraz pratik yapmanız gerekir. Son olarak, kabinde belirli bir rotayı takip edebilmeniz için bir GPS vardır ve hatta gerçek hayat resminizi kamyoncunuzun ehliyetinde olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Geliştiriciler her şeyi düşündü!

Yüksek yapay zekaya sahip yükleme görevlerini yerine getirmek ve çeşitli eşyaları müşterilerine ulaştırmak için birbirinden farklı 20’den fazla aracı kullanmaya başla. Kargoyu Ağrı, kamyonet ve tırlara yüklemek için forklift, vinç, teleskopik yükleyici, kepçe ve daha pek çok araçta profesyonel ol.

İlerlemeli kariyer moduna geç ve yeni araçlar almak, araç filonu yükseltmek ve en hafif yükleri taşımak için zorlu görevleri başarıyla bitir. Sürüş yeteneklerinin sınırlarını zorlayacak taşıyıcılar ile 33 tonluk yükleri taşıyacağın tehlikeli arazi görevlerinin üstesinden gel. Ülkedeki en büyük lojistik şirketi olmak için birbirinden farklı araçlarda ustalaşarak ve araçların tüm potansiyelinden yararlanarak gelirini en yüksek seviyeye çıkar.

Özel dikkat isteyen hassas kargo görevlerinde uzmanlaş. Daha yüksek ödüller kazanmak için kargoyu zarar vermeden dikkatlice yükle, sür ve teslim et. Araç taşıma görevleri için araçları dorselerinin üzerine manevra yaparak yerleştir. Kargo kapasiteni artırmak için araçlarına römork bağla, bakım alanlarında araçlarını onar ve benzin istasyonlarında araçlarının yakıt deposunu doldur.

İlgini Çekebilir  Subway Princess Runner v7.6.2 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Switch ve bilgisayar üzerinde çapraz platform uyumlu çok oyunculu (multiplayer) oyuna katıl ve arkadaşlarınla takım oluşturup heyecan verici teslimatlar yap. Hemen teslimat yapmaya başla ve lojistik imparatorluğunu kur!

Gerçeğe çok yakın araç içi ve sürüş fiziğine sahip birbirinden farklı 40’den fazla araç bulunmaktadır. Birlikte yapabileceğiniz görevlerin yer aldığı Çapraz Platform Uyumlu Multiplayer mod. Arkadaşlarınla takım oluştur ve kargoları birlikte ulaştır. Minivanlardan tırlara kadar farklı araçlar satın al ve lojistik takımını büyüt. Lojistik alanlarında birbirinden farklı yükleme araçlarını  kullanarak araçlarını yükle. Ağır araçları dorseye yükleyerek taşı. Gece/gündüz döngüsü ve gerçekçi hava koşulları. Yağmur ve Sisli havalar da dahil tüm hava koşullarında dikkatlice sür.

Harika lastik deformasyonu. Aracının lastiklerindeki havayı ayarla. Aracın aldığı hasar kısımların eğilmesine neden olarak aracın performansını düşürebilir. Engebeli ve off road gezilerininde yer aldığı yüzlerce farklı görev var. Araç kısımlarını değiştirme (Boya, Cam film kaplama, İç panel rengi, Xenon far vb.). Görünmez duvarlarla karşılaşmadan dilediğin yere gidebileceğin 42 km2’lik geniş dünya haritası bulunmaktadır.