Zombie Frontier 4 Shooting 3D v1.6.3 MOD (Tanrı Modu) APK

Açıklama:
Zombie Frontier 4 3D Çekim – Bu, Zombie Frontier serisinin en son kurulan bölümüdür. Birinci şahıs zombi nişancı ve aksiyon dövüş oyunudur. Sizi inanılmaz bir FPS atış ve öldürme macerasına götüren basit bir kontrol arayüzü. Oyuncular, silah yapmak ve mutant patronlarla savaşmak için malzeme ve taslak toplayabilir. Gerçek bir kıyamet hissini yaşayın, efsanevi 3D silahlarla zombileri öldürün ve ölümsüzlerin uzuvlarının patlamasını izleyin. Bize katılın ve zombi kıyametine karşı savaşın!

Silahı kaldır ve tetiği çek, bu aksiyon silah oyununda en iyi zombi katilinin kim olduğunu bilmek için FPS öldürme puanını kaydederek değerleri ifade et. Bu FPS öldürme oyununda en çok zombiyi vur ve en iyi zombi nişancısı ol! Sonsuza Kadar Zombi FPS Shooter!

Bu FPS atış oyunu ile bir zombi kıyametinde hayatta kalmak için savaşın. Ölmemeyi tercih ediyorsanız, görevinizi inkar etmeyin ve en iyi silah oyunlarından birinde nişan almak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Bu oyunda sürekli olarak zombileri öldürün. Çabuk olun, sıra ölüleri vurmaya geliyor! Sınıra geldin. Bir zombi sürüsünü öldür ve bu çevrimdışı keskin nişancı atışı ve korku zombi istilası oyununda hayatta kal! Bu fps aksiyon oyununda bir zombi avcısı olarak bu keskin nişancı hayatta kalma nişancı oyununun tadını çıkarın.

Öldürmek için vur
Şu anda piyasada çok eğlenceli zombi oyunları var ama en popülerleri nişancı oyunları. Akılsız eğlence istiyorsanız, zombi atış oyunları mükemmeldir, çünkü zombi sürülerine karşı sonsuz bir şekilde savaşmanıza izin verirler.

Bunlar, istediğiniz kadar çılgına dönmenize izin veren, tüm zombileri öldürmenize izin veren oyunlardır. Bu tür oyunları seviyorsanız, Zombie Frontier 4 tam size göre! Bu, başarılı franchise’ın dördüncü ve son kısmıdır.

FT Games tarafından yayınlanan bu, şehirlere yayılmış her türlü zombiyi ortadan kaldırmaktan sorumlu olacağınız bir oyundur. Burada hem beyinlerindeki zombileri hem de enfekte zombi köpekleri öldürmeniz gerekiyor. Bugün kar, şehirler, ormanlar ve daha pek çok yerde farklı zombileri öldürmek için farklı görevlerin tadını çıkarın.

MP5, UMP, P90, Vector, PP2000 ve daha pek çok farklı silah türünü kullanmaktan çekinmeyin. Ayrıca kullanabileceğiniz çeşitli silah parçaları da bulunmaktadır.

Buradaki tüm görevleri tamamlayıp seviye atlayabilir misin? Becerilerinizi şimdi test edin!

Özellikler:

Sonsuz Zombi Kıyameti Zorlukları
Karanlık köşelerde saklanan, saldıran zombi köpeklerle ve kafaları uçurulduktan sonra bile ayağa kalkabilen dokunaçlı zombilerle karşılaşacaksınız. Ayrıca yalayıcılar, şarj cihazları ve diğer mutant zombiler de var. Ayrıca tüm zombilerin nihai çarpık kombinasyonu olan “Ana Solucan” da var.

