Youtube Vanced APK İndir v16.21.54

İçeriğe Oy Ver

Youtube Vanced APK İndir. Youtube Vanced APK videoları arka planda oynatma ve reklamsız videolar gibi özelliklere sahip. Youtube Vanced APK İndir ile videolarınızı şarkılarınızı reklamsız izleyebilirsiniz.

Youtube Vanced Apk
Youtube Vanced Apk

YouTube Arka Planda Oynatma (arka planda çalışan özellik) deniyordu, ardından projeyi YouTube Vanced (Gelişmiş’in kısaltması) olarak yeniden adlandırdılar. Orijinal uygulama gibi YouTube Vanced, telefonunuza video indirmenizi desteklemiyor. Youtube üzerinden video indirmek istiyorsanız TubeMate veya SnapTube’u seçebilirsiniz .

YouTube Vanced APK indir;  YouTube Vanced Apk arka planda oynatma, reklamsız videolar gibi özelliklere sahip. Peki ücretsiz bir şekilde reklamsız, arka planda oynatma ve indirme özelliği olan YouTube ücretsiz olarak kullanılabilir mi?

 YouTube Vanced APK ile bu mümkün. Haydi şimdi hep beraber YouTube Vanced APK uygulamasını tanıyalım. Yazının son kısmında yer alan YouTube Vanced indir butonuna basıp bu özelliklerin hepsini kullanabileceksiniz.

YouTube Vanced APK genel olarak YouTube uygulaması gibi çalışır. Buna örnek verecek olursak gerek uygulama olarak gerek uygulama arayüzü gerekse uygulama işleyişi ile YouTube’un bire bir aynısıdır.

YouTube Vanced APK artılarına gelecek olursak ücretli olan YouTube Premium’un sağladığı özellikleri bizlere ücretsiz olarak sunmasıdır. 

YouTube Vanced APK İndir için resmi YouTube Apk mod uygulamasının modlanmış sürümü diyebiliriz. YouTube Vanced APK uygulaması yalnızca Android cihazlar için geçerli olup root gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Youtube Vanced Apk
Youtube Vanced Apk

İçindekiler

Youtube Vanced Apk Özellikleri

Normal YouTube kullanırken bu uygulamanın arka planda çalışmanıza izin vermemesi can sıkıcı. Sevdiği bir şarkıyı dinlerken, kız arkadaşınız Messenger’da bir mesaj gönderir. En sevdiğiniz müziği duraklatmanız ve mesajı yanıtlamak için başka bir uygulamaya geçmeniz gerekir. Müzik dinleme deneyiminiz önemli ölçüde azaldı.

YouTube Vanced bu dezavantajın üstesinden geldi. Uygulama, akıllı telefonlar için popüler müzik çalarlar olarak arka planda çalıştırmanıza olanak tanır. Sonuç olarak hem Youtube’da müzik dinleyebilir, gazete, kısa mesaj okuyabilir veya Instagram’ı kullanabilirsiniz. Bu uygulama, ekranınız kilitliyken bile çalışır.

YouTube Vanced’in en önemli özelliklerinden biriside reklamsız olmasıdır. Bu uygulama, Youtube’da video izlediğinizde reklamı engeller. Film izliyorsanız, müzik dinliyorsanız veya yemek pişirme talimatları videoları izliyorsanız ve sürekli reklamlardan rahatsızsanız, bu uygulama herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olmak için harika bir seçimdir.

Bu özellik, bu uygulamayı telefonunuza indirdiğinizde varsayılan olarak etkindir. Tabii ki, isteğe bağlı olarak bu özelliği etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Bu uygulama, orijinal uygulamadan farklı bir arayüze sahiptir, sorunsuz bir şekilde kolayca yükleyebilir ve kullanabilirsiniz.

  • Reklamsız.
  • Arka planda oynatın.
  • En yüksek çözünürlüğü zorlayın (HD ekranı kullanıyorsanız 4K).
  • Beyaz, Siyah, Karanlık tema.
  • Parlaklığı ve ses seviyesini ayarlamak için parmağınızı kaydırın.
  • Otomatik Döngü.
  • Yakınlaştır.
Youtube Vanced Apk
Youtube Vanced Apk

YouTube Vanced APK İndir Kurulumu

  1. YouTube Vanced APK kurmadan önce Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar kısmından bilinmeyen kaynaklara izin vermediyseniz izin verin.
  2. Sayfanın Aşağısında bulunan YouTube Vanced APK indir linkinden Youtube Vanced APK‘yı indirin.
  3. İndirilenler klasörüne girin ve indirdiğiniz APK’yı açıp kurun.

Adım 1: Vanced Manager’ı telefonunuza indirin ve kurun.

Adım 2: Uygulamayı açın, Youtube Vanced’i Yükle’yi seçin.

Adım 3: Kurulum yöntemini seçin (Root / Nonroot).

Adım 4: Youtube Vanced’i yükleyin. Root’suz cihazlar için, önce MicroG’yi kurmanız gerekecektir

YouTube Vanced, Youtube’un en iyi genişletilmiş versiyonudur. Boş zamanlarımda genellikle rahatlamak için Youtube’da videolar izlerim. Bu uygulama daha iyi bir deneyim yaşamama yardımcı oldu ve orijinal uygulamanın bazı dezavantajlarının üstesinden geldi.

YouTube Vanced APK indir Reklamsız Arka Planda Oynatma sitemiz üzerinden hiç bir ücret ödemeden indirebilirsiniz.  Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. YouTube Vanced APK indir Reklamsız Arka Planda Oynatma ve Daha fazlası için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Youtube Vanced Apk İndir, Youtube Vanced APK Reklamsız İndir, Youtube Vanced İndir.

YouTube Vanced APK İndir

Facebook‘ta takip edin!