WildCraft Animal Sim Online 3D v27.3 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

WildCraft: Animal Sim Online 3D – vahşi bir hayvanın mükemmel üç boyutlu simülasyonu. Burada oyuncular mevcut hayvanlarınızdan birinin kontrolünü ele geçirebilecekler: kurt, Tilki, vaşak ve ormanın diğer bazı sakinleri. Kullanıcı, ceketin rengini ve bireysel özelliklerini eşleştirerek karaktere benzersiz bir görünüm kazandırabilecektir. Bundan sonra, hayvan yiyecek bulmak için avlanmak, orman faunasının diğer temsilcileriyle savaşmak, bir aileye ve yavrulara sahip olmak zorunda kaldı. Diğer oyuncularla birleştirme imkanı da var.

Genel Bilgiler

Turbo Rocket Games, WildCraft’ın geliştiricisidir. Muhtemelen yazılım endüstrisindeki en iyi şirketlerden biridir. Bu simülasyon RPG oyununda kurt, tilki veya vaşak olarak bir başlangıç ​​karakteri seçebiliriz. Oyunun ortamı ormanın ortasında. Burada, başlangıçta bahsedilen bir hayvan olacağız.

Farklı ortamların karşı karşıya olduğu çevreyi araştırmalıyız. Muazzam ayılar ve kurt adamlar gibi içgüdülerinizi kullanarak diğer rakip hayvanları yenin. Aksi takdirde başımıza bela açarlar. Ayrıca bir ortak bulabilir ve daha sonra birlikte avlanmak için bir sürü oluşturabiliriz. Bu yöntemle hayatta kalma şansınız daha fazla olacaktır. Oyun ayrıca çevrimiçi mod ile birlikte geliyor. Birçok ilginç nesne hayvanlarımıza göre özelleştirilebilir.

WildCraft, alternatif bir simülasyon savaş oyunudur. Oyunda gerçek hayattaki hayvanlar savaşan birimler olacak. Gerçekçi 3D oyun, titiz grafik tasarımları ve doğanın yaşamının gerçek simülasyonunu sunar. Oyun aynı zamanda çocuklar için doğa ve hayvan davranışları hakkında harika bir öğretim yöntemidir. Zorlu seviyelerin yanı sıra, birçok farklı hayvanın kilidini de açabilirsiniz. Eğer ilgileniyorsanız, şimdi indirin.

Genel Değerlendirmeler

WildCraft’ta maceranıza kurt, tilki veya vaşak olarak başlayacak ve ailelerini son maceralara götüreceksin. Oyunda birçok kişi ve arkadaşlarınızla oynayabilir ve küçükleri düşmandan korumak için bir hayvan ailesi oluşturabilirsiniz. Oyun içinde, geliştirme sırasında yeni hayvan türlerinin kilidini açabilirsiniz.

WildCraft’ta uçsuz bucaksız dünyayı keşfedin. Oyuncular, oyunu dünyanız kadar gerçekçi deneyimleyebilir ve oyunun sunduğu her şeyin tadını çıkarabilirler. Sadece hayvanı avlamakla kalmayıp, hayvan ailesine iyi bakın ve onları korumak ve onları avlamak için diğer hayvanlara saldırın. Bu özellikler hayvan yaşamına kıyasla oldukça gerçekçidir. Bu seçenekleri keşfetmek ve keyfini çıkarmak eğlencelidir. Oyunla ilgili en özel şeyi eğlenceli, benzersiz görsellerle tasarlarlar ve özellikle birinci şahıs bakış açısıyla harika grafikler sağlarlar.

WildCraft ilginç bir 3D oyundur. Hayvan ailesinin her bir üyesini ada, cinsiyete, kürk rengine, göze ve vücut boyutuna göre özelleştirebilirsiniz. Simülasyon oyunu da izin verir. Hayvanlar, yeni bir vahşi macera ailesi başlatmak ve yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar aylarında katı bir doğa yaşamında hayatta kalmak için mevcut aileden ayrılır.