İlgini Çekebilir  Stickman Of War – Stick Battle v1.9 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Tek silah savaş stratejisi
FPS savaşı için kendi nişancı taktiklerinizi seçin: keskin nişancı, avcı, pompalı tüfek, makineli tüfek, el bombaları veya saldırı tüfekleri. Bu keskin nişancı atıcı oyununda, her bir silahı kullanmak için benzersiz bir beceri söz konusudur. Tabancada ustalaşmayı ve savunmasız bölgelerine ateş etmeyi seçebilirsiniz. İki adet otomatik tüfek taşımaya karar verebilir ve üzerlerine mermi sıkarak bastırabilirsiniz. Ayrıca, mermi yüklediğiniz ve size yaklaşan her şeyi havaya uçuran bir mermi attığınız av tüfeğini de seçebilirsiniz. Belirli alanlarda kullanılabilecek el bombalarının yanı sıra belirli taktikler için keskin nişancı tüfekleri ve diğer ağır toplar da vardır. Birinci şahıs nişancı savaş oyunumuzda ateş stratejinizi ve dövüş becerilerinizi gösterin.

Eşsiz Savaş Alanı Deneyimi
Bu FPS kıyamet nişancı oyununda, karda, çölde ve mağaralarda pusudan kurtulmak için savaşmanız gerekiyor. Keskin nişancı tüfeği ve nişanınızdan başka bir şey olmayan bir gökdelenin tepesindesiniz. Onları bir köprünün ortasında bir Reaper tüfeği ile çıkarmanız gerekiyor. Ayrıca, avcı sizsiniz ve etkinlik aşamalarında bazen diğer hayatta kalanlara karşı rekabet ederek maksimuma meydan okuyacaksınız. Ayrıca keşfetmenizi bekleyen klasik hastaneler, arabalar, hapishaneler, fabrikalar, adalar ve daha fazlası var.
Zombi atıcı oyunlarını sever misin? Öfkeni topla, kendini FPS aksiyonuna at ve savaşa gir. Keskin nişancı tüfeğini al ve öldürmeye başla. Bu fps atıcı ve zombi öldürme oyununu oynamak tamamen ücretsiz!

Kendi kendine yeten büyüme sistemi
Silah yükseltmelerinden silah modlarına veya yeni silah taksitlerinden zırh kıyafeti seçimlerine kadar her şey oyunun çeşitliliğine katkıda bulunuyor. Bu aksiyon fps atış oyununda bunların hepsi hayatta kalma kaynaklarınız.

Yeni 3D zombi atış oyununu deneyimleyelim – ölümsüz atış ve zombi kıyametinin bir kombinasyonu. Nihai zombi oyununa hazır olun. Bu birinci şahıs nişancı (FPS) macerasında bir zombi kıyametinde hayatta kalmak için savaşma zamanı!

Bu zombi veba istilasından kaçacak mısın yoksa dünyayı kurtarmak için en güçlü keskin nişancı veya nişancı mı olacaksın? Bu savaşta hayatta kalma oyununda hayatta kalabilir misin? Bu zombi kıyamet saldırısında nihai aksiyon öldürme oyununda savaşı kazanmak için şimdi katılın!

Gerçekçi grafikler – Zombie Frontier 4, tonlarca zombiyle en doğal şekilde savaşmanıza olanak sağlıyor. Bugün kontrollerin ve gerçekçi fiziğin tadını çıkarın.

MOD

zombi-sınır-4-1.6.2-mod-menu.apk

MOD

zombi-sınır-4-v1-6-0-Mod.apk

MOD

zombi-sınır-4-1.4.9-mod-menu.apk

MOD

zombi-sınır-4-1.4.6-mod-menu.apk

MOD

Zombie-Frontier-4-v1-4-1-Mod.apk

MOD

Zombie-Frontier-4-v1-4-0-Mod.apk

MOD

Zombie-Frontier-4-v1-3-8-Mod.apk

MOD

zombi-sınır-4-v1-3-5-Mod.apk

MOD

zombi-sınır-4-v1-3-1-Mod.apk

MOD

Zombie-Frontier-4-v1-3-0-Mod.apk

MOD

zombi-sınır-4-v1.2.8-mod.apk