World Soccer Champs v7.0 MOD (Sınırsız Para) Apk

Açıklama:
Dünya Futbol Şampiyonları – World Soccer Champs bir futbol maçı simülasyon oyunudur ve dünyalar, oynanış ve her şeyi dostane bir şekilde oluşturmak için güzel grafikler kullanır. Oyun temel olarak futbolun ana özelliklerine odaklanır ve oyuncuların tüm mükemmel oyunun tadını çıkarması için milyonlarca turnuva veya lig ekler. Futbol simülasyonu türü, uzun süredir ünlü ve popüler olmuştur, ancak birçok oyun, oyunculara farklı heyecan verici deneyimler sunmak için farklı oynanış kullanır. Bir futbol tutkunuysanız ve tüm ünlü oyuncuları içeren bir rüya takımı kurmayı hayal ediyorsanız, World Soccer Champs arzu edilen bir deneyim olacaktır.

World Soccer Champs, futbol tutkusu olanlar için bile her yaş için basit ve kullanıcı dostu bir oyun sunuyor. Bu oyunda, dünyada daha da başarılı olmak için ekibinizi yönetiyor, ilgileniyor, genişletiyor ve geliştiriyorsunuz. Birçok durumda, tüm rakiplere meydan okumanıza, harika bir futbol oyununun keyfini çıkarmanıza ve mutlak zaferler elde etmek için karakterleri kontrol etmenize izin verir. Ek olarak, finansman veya sağlıklı bir büyüme ortamı olmadan bir ekip gelişemez. Böylece oyun, oyuncu değiştirme, yeni özelliklerin kilidini açma, eğitim, koçluk seansları planlama ve potansiyel sponsorlar bulma gibi takım yönetiminin temel süreçlerini simüle eder.

Oyun, arcade kontrol mekanizmalarını uygulamıyor ancak tüm takımı akıllı bir gösterge panosundan kontrol etmenize izin veriyor. Ayrıca, neredeyse tüm oyuncular esnektir ve AI tarafından desteklenir, bu da onları her komutta daha akıllı ve daha verimli hale getirir. World Soccer Chaps ayrıca tüm önemli içeriği ve özellikleri gösteren ve oyuncuların tüm takımı kolayca manipüle etmesine ve hatta takımla gerçek zamanlı olarak etkileşime girmesine olanak tanıyan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. World Soccer Champs’in kontrol mekanizması özeldir ve diğer simülasyon oyunlarından farklıdır. Ancak yine de tüm temel mekanikleri içerir ve oyuncuların benzersiz bir simüle edilmiş futbol deneyiminin keyfini çıkarmasına olanak tanır.

İlgini Çekebilir  Dead Target Zombie v4.91.0 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ

Sponsorluk tüm futbol takımları için çok önemlidir ve kulüplerin aktif kalmasına yardımcı olmak için finansman farklı kategorilere ayrılmıştır. Ekibinizin performansına bağlı olarak, finansman değişecek ve gelecekte daha büyük finansman kaynakları bulmayı daha kolay bulacaksınız. Takımın geliri maçlara değil, sponsorluklara odaklanıyor. Sponsorlar, takımı daha da geliştirmek için birçok çekici ödülle birlikte gelecekte oyunculardan daha da yüksek performans talep edecekler.

Özellikler:
* Yenilikçi oyun ve akıllı rakipler.
* Dünyanın dört bir yanından 100’den fazla lig ve kupa.
* İndirilebilir veri paketi ile gerçek oyuncu isimleri.
* Kimin üstte olduğunu görmek için Google Play Başarılar ve Liderler.
* Oynaması kolay, hakim olması zor.

yol

dünya-futbol şampiyonu-v6.0.1-mod.apk

yol

dünya-futbol-şampiyonları-v6.3.apk

Orijinal versiyon

dünya-futbol şampiyonu-v6.0.1-mod.apk

yol

dünya-futbol şampiyonu-v5.4-mod.apk

Orijinal versiyon

dünya-futbol-şampiyonları-v5.4.3.apk

Orijinal versiyon

dünya-futbol-şampiyonları-v5.4.1.apk

yol

dünya-futbol şampiyonu-v5.4-mod.apk

Orijinal versiyon

dünya-futbol-şampiyonları-v5.0.2.apk

yol

dünya-futbol şampiyonu-v5.0.2-mod.apk