Zula Wall Hack 2023

Zula Wall Hack son zamanların en çok aranan hilesi. Zula‘ya sık gelen güncellemeler Zula Wall Hack dosyalarını devre dışı bırakabiliyor. Zula oynayan hile severlerin güncel Zula Wall Hack ve diğer Zula hilelerini kolsuzkafasi.com’dan takip edebilirsiniz. Oyuna gelen son güncelleme V1.28 de daha önceki Zula güncel hilelerini devre dışı bıraktı. Zula V1.28 hile dosyalarını bu yazımızda bulabileceksiniz. Zula wall hack daha önce paylaştığımız Zula hile 2020 dosyalarında mevcuttu. Zula V1.28 hile içerisinde de Zula wall hack özelliğine yer verdik. Ayrıca oyuna ve başlayan Zula severlere büyük avantaj sağlayan Zula aimhacki de Zula V1.28 hile için yeniden güncellendik.

Zula Wall Hack
Zula Wall Hack

İçindekiler

Zula Wall Hack Nasıl Kurulur?

Zula Wall Hack v1.28 Zula’nın güncellenen versiyonu için hazırlanan hile dosyasını kurmadan önce oyunun güncel olduğundan emin olun. Yani bilgisayarınızda Zula’ nın V1.28 kurulu olmalı. Sonrasında indirdiğiniz dosyayı çalıştırarak başlıyorsunuz. Zula V1.28 hile nasıl yapılır? kısmından sonraki adımları takip edebilirsiniz.

  • Hileyi çalıştırmadan önce mutlaka antivirüs programınızı kapatın. Antivirüs programları hile dosyalarını 3.parti yazılım olarak gördükleri için çalışmalarını engelliyor ve siliyor.
  • RAR dosyasından hilenin setup dosyasını çıkarın.
  • Hile kurulum setup dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
  • Kurulumu başlatın.
  • Masaüstüne gelen hile kısa yoluna tıklayın ve hileyi başlatın.
  • Hileyi başlattıktan sonra Zula‘ya giriş yapın.
  • Karşınıza gelen menüden istediğiniz özellikleri aktif edin.
Zula Wall Hack Kasim 2020
Zula Wall Hack Kasim 2020

Zula V1.28 Wall Hack

Zula hile paylaşımlarımızda en çok sevilen özellik Zula Wall Hack olmuştur. Hızlı rakiplere karşı oynarken büyük avantaj sağlayan bu özellik oyuna hakimiyetinizi inanılmaz arttırıyor. Aslında daha önce yayınladığımız Zula Wall Hack dosyalarının güncellenmiş hali. Bu özelliğin çalışması için daha önce kurduğunuz Zula Wall Hack hilelerini devre dışı bırakmalısınız. Güncel Zula Wall Hack dosyalarını düzenli olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

Zula Aim Hack

Zula’ ya para yatırmadan iyi silahlar kullanmak çok zor. İsabet oranı düşük, çok tepen silahlarla kill almak oldukça zor. Bu da oyuna yeni başlayan ve para yatıracak durumu olmayan Zula oyuncuları için oldukça zorlayıcı bir durum. Zula v1.28 aim hack sayesinde kullandığınız her silahın isabet oranı çok yüksek olacak. Böyle para ödemeden siz de yüksek kill sayılarına ve oyun sıralamalarına ulaşabileceksiniz.

Bizi Facebook‘ta Takip Edebilirsiniz.

Zula Wall Hack İndir.