War Gears v4.4 (Mod Apk) Hileli Apk indir

War Gears v4.4 (Mod Apk).War Gears v4.4 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. War Gears v4.4 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. War Gears v4.4 (Mod Apk) Son Sürüm indir. War Gears v4.4 (Mod Apk) indir. War Gears v4.4 (Mod Apk) ücretsiz indir. War Gears v4.4 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Savaş Dişlileri

War Gears v4.4 (Mod Apk) Mağazadaki en iyi ücretsiz tps’lerden biri olan bu muhteşem üçüncü şahıs arcade nişancı oyununda yeni düşmanlara ateş açın.

Ölüler yükseliyor. En iyi ücretsiz arcade savaş 3. şahıs atış oyunlarından birinde düşman askerlerine ateş açın! Kıyamet sonrası çorak bir arazide düşman askerlerini ve keskin nişancıları öldürerek hayatta kalın, keskin nişancı tüfeğinizi alın ve yaşayan ölülere, onlar insanlarınızı öldürmeden önceki son günüymüş gibi ateş etmeye başlayın.

KESKİN NİŞANCINI HEDEFLE ve ATIŞ! War Squad, muhteşem grafiklere sahip zorlu bir 3d kişi nişancı arcade oyunudur (TPS). Aksiyon dolu bir savaş oyununda ölümsüz düşmanlarla çarpışın. Bu muhteşem silah oyunlarını şimdi ücretsiz indirin!

Keskin nişancı atış yeteneklerinizle gördüğünüz her canlı canavarı avlayın ve infaz edin veya mevcut herhangi bir silahı seçin. Çabuk ol! geç olmadan hepsini öldürmelisin.

Savaş kıyameti daha yeni başladı. Saldırganlara ateş ederek kurbanları yaralanmaktan koruyun, düşmanlara nişan alın ve tetiği çekin. Daha iyi ödüller kazanın. Çekimleriniz ne kadar iyi olursa, silahlarınızı yükseltmek için o kadar fazla olasılık olur.

Savaş oyunlarının bu klasiğinin tadını çıkarın. TPS aksiyonu, korku ve hayatta kalma, hepsi kimseyi hayal kırıklığına uğratmayan bir atış oyununda bir araya geldi. Sizi sallayacak bir arcade oyununda silah oyunu ve keskin nişancı aksiyonu!

Özellikler:
Zamanınız dolmadan düşman askerlerini öldürün
Keskin nişancı tüfeğinizi yükseltin
Çeşitli epik aksiyon misyonları
Birden fazla savaş alanında oynayın
Farklı silahlar ve silahlar
üçüncü şahıs nişancı oyunu
Çevrimdışı veya Çevrimiçi Oyna

Savaşta ateş ettiğiniz ücretsiz bir arcade oyunu keşfedin

Seçkin bir SNIPER olarak zamana karşı yarışan, düşmanlarınızı patlatan ve düşman askerlerini öldüren insanlara hayatta kalma şansı vermelisiniz. Ölü hedefleri yok ederek sadece kurbanları kurtarın, onları arayın ve bir insan beyni yemeden önce onları gönderin. Bilinmeyen virüsün yayılmasını durdurabilir misin? suikastçıları zamanında bitirecek misin? Herkes sana güveniyor, onları yarı yolda bırakma!

Savaş arcade oyunları türünün “her zaman yeşil kalan” bir klasiği olmak için gereken her şeye sahip bir aksiyon nişancı oyunu.

Farklı savaş alanlarında birçok görev.
Hedefini bul, keskin nişancı veya makineli tüfeğinle nişan al ve ateş et!

Herhangi bir savaş saldırganını canlı bırakmayın, nişancı olarak becerilerinizi geliştirin, silahlarınızı daha iyi yükseltin.

Daha güçlü silahların kilidini açın, en iyi keskin nişancı tüfeğini, saldırı tüfeğini, tatar yayı ve hatta bazukayı satın alın.

Her yerde oynayın:
Bu arcade oyunu çevrimiçi olmanızı gerektirmez, çevrimdışı oynayabilir ve en iyi arcade oyununun tadını çıkarabilir, böylece her zaman düşman askerlerini avlamaya ve yok etmeye hazır olabilirsiniz.

SORUMLULUK REDDİ

Bu silah oyunu oynamak ücretsizdir ancak gerçek parayla satın alınabilecek oyun içi öğeler içerir.

Şimdi, oynamanın tadını çıkarma zamanı!
Savaş Dişlileri
Savaş Dişlileri
Savaş Dişlileri
Savaş Dişlileri
Savaş Dişlileri
Savaş Dişlileri

MOD:
1. TANRI MODU
2. DÜŞMAN KISA MENZİL SALDIRISI
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

War Gears v4.4 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

War Gears v4.4 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.