Who is 2? Tricky Chats and Brain Puzzles v2.0.0 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Who is 2? Tricky Chats and Brain Puzzles v2.0.0 (Mod Apk).Who is 2? Tricky Chats and Brain Puzzles v2.0.0 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Who is 2? Tricky Chats and Brain Puzzles v2.0.0 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Who is 2? Tricky Chats and Brain Puzzles v2.0.0 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Who is 2? Tricky Chats and Brain Puzzles v2.0.0 (Mod Apk) indir. Who is 2? Tricky Chats and Brain Puzzles v2.0.0 (Mod Apk) ücretsiz indir. Who is 2? Tricky Chats and Brain Puzzles v2.0.0 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


2 kim?  Zor Sohbetler ve Beyin Bulmacaları

2 kim? Zor Sohbetler ve Beyin Bulmacaları v2.0.0 (Mod Apk) Hayranların favorisi Who Is?’ın zorlu dünyasına dönmeye hazır olun. Yepyeni bir sohbet ve ipucu sistemi ile Zeka ve Zor Bilmeceler!

2 kim? Sohbet Bulmacaları ve Zeka Oyunları, sohbet simülasyonları içeren bir zeka oyunudur. Cevapları bulmak için farklı karakterlerle sohbet ediyor ve ipuçlarını tek tek ortaya çıkarıyorsunuz. Kiminle 2? Sohbet Bulmacaları ve Zeka Oyunları’nın karmaşık diyalog seçenekleri, her türlü şok edici sırrı ortaya çıkaracaksınız.

2 kim? Chat Puzzles & Brain Teasers, düzinelerce seviyeye sahip tamamen ücretsiz bir bilmece ve zeka oyunudur. Zor karakterler sırlarını saklamaya çalışırken oyuncular onları gerçek bir sohbet ustası gibi konuşturacak. Zor bilmeceler ve mantıksal bulmacalarla dolu seviyeleri tamamladıkça zeka oyunları daha da zorlaşacak. Beyniniz için yüzlerce harika yapboz oynayın ve zeka oyunları ve mantık oyunları ile egzersiz yapın. IQ oyunlarını veya IQ sınavlarını seviyorsanız, sağlıklı beyin eğitimi için birçok zor soru bulacaksınız.

SOHBET SİMÜLASYON SİSTEMİ
2 kim? Sohbet Bulmacaları ve Zeka Oyunları, ilk oyunun bağımlılık yapıcı formülünü son teknoloji bir sohbet simülasyon sistemi ile geliştiriyor. Bu sosyal rol yapma sisteminde, karakterler verdiğiniz yanıtlara göre farklı yanıtlar verecektir. Bir oyuncu kaba veya nazik bir insan olabileceğinden diyaloglar tamamen oyuncu odaklıdır. Sohbet sistemi, zeka oyunları mekaniğini rol yapma oyunu öğeleriyle birleştirir.

BELLEK VE ŞİKAYET PUZZLES
2 kim? Sohbet Bulmacaları ve Zeka Oyunları, çok çeşitli bulmaca ve bilmece türlerine sahiptir. Bazı seviyeler hafızanızı test ederken bazıları bilginizi test edecek. Trivia, ünlü markaların logolarıyla oyunculara meydan okuyor. Zorlu hafıza seviyeleri ile beyin becerilerinizi ve hafıza gücünüzü geliştireceksiniz. Her zaman olduğu gibi, beyninizi zorlayan bulmacalarla kandırılmaya hazır olun.

Bu akıl oyunu, sanatsal ve eğlenceli grafikler ve animasyonlarla harika bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Baba kim, kimin karısı gibi sorunları çözdüğünüz çeşitli çılgın bilmeceler oynayacaksınız. Suçları çözecek, gizli sırları ortaya çıkaracak ve ipuçlarını bularak karmaşık bulmacaları tamamlayacaksınız.

ŞOK EDEN SIRLARI KEŞFET
Oynarken Kim 2? Sohbet Bulmacaları ve Zeka Oyunları, yüzlerce farklı karakterle tanışacaksınız. Her karakterin kendine özgü bir kişiliği vardır. Onları doğru sohbet yanıtlarıyla ikna edebilirseniz, bu karakterler sırlarını ortaya çıkaracaktır. İlişkiniz ne kadar öğreneceğinizi ve ne kadar ipucu alacağınızı etkilediği için kelimelerinizi dikkatli seçmelisiniz.

Bu ücretsiz mobil oyun her yerde ve her zaman oynanabilir. Bulmacalar ve bilmeceler tek elle rahatça çözülebilir ve kendinizi fazla zorlamadan oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Mantık oyunu seviyelerini tamamlamak için refleks testi veya telefon sallama gerekmez. Rahatlayabilir ve komik beyin yıkama için komik zor bilmecelerimizi çözmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Aptal testi, moron testi veya aptal testi, hepsi bu beyin oyununda.

Özellikler:
● İndirmesi ücretsiz, oynaması ücretsiz ve eğlenmesi ücretsiz. Hiçbir gizli ücret.
● Sohbet simülasyonu ve RPG seviyeleri.
● Derin ilişki mekaniği ve gerçekçi karakterler.
● Olgun sohbet seviyeleri.
● Zor ve Çılgın bilmecelerle dolu düzinelerce seviye.
● Seçime dayalı karmaşık senaryolar ve oynanış.
● Profesyonel grafikler ve animasyonlar.
● Sürükleyici ve eğlenceli ses efektleri.
● Beyin becerilerini ve IQ’yu geliştirmek için harika bir oyun.
● Hafıza kaslarını geliştirmek için yeni bulmacalar.
● Zeka mizahıyla dolu seviyeler.
● Atlama sistemi, çok zor seviyelerin geçilmesine izin verir.
● Karmaşık bulmaca severler için ipucu algılama sistemi.
● Kopyala-yapıştır seviyeleri yoktur, her seviye %100 benzersizdir.
● Bağımlılık yaratan ve rahatlatıcı oyun.
● Tek elle oynanabilir.
● İnternet olmadan oynayın.

İndir Kim 2? Sohbet Bulmacaları ve Zeka Oyunları bugün ve sanal dedektif kariyerinize başlayın!
2 kim?  Zor Sohbetler ve Beyin Bulmacaları
2 kim?  Zor Sohbetler ve Beyin Bulmacaları
2 kim?  Zor Sohbetler ve Beyin Bulmacaları
2 kim?  Zor Sohbetler ve Beyin Bulmacaları
2 kim?  Zor Sohbetler ve Beyin Bulmacaları
2 kim?  Zor Sohbetler ve Beyin Bulmacaları

MOD:
1. Sınırsız Lamba
2. Reklamsız (izlenen reklamlar hariç)

İNDİRMEK:

2 kim? Zor Sohbetler ve Beyin Bulmacaları v2.0.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

2 kim? Zor Sohbetler ve Beyin Bulmacaları v2.0.0 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.