YouTube Vanced Apk indir v16.45.36

İçeriğe Oy Ver

Youtube Vanced APK İndir. Youtube Vanced indir. Youtube Vanced APK ile videoları arka planda oynatma ve reklamsız videolar gibi özelliklere sahip. Youtube Vanced APK İndir ile videolarınızı şarkılarınızı reklamsız izleyebilirsiniz.

Youtube Vanced Apk
Youtube Vanced Apk

Youtube’u vazgeçilmez bir araç olarak kullandınız. Bu durumda, onu her gün video izlemek, müzik dinlemek veya video yüklemek için kullanırsınız, o zaman kesinlikle Youtube Vanced’i zaten biliyorsunuzdur – Youtube’un engelleyici reklamı olan bir sürümü. Bu sürüm, kullanıcılar için çok fazla memnuniyet getirdi, birçok insan için en uygun seçimdir. Kullanıcıların artan ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra daha da geliştirmek için daha yeni bir sürüm doğdu. Youtube Vanced’in (Sürüm 2) bu sürümü, önceki sürümün içeriğine dayanarak, diğer birçok kullanışlı özelliği geliştirdi. Bu, Youtube’un getirdiklerinin en iyisini deneyimlemek için bir seçeneğiniz daha olacağı anlamına gelir. Bu sürümdeki yenilikleri öğrenelim!

Youtube Vanced Yeni Özellikleri

Uygulama, Codec seçeneklerini kaydederek sinematik deneyimi seviyorsanız HDR oynatmayı zorlamanıza veya 60 fps’yi kapatmanıza olanak tanır. İhtiyaçlarınıza ve dinleme yeteneğinize bağlı olarak varsayılan oynatma hızını 0,25x ile 2x arasında değiştirebilirsiniz. Herhangi bir cihaz için bu sürüm, yüksek çözünürlüğü nedeniyle keskin 4k oynatma yeteneğine sahiptir. Uygulama ayrıca reklamları, Topluluk sekmesi gönderilerini ve film satışlarını dönüştürmenize olanak tanır. Afiş bilgileri kompakt ama çok canlıdır. Yorumları veya yorumları beğenmediyseniz, rahatsızlıktan kaçınmak için bunları da silebilirsiniz.

Youtube Vanced Bazı Özellikleri

Önceki sürümün noktalarına ek olarak, bu sürüm 2, uygulamayı çalıştırırken düzgünlüğü artıran başka özelliklere sahiptir. Sürüm, kullanıcı için göz yorgunluğunu ve pil ömrünü azaltmak için renk seçenekleri oluşturur. Her iki sürümün de benzersiz özelliği, video izlerken reklam engellemedir, ancak sürüm 2, videoyu arka planda veya resim içinde resim oynatmanıza izin veren bir özellik ekler (Android için 8.0’da). Ayrıca, kaydırma kontrolü ile parlaklığı ve sesi kontrol edebilirsiniz.

Sürüm ayrıca, bir şarkı çalmanıza veya TikTok tekrar videolarını izlemenize izin veren bir otomatik tekrar özelliği sunar. Bu da sıkılana kadar bir video izlemeyi seviyorsanız kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Bu özellik sizi tekrar seçim yapmak zorunda kalmaktan kurtarır.

Youtube Vanced Apk
Youtube Vanced Apk

Youtube Vanced Diğer Özellikleri

Video izlerken veya müzik dinlerken, hantal bölümleri sevmiyorsanız, örneğin açılış, bitiş ve kayıt istemini atlayabilirsiniz. Bu sürüm ayrıca diğer kategorileri, can sıkıcı bölümleri atlamanızı sağlar. API’yi kullanarak uygulamanın nasıl davrandığı hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Aynı zamanda, daha geniş topluluğa katkıda bulunmanıza ve kendi segmentlerinizi API’ye göndermenize olanak tanır.

Oynatma zaman çizelgesinde oynatılan kategorilere bağlı olarak, bu bölümleri farklı özel renklerle işaretleyebilirsiniz. Segmentleri veya kategorileri otomatik olarak atlayın; yoksayılacak bir düğmenin gösterilip gösterilmeyeceğini veya hiç yok sayılmayacağını seçin. Tam kontrol sizde. Bu özellik, kullanıcılar için proaktiftir; bu değişiklikler onları şaşırtmayacaktır.

Youtube Vanced Apk
Youtube Vanced Apk

Youtube Vanced Nasıl İndirilir

Yeni uygulama özelliklerini kullanabilmek için izlemeniz gereken birkaç adım var. Öncelikle, bunun tam sürümünü cihazınıza yüklemelisiniz. Ardından Vanced Manager uygulamasını açıyorsunuz ve ilk önce indireceğiniz uygulamayı veya hem Vanced Youtube hem de Youtube müziğini seçerek kurulum yapıyorsunuz. Telefonunuz Root’luysa, Root izni Ver’i seçersiniz. Değilse, Kapat düğmesine basın. Bu yeni sürüm değiştirilmiş bir arayüze sahiptir, bu nedenle Ayarlar’ı seçtiğinizde ekranda yeni bilgiler ve özellikler görünecektir. Sürüm bilgileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Üç noktaya gidin, ayarları seçin, Yöneticiyi güncelleyin ve Hakkında!

Versiyon 2 ile arayüz ve tasarım değişiklikleri açısından upgrade edildiği için telefonunuza uygun olan versiyonu seçebilirsiniz. Kullanıcılar için kurulum ve güncelleme de daha rahat hale geliyor. Bu versiyonun size mükemmel eğlenceyi getirme şansı var!

Youtube Vanced Nasıl Kurulur?

  1. YouTube Vanced APK kurmadan önce Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar kısmından bilinmeyen kaynaklara izin vermediyseniz izin verin.
  2. Sayfanın Aşağısında bulunan YouTube Vanced APK indir linkinden Youtube Vanced APK‘yı indirin.
  3. İndirilenler klasörüne girin ve indirdiğiniz APK’yı açıp kurun.

Adım 1: Vanced Manager’ı telefonunuza indirin ve kurun.

Adım 2: Uygulamayı açın, Youtube Vanced’i Yükle’yi seçin.

Adım 3: Kurulum yöntemini seçin (Root / Nonroot).

Adım 4: Youtube Vanced’i yükleyin. Root’suz cihazlar için, önce MicroG’yi kurmanız gerekecektir

YouTube Vanced, Youtube’un en iyi genişletilmiş versiyonudur. Boş zamanlarımda genellikle rahatlamak için Youtube’da videolar izlerim. Bu uygulama daha iyi bir deneyim yaşamama yardımcı oldu ve orijinal uygulamanın bazı dezavantajlarının üstesinden geldi.

YouTube Vanced APK indir Reklamsız Arka Planda Oynatma sitemiz üzerinden hiç bir ücret ödemeden indirebilirsiniz.  Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. YouTube Vanced APK indir Reklamsız Arka Planda Oynatma ve Daha fazlası için apk indir kategorisine göz atmayı Bizi Facebook‘ta takip etmeyi unutmayın.

Youtube Vanced Apk indir.

Microg İndir