Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money) Hileli Apk indir

Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money).Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money) Hileli Apk İndir. Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money) Sınırsız Para indir. Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money) Son Sürüm indir. Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money) indir. Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money) ücretsiz indir. Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money) Para Elmas Hilesi indir.


Zoo Life: Animal Park Oyunu

Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money)

🦁EN İYİ ZOO İNŞA ET
Zoo Life: Animal Park Game, şehir kurma oyunlarıyla ünlü Sparkling Society’den hayallerinizdeki ZOO’yu yaratabileceğiniz yepyeni bir hayvanat bahçesi simülasyon oyunudur! Hayvanat bahçenizi kurun ve yönetin ve hayvanlarınızla ilgilenin. Dünyanın her yerinden ziyaretçi çekmek için tüm hayvan türlerini keşfedin ve toplayın! Sevimli yavru hayvanlar üretin, isteklerinize göre tasarlayın ve gelmiş geçmiş en iyi hayvanat bahçesi parkı yöneticisi olun! Mobil cihazlarda en popüler gündelik hayvanat bahçesi inşa etme oyun serisiyle milyonlarca oyuncu topluluğumuza katılın! Şehir kurma oyunlarımızın hayranı mısınız ve canlandırıcı bir meydan okuma mı arıyorsunuz? O zaman Zoo Life: Animal Park Game, bir sonraki almanız için mükemmel bir yönetim oyunudur! Daha fazla beklemeyin ve şimdiye kadar var olan en iyi hayvan parkını inşa edin!

🐼İNTERNET GEREKLİ DEĞİL
Zoo Life: Animal Park Oyunu çevrimdışı oynanabilir, bu da oynamak için bir wifi bağlantısına ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir! İnternet olmadan istediğiniz yerden en iyi hayvanat bahçesini inşa edin!

🐨TÜM HAYVANLARI TOPLA
Buz gibi Kuzey Kutbu’ndan Afrika’nın kavurucu çöllerine kadar egzotik vahşi hayvanları keşfedin! Nadir deniz hayvanlarını aramak için derinlere dalın ya da tüylü arkadaşlar için yüksekten uçun! Kartları kazanmak ve tüm favori hayvanlarınızı toplamak için görevleri tamamlayın! Hayvanat bahçenizi en verimli şekilde yönetin veya en güzel hale getirin, karar sizin!

🦒Sevimli Hayvanlar Cinsi
Sevimli evcil ve vahşi hayvanlara dikkat edin: Oynak penguenler, devasa filler, sevimli tavşanlar, güçlü kaplanlar ve sizinle oynamayı bekleyen çok daha fazlası! En sevdiğiniz hayvanı bulun! Zürafa, zebra, kutup ayısı, gergedan veya goril mi? Her şeye sahibiz! Ya da belki timsahlar, aslanlar veya ayılar gibi daha korkutucu olanlardan bazıları? Peki ya aptal bir maymun ya da lemur? Sevdiğiniz tüm hayvan türlerinden sevgiye karşı koyamayacağınız geniş bir yelpaze sunuyoruz!

🐵SEVİYE YUKARI
Yeni iş adamı özelliklerinin, hayvanların, binaların, dekorasyonların ve daha fazlasının kilidini açmak için bu hayvan simülasyon oyununda seviye atlayın! Ziyaretçilerinize rehberlik edin, çiçeklerinizi sulayın ve hayvanlarınızın iyi beslendiğinden emin olun! Çok sayıda farklı hayvan barınağı, dükkan, bank, restoran ve tabii ki tuvaletler inşa ederek ziyaretçilerinizin hayvan parkında günlerinin tadını çıkarmasını sağlayın! Hayalinizdeki hayvanat bahçesini kurun ve yönetin!

🐸ETKİLEYİCİ GRAFİKLER
Grafiklerimizin ve hayvan animasyonlarımızın güzelliğinin tadını çıkarın ve ilginç veya sevimli karakterleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için hayvanları yakından izleyin! Arzularınıza göre mükemmel hayvan parkını inşa etmek için geniş özelleştirme seçenekleri koleksiyonuna dalın! Tüm şehir kurma oyunlarımızda olduğu gibi, bu yepyeni hayvanat bahçesi yönetimi oyununda da oyuncularımız için sadece en iyi kaliteyi koruyoruz!

🐰 MACERAYA KATILIN
Sürükleyici bir hikayenin parçası olun! Zorlukları tamamlayın, özel ödüller kazanın ve şimdiye kadarki en iyi hayvanat bahçesi yöneticisi olma yolunda ilerleyin! Bu yeni canlandırıcı Köpüklü Toplum simülasyon oyununun tadını çıkarın! Dünyanın en iyi hayvan parkını inşa et ve yönet!

🐺YENİ BİR MÜCADELE
Şehir kurma oyunlarımızı seviyor musunuz, ancak biraz daha meydan okuma mı arıyorsunuz? Zoo Life: Animal Park oyununda simülasyon oyunlarımızı yeni yönetim oyunuyla bir üst seviyeye taşıyoruz! Çalışanlarınızı yönetin, hayvanlarınızı besleyin ve hayvanlarınızın özlediği öğelerle yaşam alanlarını yükseltin! Ziyaretçileriniz seçicidir, bu nedenle hayvanat bahçenizin en popüler hale geldiğinden emin olun!

🐯 GÜNCELLEMELERİN KEYFİNİ ÇIKARIN
Sparkling Society ekibi hala yeni özellikler ve birçok içerik oluşturmak için çok çalışıyor, bu yüzden en sevdiğiniz hayvanın kayıp olup olmadığını bize bildirin, dileğinizi gerçekleştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapalım! Diğer şehir kurma oyunlarımızda deneyimlemiş olabileceğiniz gibi, hayranlarımızı uzun vadede memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz!

🐻ŞİMDİ OYNA
Bu yüzden daha fazla beklemeyin ve Zoo Life: Animal Park Game’i hemen, çevrimdışı veya çevrimiçi oynamaya başlayın! Katılmak için internet gerekmez! Bu kaçırmak istemeyeceğiniz en eğlenceli vahşi hayvan simülasyon oyunu olacak! Bir yönetici olarak yeteneklerinizi kanıtlayın ve hayvanat bahçesi parkınızı var olan en iyi cennet adasına çevirin! Şimdi İndirin! Oynamanın tadını çıkarın!

Zoo Life: Animal Park Oyunu
Zoo Life: Animal Park Oyunu
Zoo Life: Animal Park Oyunu
Zoo Life: Animal Park Oyunu
Zoo Life: Animal Park Oyunu
Zoo Life: Animal Park Oyunu

İNDİRMEK:

Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money) – MEGA TR

Zoo Life: Animal Park Game v1.3.0 (Mod Apk Money) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.