İlgini Çekebilir  dynamicSpot v1.73 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

WildCraft Nasıl Oynanır?

Hayvan simülasyonu mobil oyunu, özellikle hayvan simülatörü oyunları olmak üzere bu yıl birçok oyuncunun sevdiği oyundur. Bu tür bir oyun yüksek özgürlüğe sahiptir ve ayrıca oynarken çok sıkıştırılmıştır. Ve WildCraft’ı herkes oybirliğiyle karşıladı.

Simülasyon mobil oyunlarında birçok hayvan simülasyon oyunu bulunmaktadır. WildCraft, Animal Planet’te her zaman gördüğümüz birçok benzer yavru, yavru kedi, geyik ve keçi sunar. Oyun eğlencelidir ve birçok oyuncu, basit işleyişinden ancak yoğun oynanışından dolayı bu oyunu oynamayı tercih eder. Peki WildCraft gibi bir hayvan simülasyonu mobil oyununda eğlenceli olan nedir? Ne tür bir oyun oynamak istediğinize bağlı. Ve WildCraft’ta her şey var.

Oyunda bazı avlar uluyabilir ve kendi kendilerine gelirler. Bazıları korkup kaçacak. Saldırdığınızda, ısırma becerisinin kilidini açarsanız, ısırma becerisinin enerji topladığını görürsünüz. Yeteneğin etrafında bir miktar yıldırım düştüğünde, onu ısırırsınız ve güç karşılaştırılabilir hale gelir.

Bazı hayvanlar bu beceriyi bilmiyor. Yemekle ilgili bazı emülatörler var. Yemeğin önüne geldiğinizde, bir yemek düğmesi olacak. Bu düğmeye tıkladığınızda, çubuk yavaş yavaş dolacak. Ve sonra yiyebilirsin. Ancak bazı simülatörlerde yemeğin önünde düğme bulunmaz. Düğmeye saldırın, böylece yiyebilirsiniz.

Bilgilerinizi okumak için bilgi çubuğunda okumayı öğrenmelisiniz. İlk olarak, sol üst köşede bir artı işareti var. Açmak için tıklayın. İçindeki ilk öğe, seviyenizi, sağlığınızı, açlığınızı, susuzluğunuzu, enerjinizi ve enerjinizi içeren bilgilerinizdir. Aşağıda hazine sandığınız var. Sonra sağda eşinizin ve çocuklarınızın bilgileri var.

Özellikler :

Aile geçindirmek
* Hayvan Simülatörü: Her aile üyesini ada, cinsiyete, kürk rengine, havlamaya, gözlere, boy ve daha fazlasına göre özelleştirin!
* Bir Aile Kurun: Aile başına en fazla altı erkek çocuk sahibi olun ve mirasınızı sürdürün.
* Hayvan simülatörü, yeni bir aile kurmak için mevcut ailenizden ayrılmanıza izin verir.

3D dünyasını keşfedin
* Dünyayı keşfedin ve eşsiz yerlere seyahat edin.
* Vahşi doğayı keşfedin ve yaz, kış, ilkbahar ve sonbaharın unsurlarında hayatta kalın.

Düşmanlarla savaşın
* Vahşi bir hayvan olarak tehlikeli düşmanlarla savaşın ve ailenizi koruyun.
* Belirli düşmanları yendikten sonra savaş başarılarının kilidini açın.

Çevrimiçi macera oyunları
* Arkadaşlarınızla oynayın, dünyayı keşfedin ve düşmanlarla savaşın.
* Ailenizi etkili bir şekilde korumak için düşmanlarla arkadaşlarınızla savaşın.

WildCraft Animal Sim Online 3D v27.3 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

wildcraft-v27.3-mod.apk

MOD

Wildcraft-hayvan-sim-online-3d-v7.0-mod-full.apk

MOD

wildcraft-v24.6.apk

MOD

wildcraft-v23.9.apk

MOD

Wildcraft-hayvan-sim-online-3d-v7.0-mod-full.apk

MOD

Wildcraft-hayvan-sim-online-3d-v7.0-mod-full.apk