Wonderputt Forever v0.1.5 (tam sürüm)

Açıklamalar :

Wonderputt Forever – mini golf yarışmalarına katılma mekaniğinde orijinal bir bulmaca oyunu. Oyuncular sadece güzel grafiklerin ve orijinal saha dekorasyonlarının değil, aynı zamanda zafere götüren sürekli değişen yerlerin ve koşulların da tadını çıkaracaklar. Katılımcılar uyum sağlayacak, geçmek için benzersiz fırsatlar bulacak, olayların daha da gelişmesini öngörmeye çalışacak ve ideal sonuçlar için çabalayacaktır. Bu sadece memnuniyet değil, aynı zamanda çok çekici ödüller ve ödüller getiriyor. Koleksiyoner hayranları için kesinlikle heyecan verici olacak.

Yel değirmenleri, yel değirmenleri! Bu mini golf oyununda tuhaf ve güzel inşa edilmiş golf sahaları gözlerinizin önünde gelişiyor ve gelişiyor.

Wonderputt Forever, daha önce hiç bulunmadığınız yerlere bir cep nostaljisi yolculuğuna çıkıyor. Atışlarınızı dikkatlice planlamanızı ve topu her benzersiz deliğe batırmanızı gerektiren bir mini golf oyunu. Tamamlanan her seviyede kurslar canlanır, bir sonrakine hazırlanmak için değişir ve değişir. Par modunda oynayın ve Geometry Trips modunda ödüllerin kilidini açarken yüzlerce geometrik delikten eğlenceyi sürdürün.

Wonderputt Forever v0.1.5’i indirin (tam sürüm) Ücretsiz

Wonderputt-sonsuza kadar-v0-1-5-mod.apk

Wonderputt Forever Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.

İlgini Çekebilir  PhotoShot Fotoğraf Editörü v2.11.8 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK