Truck Simulator Europe 2 Apk Sınırsız Para Hileli

İçeriğe Oy Ver

Truck Simulator Europe 2 Apk Sınırsız Altın + Sınırsız Para modunu indirmek istiyorsanız tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Truck Simulator Europe 2 Mod Android Oyununun Özelliğinin ve Mod Sürüm Apk’sinin size tek Tıkla En Hızlı CDN Bağlantısını sağlayacağını bileceğiz , böylece Truck Simulator Europe 2 Android Simülasyon Oyununu kolayca indirebilirsiniz .

Truck Simulator Europe 2 Mod Apk’nin Özelliği Nedir?

Truck Simulator: Europe 2 ile gerçek bir kamyoncu olun!

Truck Simulator: Europe ile gerçek kamyonları sürmeyi hissedin 2. Avrupa’nın
birçok şehrine seyahat edin, Berlin, Venedik, Madrid, Milano, Prag gibi yerleri ziyaret edin.
Para kazanın, yeni kamyonlar ve römorklar satın alın, işinizi seçin ve işinizi teslim edin. açık dünyaya mallar!

Yolun kralı ol!

İyi sürüşler!

Truck Simulator Europe 2 Mod
Truck Simulator Europe 2 Mod

Truck Simulator Europe 2’nin İnanılmaz Yeni Özellikleri Hileli Mod Apk

Oyun, gerçekçi fizik ile yüksek kaliteli grafiklere sahiptir. Yediden fazla farklı kamyonun direksiyonuna geçebileceğiniz ve Avrupa’nın farklı şehirlerine mal teslim etmeniz gereken bir yer.
Farklı hava koşullarında otoyollarda ve köy yollarında şehirler arasında hareket edeceksiniz. Benzin istasyonlarını zamanında aramak ve kamyonunuza yakıt ikmali yapmak için benzin deposundaki yakıt göstergesine göz atmayı unutmayın.

– Gerçekçi Kamyon Fiziği
– Çalıştırılacak 7 farklı kamyon
– 12 farklı römork
– Gerçekçi motor sesleri
– Her kamyon için iç mekan – Köy
yollarında ve otoyollarda sürüş
– Gerçekçi hava koşulları
– Gündüz ve gece döngüsü
– Kayıp ve yakıt tüketimi
– Başarılar ve Liderler

Truck Simulator Europe 2 Mod
Truck Simulator Europe 2 Mod

Truck Simulator Europe 2 Oynanış:

Oyunun başında kamyonunuzun direksiyonuna oturacak ve Avrupa’daki tüm şehirlere mal taşımak için çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekecek.
Yüke bağlı olarak çeşitli tipteki römorkları durduracaksınız. Kargo taşırken dikkatli sürün.
Kargonun zarar görmemiş olması önemlidir çünkü firmaya vereceği tüm zararları cebinizden karşılamış olursunuz. Teslim edilen kargo için, yeni, daha güçlü kamyonlar ve izciler satın almak için harcayabileceğiniz oyun içi para birimi alacaksınız.
Her kamyonun görünümü ve hızlanma hızı, maksimum taşıma kapasitesi, farklı tipte römorkları kullanma yeteneği ve maksimum hızlanma hızı gibi özellikleri farklılık gösterecektir. Birden fazla modda oynayabilirsiniz.
Yani, taşıyıcı ve serbest sürüş modlarında. Kariyer Modunda çeşitli kargo teslimat görevlerini tamamlamanız gerekir.
Ücretsiz sürüşte ne istersen yapabilirsin, şehirler arasında araba kullanabilir, malların teslimatı için sipariş alabilir veya onları reddedebilirsin.

Truck Simulator: Europe 2 , oyunculara tamamen yeni bir kamyon kontrol mekanizması getirecek, gerçeğe bağlı kalacak ve kamyon şoförü deneyimini getirecek. Evet, oyuncu, kamyonu sürmek için vites kutusu, gaz pedalı ve diğer birçok şeyi koordine etmelidir. Ayrıca, oyuncular dönüş yapmadan önce yol sinyallerini de kullanmalıdır ve oyuncular ayrıca hayatta yaygın olarak görülen bir trafik cezası ile karşı karşıya kalacaktır. Oyun, oyunculara en gerçekçi deneyimi sunmanın yanı sıra oyunda uluslararası sürüş yasasını da uygulayacak. Tabii ki, bir oyuncunun kamyon kullanma becerileri çeşitli seviyelerde sınıflandırılacak ve sürücü ehliyeti ne kadar yüksekse, oyuncunun yeni kamyonlara sahip olma olasılığı o kadar yüksek olacaktır.

Truck Simulator Europe 2 Mod
Truck Simulator Europe 2 Mod

Truck Simulator: Europe 2 , oyunculara çeşitli ve canlı bir sözleşme sistemi sunacak. Tüm sözleşmeler aynı koşullara sahiptir, yani malları belirlenen yere taşımak. Ancak sözleşme, oyuncunun coğrafi konumuna göre otomatik olarak değişecek ve oyuncunun müteakip sözleşmesi yeni bir yolculuğun başlangıç ​​noktası olacaktır. Oyuncular sözleşmeye başladığında, kamyonu römorkla doğru konuma getirmeleri ve en üst düzeyde özenle ve sınırlı bir süre içinde taşımaya başlamaları gerekir. Mesafe ve kargo ne kadar değerliyse, oyuncu o kadar çok para kazanır. Oyuncular, varışta kendi kendine park etme veya ek bonuslar için otomatik park etme arasında seçim yapabilir.

Truck Simulator Europe 2 Mod Apk Özellikleri

  • Yüksek Deneyim
  • sınırsız para
  • Yüksek seviye
  • ücretsiz alışveriş
  • Reklamsız

Bizleri Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla Hileli Apk indirmek için tıklayınız.