Twitch v16.4.0 MOD APK — REKLAMSIZ

Twitch V16.4.0 MOD APK — REKLAMSIZ Android oyun camiasının lideri olan canlı sosyal video platformu Twitch’le en sevdiğiniz yayıncılarla birlikte oyunları platformadan canlı bir şekidle takip edebilirsiniz. Twitc ile hem canlı oyun videoları izleyip , yayıncı ve yayını izleyen kişilerle chat aracılığı ile konuşup sohbet edebilime şansı sunmaktadır. Platformun sadece oyun ile yayınları olmayıp e-spor etkinlikleri, sanat, müzik, yemek ve içerisinde bulunan bir çok yayınlama kategorisi içermetedır.

Twitch’te binlerce topluluğun favori yayıncılarla bir araya getiriyoruz. Sevdiğimiz oyunlarda, keyifte, eğlencede, heyecanda birbirimizle buluşuyor, sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Twitch’i hemek indirin ve canlı oyunlar, müzik, spor, espor, podcast, yemek programı, IRL yayınları ve aklınıza gelebilecek güzel, tuhaf, absürd daha ne varsa her şeyin keyfini çıkaran milyonların arasına katılın. Sohbette görüşmek üzere.

Size Twitch’teki diğer süper şeylerin kısa bir listesini de yapalım:

Herkesin “olayı” topluluk. Biz aslında biriz: Hastası olduğunuz konu ne olursa olsun, aynı kafadan insanları Twitch’te bulabilirsiniz.
Destek atın, destek alın: Yeni yayıncılar bulun ve sevdiklerinize abone olun. Desteğinizin karşılığını da ayrıcalıklı avantajlarla alın.
Kendi kanalınızı açın: Twitch uygulaması, yayıncılığa başlamanın en kolay yollarından biri. Bir hesap oluşturun, doğrudan uygulama üzerinden yayına başlayın ve insanları kendi tutkunuz etrafında birleştirin.
Ne bulacağınız hiç belli olmaz: Canlı yayınlanan sadece popüler oyunlar değil, müzik festivalleri, roket fırlatışları, Tokyo’da sokak gezileri ya da keçi yogası da öyle. Evet, ciddiyiz.
Koyu mod: Buna bayılacaksınız. Siyah ile mor, birlikte hiç bu kadar iyi görünmemişti.

İlgini Çekebilir  Mad Dragon Defense v1.3.4 MEGA Hileli – Mod Apk