Wall Hack ve Aim Hack Nedir?

İçeriğe Oy Ver

Wall hack CS GO Pubg,Pubg Lite,Pubg Mobile,Zula,Wolfteam gibi çok oyunculu oyunlarda diğer oyuncular için azap olmuştur.Bazı oyuncular Wall Hack Aim Hack gibi hileleri hırsları için kullanıyor. Wall Hack, Aim Hack gibi hile kullanan oyuncular oyunu oynayan diğer oyuncuları fazlasıyla rahatsız ediyorlar. Wall Hack ve Aim Hack bu hilelerden birisi.

İçindekiler

Wall Hack Nedir?

Wall Hack türkçe anlamıyla duvar hilesi demektir.Yani Wall Hack kullanan bir oyuncu duvarların arkasındaki diğer oyuncuları rahatlıkla görebilir.Kelimenin tam anlamıyla CS GO Wall Hack oyunda diğer oyuncuların yerlerini görmeye yarar.CS GO Wall Hack‘in birçok farklı çeşidi bulunmasına rağmen özellikleri genelde aynıdır. Wall Hack sadece CS GO‘da için bir hile değildir Neredeyse bütün çok oyunculu oyunlarda yapılan bir hiledir.Wall Hack çok oyunculu oyunlarda oyuncuların en büyük şikayetlerinden biriydi.Fakat Wall Hack artık neredeyse tüm çok oyunculu oyunlarda kullanılıyor.Wall Hack son zamanların popüler oyunlarından CS GO,Pubg,Pubg Mobile,Pubg Lite,Zula,Wolfteam gibi oyunlarda tercih ediliyor.Tabi birde Wall Hack Aim Hack gibi hileleri kullanmanın bir cezası var.Wall Hack veya Aim Hack gibi hileleri kullandığı anlaşılan oyuncu kalıcı olarak oyundan banlanır.

Aim Hack Nedir?

Aim Hack otomatik nişan alma hilesi olarak adlandırılabilir. Aim Hack hilesini kullanan oyuncu öldürmek istediği oyunculara nişan alma gibi bir durumla karşılaşmıyor.Aim hack kullanan oyuncu sadece Aim Hack hilesini kullanmak için hileye bir tuş ataması gerçekleştiriyor.Aim Hack hilesi için atamış olduğu tuşa basarak rakiplerinin işini bitirebiliyor.Aim Hack,Wall Hack gibi yine çok oyunculu oyunlarda sıklıkla kullanılan bir hile türüdür.Aim Hack‘in farklı varyasyonları vardır fakat hepsi aynı işi görmek için kullanılır.Aim Hack‘in en çok kullanıldığı oyunlar yine Wall Hack gibi çok oyunculu oyunlarda kullanılıyor.Bunlara örnek vermek gerekirse CS GO,Pubg,Pubg Mobile,Pubg Lite,Wolfteam,Zula,H1Z1 gibi oyunlarda kullanılıyor.Peki Aim Hack ve Wall Hack kullanmanın sonucu nedir diye sorarsanız hile kullandığınız tespit edilirse oyunlardan süresiz olarak uzaklaştırılırsınız.