Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk).Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk) indir. Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk) ücretsiz indir. Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Zombi Arenası: Gündelik Boşta RPG

Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk)

“Zombie Arena”, hayatta kalma temalı sıradan bir boşta RPG mobil kart oyunudur.

HB projesinin ani genetik mutasyonu nedeniyle, deney oldukça bulaşıcı bir zombi canavarı haline gelir. O zamana kadar, dünya zombi gruplarına düşüyor ve ardından feci bir kaosa daldı! Kıyamet dünyasında mutasyonlar oluyor… Kahramanlar toplayın, ekipler kurun ve elbette gücünüzü artırın. Kontrolden çıkan kıyamet dünyasında birlikte hayatta kalın! Sarf malzemeleri edinerek hayatta kalabilirsiniz. Güçlü bir ekibe güvenerek hayatta kalabilirsin. Stratejide ustalaşarak sonuna kadar hayatta kalabilirsin! Göreve çağırın ve hayatta kalmak için birliklerinizi toplayın ve barışçıl bir dünya inşa edin!

Şaşırtıcı özellikler şunları içerir:

[Ultra Easy with One Tap]Yüksek çözünürlüklü haritalar, zarif karakterler, basit AFK operasyonları, stratejik diziliş, anında kaynak toplama… Hepsi, yüksek kar elde etmenize ve aşamaları tamamlamanıza ve kendi zombi krallığınızı kurmanıza yardımcı olur!

[Strategy VS. Multi-Tactical Couples]Kahramanları gerçek zamanlı olarak çoklu hizipler arasında karıştırmak ve eşleştirmek için! Rogue benzeri yolculuğunuz sırasında kahramanca birliğin, ırksal kısıtlamanın ve taktik modülün kilidini açın! Diğer RPG oyunlarının katı kahraman oluşumlarından farklı olarak, her hevesinizi nihai bir gerçeklik haline getirebilir!

[Doomsday Wasteland Hero Card Collection]İster joker gibi SS düzeyinde bir efsane karakter, ister efsanevi becerilere sahip destansı bir karakter olsun, esnek kahramanları yeniden oluşturmak için parmaklarınız arasında kaydırın, hepsi özel bir ustalıkla yapılmıştır! Taktik modüllerin ücretsiz olarak sıralanması, dizilişinizin gücünü en üst düzeye çıkarmasına izin verin!

[Tower Defense with Zombie Siege]Zombi grupları kuşatır ve savaşır, düşman 7 zorlukla kuşattı ve saldırdı ve 7 alanı kuşattı! Basit modu seçmekle ilgili herhangi bir sorun yok, ancak nihai cehennem karşısında, direnmek için hala üstün bir güç ekibi oluşturmanız gerekiyor! Arenadaki eseri elde etmek için ekibinizi getirin!

[Build Your Own Exclusive Vehicles]Benzersiz araçlar yükselişinizi destekleyecek! Şu anda 6 farklı tür var, görevi tamamladıktan sonra Cross, Jagged, Medical ve Artillery serisini ve hatta daha fazla Helikopter ve Komutan alacaksınız! Özel araçlarınızın kilidini açmaya başlayın ve savaş alanında birlikte savaşın!

[Original Sandbox Alliance-Hummingbird Project]Yepyeni ittifak savaşı, özel sandbox tasarımı, savaşta kitlesel tepki vermenin heyecanını yaşayın, hayatın her kesiminden oyuncularla tek seferde başarılı olun ve dünyaya hükmedin!

[Maze Chaos-Hospital Escape]Zafer rozeti, özel kutsama, hastane kaçışında veba savaşını tadın… Takım arkadaşlarınızla işbirliği yapın, hastaneden birlikte kaçın ve büyük bir onurla geri dönün!

Facebook:https://www.facebook.com/Zombie-Arena-Casual-Idle-RPG-100085939429016
Anlaşmazlık:https://discord.gg/5zvta2YPRXZombi Arenası: Gündelik Boşta RPG
Zombi Arenası: Gündelik Boşta RPG
Zombi Arenası: Gündelik Boşta RPG
Zombi Arenası: Gündelik Boşta RPG
Zombi Arenası: Gündelik Boşta RPG

MOD Özellikleri*
1. Menü
2. Saldırı Çarpanı
3. Tanrı Modu

Not: Mod Arena’da çalışıyor, riski size ait olmak üzere kullanın.

İNDİRMEK:

Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk) – MEGA TR

Zombie Arena: Casual Idle RPG v1.11.15 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.