Truckers of Europe 3 Hileli Apk Sınırsız Para 0.28

Truckers of Europe 3 Hileli Apk Sınırsız Para 0.28 indir. Kamyonculuğun nihai kralı olmak için Truckers of Europe 3 Hileli APK Sınırsız para son sürümünü indirin! Keşfetmek için birçok kamyonunuz ve oldukça çekici haritalarınız olacak.

Truckers of Europe 3, Wanda Software tarafından geliştirilen bir kamyon sürüş simülasyon oyunudur. Avrupa çapında çeşitli görevleri tamamlamak için sizi farklı kamyonların direksiyonuna geçirir. Oyun, bir hikaye kampanyası ve hızlı işler dahil olmak üzere çeşitli modlara sahiptir. Ayrıca, kamyonlarınızı satın alabileceğiniz ve yükseltebileceğiniz büyük bir garaja sahiptir. Avrupa çapında gerçek sürüş heyecanını yaşamak için, Android için Truckers of Europe 3 APK‘sını indirin. Oyun akıcı ve Android 4.4+ cihazlarla %100 iyi çalışıyor.

İçindekiler

Truckers of Europe 3 APK Özellikleri

  • 7 Kamyon Mevcuttur. Bu oyun, en popüler markaların bazılarından 7 farklı araç içeriyor. Her kamyonun 6×2/2, 6×4, 4×2, 6×2 Taglift, 6×2, 8×4 ve 6×2 Midlift dahil benzersiz bir konfigürasyonu vardır. 
  • 25+ Fragman. Oyunda ayrıca çok çeşitli fragmanlar da bulunuyor. Bu treylerleri farklı kargo türlerini taşımak için kamyonlara bağlayabilirsiniz. Perdeli, Reefer, Tanker, Lowboy ve Bulk’ı içerir.
  • 60+ Kargo Türü. Kargo ağır, kırılgan, bozulabilir ve hatta tehlikeli olabilir. Bu yükleri taşırken ekstra dikkatli olmanız gerekecek. Kullandığınız treylerin türü de ulaşımda hayati bir rol oynayacaktır.
  • Otantik Motor Sesleri. Oyun, oyunu daha sürükleyici hale getirmek için gerçek dünya motor seslerini kullanır. Hızlanma ve vites değiştirme, gerçek bir kamyon sürmek gibi doğal hissettirecek.
  • Gündüz/Gece Döngüsü. Oyunda gece gündüz döngüsü vardır. Önünüzdeki yolu görebilmek için geceleri farlarınızı kullanmanız gerekecek.
  • Gerçekçi Yakıt Tüketimi ve Hasar. Bu oyun gerçekçi yakıt tüketimi oranları kullanır. Uzun bir mesafe kullanıyorsanız, sık sık benzin almak zorunda kalacaksınız. Ayrıca yolda nesnelere çarpmak aracınızda gözle görülür hasara neden olacaktır.
  • Süper Serin İç Mekanlar. Kamyonun iç kısımları ayrıntılıdır ve tıpkı gerçek gibi görünür. Hız göstergesini, takometreyi, yakıt göstergesini ve diğer göstergeleri sorunsuz bir şekilde görebilirsiniz. Haritada yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bir mini harita da var.
  • Akıllı AI Trafiği. AI trafiği, gerçek dünyadaki sürücüler gibi davranacak şekilde tasarlanmıştır. Kornalarını çalacaklar, göstergeler kullanacaklar ve hatta yavaş sürüyorsanız sizi sollayacaklar.

Truckers of Europe 3 Hileli Apk indir

Truckers of Europe 3
Truckers of Europe 3
download truckers of europe 3 mod apk
truckers of europe 3 mod apk sınırsız para

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.