Truck Simulator Ultimate v1.1.6 Hile APK + OBB (Maksimum Yakıt/Hasarsız, Sınırsız Para)

İçeriğe Oy Ver

Truck Simulator Ultimate indir. Truck Simulator Ultimate Apk indir. Truck Simulator Ultimate Hile Apk indir. Truck Simulator Ultimate Mod apk indir. Truck Simulator Ultimate Para Hilesi indir. Truck Simulator Ultimate Hile indir. Truck Simulator Ultimate skin hilesi indir.

Truck Simulator Ultimate, kendi ofisinizi yönetmenin yanı sıra nihayetinde bir kamyon kullanma hissini yaşayabileceğiniz bir oyundur. Oyuncular, gözlemlemeniz gereken birçok unsurun bulunduğu uçsuz bucaksız bir dünyayı deneyimleyecekler. Aynı zamanda heyecan verici bir oynanış ile oyun içerisinde çok fazla para kazanacaklar ve bu miktarı birçok farklı amaç için kullanacaklardır. Kaçırmamanız gereken bir oyundur.

truck simulator ultimate
truck simulator ultimate

Truck Simulator Ultimate v1.1.6 Hile

Truck Simulator Ultimate Mod APK , 250 milyondan fazla oyuncuya sahip Bus Simulator: Ultimate‘ın devamı niteliğindedir. İlk kez bir simülasyon ve bir iş adamı oyunu bir araya geldi. İnsanları işe alarak ve filonuzu genişleterek başlayın. Dünyayı dolaşırken kendinizi Yolların Kralı’na dönüştürün!

Truck Simulator Ultimate‘ı deneyimlediğinizde, kamyonunuzu sürerken birçok bina, çeşitli işlevler bulacağınız tamamen gerçekçi ve ayrıntılı bir dünyaya taşınacaksınız. İstediğiniz gibi deneyimlemeniz için doğru olan görüş açısını seçebilirsiniz. Bir simülasyon oyunu ile bakış açısını değiştirmek, kendilerini daha detaylı bir şekilde karaktere dönüştürecekleri zaman artık garip değil. Oradan, oyunun getirdiği deneyime dalacaklar.

Kamyonunuzu görebileceğiniz birincil perspektif, çevrenizi görmenize yardımcı olan üçüncü perspektiftir. Aynı zamanda, sadece kamera değiştirme düğmesine basmak, görüş açısı da tamamen değişir, böylece deneyimi değiştirebilir ve bazı durumlarda özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Oyun ayrıca sürüş sırasında dinleyebileceğiniz bazı radyo istasyonlarını da entegre ediyor ve mevcut güncellenmiş sürümde kanal sayısı artırıldı.

Truck Simulator Ultimate‘da üstlendiğiniz iş, sürüş becerilerinizden yararlanacağınız ve her işin gereksinimlerini yerine getirmeye çalışacağınız tamamen basittir. Alabileceğiniz para miktarı ile birlikte uzun bir iş listesi olacak. Kabul sürecini tamamladıktan sonra aracınız ile başka bir ortama taşınacaksınız. Tabii ki, bu bir kamyon; daha sonra, malları almak ve yolculuğa başlamak için ön sürücüyü belirlenmiş konteynere göndermeniz gerekecektir.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi oyunda yaşadığınız dünya tamamen gerçekçi çünkü tek başınıza kullanacaksınız ve uymak zorunda kaldığınız birçok araç ve trafik mekanizması var. Sanki gerçek bir yolda gidiyorsunuz ve her yolda market gibi bir şey alıp gidebileceğiniz binalar var. Aynı zamanda çeşitli kontrol özellikleri ile arkadaki aracı kolayca görebilmek için viraj alırken veya aynayı hareket ettirirken ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz.

Gerçekten de Truck Simulator Ultimate‘ın ilk seviyesini deneyimlediğinizde, çeşitli kontrol düğmeleri ve üstesinden gelmeniz gereken birçok durum nedeniyle birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Ancak zamanla kendinizi bu oyunun dünyasına kaptıracak ve bir seviyeden diğerine tamamlayacaksınız. Bu oyunda, yeni kamyon satın almak veya şirketinize yatırım yapmak gibi harcamak için belirli bir miktar para biriktireceksiniz.

Simülasyon oyununun yanı sıra, ofisiniz olduğunda iş adamı tarzı oyun deneyimi de yaşayacaksınız. Oyunun başında, onu geliştirmek için fazla paranız olmayacak, ancak bir süre sonra ofisinizi verimli hale getirmek için daha fazla mobilya satın alabilir ve daha fazla personel kiralayabilirsiniz. Bazı farklı tipte kamyonlar oyuncuların deneyimlemesini bekliyor ve gerçekten de bu unsurlara ilgi duyacaksınız.

Truck Simulator Ultimate Özellikleri

 • Çok oyunculu oyunlar için sezon. Paylaşılan kargo taşıma veya yarışlarda yarışma seçeneğiniz var. Yepyeni bir çok oyunculu deneyime sahip olacaksınız.
 • Dünya çapında 100’den fazla yerde çok çeşitli yükleri taşıyın
 • Kazancınızı ve riskinizi artırmak için navlun stokları için açık artırmalara katılın.
 • Kendi şirketinden sorumlu ol
 • Kendi kamyon filonuzu oluşturun.
 • Uzun vadede karı maksimize etmek için personel alın ve firmanızı yönetin.
 • Çalışma alanlarınızı dilediğiniz gibi oluşturun.
 • Farlar, tamponlar, kornalar, kokpit lambaları ve diğer özelleştirme seçenekleri ekleyerek araçlarınızın görünümünü iyileştirin.
 • 32’den Fazla Çarpıcı Otomobil
 • Amerikan ve Avrupa kamyonlarını sürmede şansınızı deneyin.
 • İkinci El Kamyonlar için pazar
 • Çok detaylı kokpitler
 • Dinlenme yerleri. Dinlenme alanlarında artık yiyecek ve içecek siparişi verebilirsiniz.
 • DLC modu sistemi (DLC, Dinamik Yük Kontrolü anlamına gelir).
 • 25’ten fazla farklı dil desteklenmektedir. Ülkede 250’den fazla radyo istasyonu bulunmaktadır.
 • Büyük otoyollarda ücretli yollar
 • Gerçekçi hava durumu. Köy, şehir ve otoyoldaki yollar
truck simulator ultimate hile apk 1
Truck Simulator Ultimate v1.1.6 Hile APK + OBB (Maksimum Yakıt/Hasarsız, Sınırsız Para) 7
truck simulator ultimate hile apk 2
Truck Simulator Ultimate v1.1.6 Hile APK + OBB (Maksimum Yakıt/Hasarsız, Sınırsız Para) 8
truck simulator ultimate hile apk 3
Truck Simulator Ultimate v1.1.6 Hile APK + OBB (Maksimum Yakıt/Hasarsız, Sınırsız Para) 9
truck simulator ultimate hile apk 4
Truck Simulator Ultimate v1.1.6 Hile APK + OBB (Maksimum Yakıt/Hasarsız, Sınırsız Para) 10
truck simulator ultimate hile apk 5
Truck Simulator Ultimate v1.1.6 Hile APK + OBB (Maksimum Yakıt/Hasarsız, Sınırsız Para) 11

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilir yada Telegram Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.