Vegas Crime Simulator Hile Apk indir Sınırsız Para ve Elmas v6.2.0

İçeriğe Oy Ver

Vegas Crime Simulator Hile Apk indir. Vegas Crime Simulator Mod Apk indir.

Vegas Crime Simulator
Vegas Crime Simulator

Vegas Crime Simulator Hakkında

Vegas Crime Simulator ile suçların en yoğun olduğu noktaları bekliyorsunuz! Vegas Crime Simulator Hile Apk suçlu ortaya çıktı. Vegas Crime Simulator gangster sıradan vatandaşlara saldırır, polisleri öldürür, farklı türde araçlar çalar. Size süper kötü adam olmak için eşsiz bir fırsat sunuluyor. Birçok farklı mühimmat ve silah emrinizde. Vegas Crime Simulator suç sokaklarında şef ol!

GTA’nın dünyası oyuncular arasında viral hale geldiğinden, bu tür yeraltı dünyası içeriği birçok oyuncu tarafından iyi karşılandı. Birçok farklı oyun yapımcısı taklitler yaratır. Buna rağmen, hala oyun topluluğuyla ilgileniyorlar. Vegas Crime Simulator, Vegas’ın sorunlu dünyasını tasvir eden bir suç oyunudur. Buraya gelebilir ve bu oyun türünün bariz şiddetiyle harmanlanmış büyüleyici içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi, Vegas Crime Simulatorü yalnızca bir taklittir. Ama onun dünyasını eleştirmek için acele etmeyin. Bu oyunda dünya açıkça detaylandırılmıştır. Size bir aidiyet duygusu verir ama aynı zamanda birçok yeni deneyim yaratır. Oyuncu, oyunun ana karakterinin genellikle kontrol ettiği gibi olmadığını çabucak keşfedecektir.

Oyundaki karakterler tamamen yeni bir tasarım yapacak. Bu adam size çok kasvetli bir his veriyor. Ayrıca, daha sonra ne kadar çok paranız olursa, karakterinizin benzersiz kıyafetlerini almaktan çekinmeyin. İlk olarak, size sadece tanıdık bir his verir; Yavaş yavaş, bu oyun tarzına alıştıkça her şey değişecek.
Mobil cihazlar için her şey maksimize edilmiştir.

Oyuna katılırken, oyuncular her şeyi son derece sorunsuz bir şekilde yaşayacaklar. Kapsamlı bir haritada hareket etmek için karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Savaşacak ve son derece yoğun savaşlara katılacak. Oyundaki bu kadar karmaşıklıkla, ancak oyunun akıcılığı hiç azaltılamaz. Karakter birçok farklı silah kullanabilir. Düşmanlar üzerinde benzersiz etkileri var ve ayrıca yeni etkileşim türleri gösterecekler. En yeni oyun cihazlarını kullanıyorsanız Vegas Crime Simulator, PC’de oynanan eski GTA sürümlerinden bile daha sorunsuz çalışır. Elbette yeni sürümlerle karşılaştırmak kesinlikle bir kayıptır.

Vegas Crime Simulator, mobil cihazlarda çalışır, bu nedenle benzersiz bir denetleyici ile sağlanır. Aslında, mevcut oyuncular bu tür kontrolörlere çok aşinadır. Konsolların çalışma şeklini taklit eden MFi kontrolörleridir. Ancak modern mobil cihazların dokunmatik ekranları için optimize edilmişlerdir.

Ekranın sol tarafında, oyuncuların haritada özgürce hareket etmelerini sağlayan 4 yönlü bir joystick olacak. Ve sağ tarafta, kullandığınız silahın türüne bağlı olarak farklı türlere dönüştürülebilen devasa bir sanal düğme var. Ayrıca ekrana yayılmış fonksiyon butonlarına göre hızlı koşabilir, zıplayabilir ve silahları değiştirebilirsiniz. En üstte, haritayı ve mevcut konumunuzu da takip edebilirsiniz.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilir yada Telegram Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.

vegas crime simulator hile apk indir 1
Vegas Crime Simulator Hile Apk indir Sınırsız Para ve Elmas v6.2.0 7
vegas crime simulator hile apk indir 2
Vegas Crime Simulator Hile Apk indir Sınırsız Para ve Elmas v6.2.0 8
vegas crime simulator hile apk indir 3
Vegas Crime Simulator Hile Apk indir Sınırsız Para ve Elmas v6.2.0 9
vegas crime simulator hile apk indir 4
Vegas Crime Simulator Hile Apk indir Sınırsız Para ve Elmas v6.2.0 10
vegas crime simulator hile apk indir 5
Vegas Crime Simulator Hile Apk indir Sınırsız Para ve Elmas v6.2.0 11