Zula Mobile Hile Apk indir **2022

İçeriğe Oy Ver

Zula Mobile Hile Apk indir. Zula Mobile Hile Apk Nasıl Yapılır? Zula Mobile Hile Apk 2021 Nasıl indirilir? gibi sorularınızın cevabı bu yazımızda en güncel Zula Hilelerinden haberdar olmak için Zula Hile kategorimizi sürekli takip edebilirsiniz.

Zula Mobile Hile Apk
Zula Mobile Hile Apk

Zula Mobile Hile Apk İndir

Zula Mobile Hile Apk Birlik oyun motoruyla yapılan Zula Mobile, ücretsiz bir 3D multiplayer çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunudur. Yüksek kaliteli haritalar ve aksiyon dolu oyunda becerilerinizi ve taktik bilgilerinizi göstermeye hazır mısınız? Modlar E-Spor Yarışması İçin Çevreyi Sağlayan Yapısı ile Zula Mobile, şimdi cebinizde en iyi mobil fps oyunu olmak için aday. Sizi Zula Mobile’da bekliyor:

Multiplayer FPS? Zula Mobile Battle Pass Savaş Pass Seasons’a katılın, rütbenizi geliştirmek ve inanılmaz ödülleri almak için yıldızları toplayın! Mevsimsel ve günlük misyonları ve ayrıca sözleşmeleri tamamlayarak envanterinizi genişletebilir ve mevsimlerde ilerlemeyi gösterin. Kartlar Kartları açarak silah, karakter, ek ve cilt kartları alın ve kartları yükseltin Kart koleksiyonunuzu genişletme.

Zula Mobile Hile Apk Silahlar Zula Mobile’da silah kiralama yok. Silahlarınızı kalıcı olarak açabilir ve yükseltebilirsiniz. Modifikasyon ve Özelleştirme Silahlar, Ekler ve Aksesuarlar … 8000+ Özelleştirme Kartları arasında tarzınızı oluşturun. Karakterler 20 karakter, organizasyonların üyeleri Zula ve Gladyo, hepsi farklı özelliklere sahip. Topladığınız daha fazla karakter kartı, daha yüksek seviyeler yükseltebilirsiniz. Birleştirme Sistemi Kullanma veya ihtiyaç duymadığınızları birleştirerek yeni kartlar elde edebilirsiniz. Birleştirme sistemi 2 seviyeden oluşur; Normal Birleştirme ve Yükseltilmiş Birleştirme.

Zula Mobile Hile Apk
Zula Mobile Hile Apk

Denetimler Oyun deneyiminizi maksimize edin. Duyarlılık ve düğme yerleşimlerini ayarlar menüsünden ayarlayarak. Arkadaşlar Arkadaşlarınızı bulmak gerçekten kolaydır ve Onları Zula Mobile’a ekleyin. Takma adı aramaya göre yeni bir arkadaş eklemenin yanı sıra, sosyal ağınızı profil link paylaşımı, facebook ve qr kodu aracılığıyla genişletebilirsiniz. Sıralamalar Sıralamada, Lig ve Exp sıralamalarında ilerlemenizi kontrol edebilirsiniz. -Game. Klan Sistemi Takımınızı toplayın, stratejinizi ve taktiklerinizi tanımlayın ve diğer takımlara karşı savaşın.

Klan üyelerinin, kartları talep etmek ve çıkarmak gibi avantajlar olacaktır. Zula Mobile: Çok oyunculu FPS, taktik bilginin ve güçlü reflekslerin bir fark yarattığı bir savaş alanıdır. Şimdi indirin ve yerinizi alın Zula Mobile World!

Bizi Facebook‘ta takip etmeyi unutmayın.