2. Dünya Savaşı Strateji Oyunları v819 MOD (Sınırsız Para + Madalya) APK + DATA

Açıklama:
2. Dünya Savaşı Strateji Oyunları – Büyüleyici tarihi savaşlarla harika bir dünyayı keşfedin. Orduna liderlik edecek ve düşmanı yenmek için mantıklı taktikler geliştirecek olan sen olacaksın. Oyun size acımasız savaş sahnesi tarafından yeniden keşfedilen tarihi savaş deneyimini getiriyor. Düşman ordusunu yok etmek ve her seviyeyi kazanmak için birçok önemli yeri geçmek için askerlerinizi ve tanklarınızı kullanacaksınız.

İKİNCİ DÜNYANIN MÜCADELELERİNE KATILIN
2. Dünya Savaşı’nda oyuncular, XNUMX. Dünya Savaşı ile ilgili tarihteki birçok ünlü savaşta size strateji uzmanı konumunu verecek heyecan verici bir oyun bulacaklar. Oyuncuların bu oyunların amaçlarına ulaşmaya çalışacakları, kesinlikle gerçekçi bir şekilde yeniden üretilecekler. Aynı zamanda oyun, Dünya Savaşı’nda birçok ünlü generalin kilidini açmanıza ve onlara katılmanıza ve belirli avantajlar sağlarken önünüzdeki düşmanları yenmenize de olanak tanıyor.

Bu oyunun görüş açısı, ekranda sadece birkaç kaydırma hareketi ile gözlemlenen alanı serbestçe ayarlayabileceğiniz panoramik bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda oyunda belirli bir karakteri kontrol ediyorsanız, saldırılarda veya adımlarda kolayca gezinmek için o karakterin hareket konumunu tam olarak göreceksiniz. Yani oyundaki mekanikler basit ama düşmana karşı kullanılacak taktikleri öğrenmek zaman alacak.

HER DÜZEYDE ATANMIŞ GÖREVLERİ YAPIN
WW2’yi deneyimledikçe, düşman bölgesini ve birliklerinizi göreceğiniz bir eğitim seviyesine götürüleceksiniz. Bu bölgeleri fethetmeye çalışacak ve yolunuza çıkan düşmanları alt edeceksiniz. Oyuncuların düşmanın konumunu hızlı ve mantıklı bir şekilde yönlendirmesine yardımcı olmak için ortam birçok altıgene bölünmüştür. Aynı zamanda, kontrol ettiğiniz birlikler haritaya dağılacak ve güçlerini kullanmak için taktiklerinizi dikkatlice düşünmeniz gerekecek.

Her oyuncunun seveceği ilginç bir nokta, savaş liderleridir. Düşmanla değil, dolaylı olarak savaşacaksınız. Spesifik olarak, her alanın, alandaki öğelere uygulayabileceğiniz belirli bir buff etkisi vardır. Daha fazla savaş destek birimi oluşturmak için komuta alanınızda kullanabilir veya düşmanı süpürmek için sahaya güçlü bir ordu yerleştirebilirsiniz.

İlgini Çekebilir  World of Airports v1.50.4 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

SEVİYE SAYISI TAMAMEN FARKLI VE ZORLU
II. Dünya Savaşı’nın aşamalarını deneyimledikçe, hepsinin ortak yanının ne olduğunu, yani her seviyedeki gereksinimleri anlayacaksınız. Özellikle, oyun sonuçları yıldız sayısıyla ifade edilir ve her yıldız, karşılamanız gereken belirli bir gereksinimle ilişkilendirilir. Oyunculara özel zorluklar sunar ve herkes onları en iyi şekilde bitirmek ister. Aynı zamanda, müttefikler gibi diğer seviyelerde daha fazla mod deneyimleyeceğiniz için Eksen modu sadece bir başlangıçtır.

Oyun boyunca tarihten birçok generali göreceksiniz ve bölümlere kadar size eşlik edeceksiniz. Ayrıca bu oyundaki generallerin sayısının büyük ölçüde değiştiğini ve onları açmanın biraz zaman alacağını da biliyorsun. Aynı zamanda ilk defa gördüğünüz çeşitli silah ve silahları da bulacaksınız. Sahip olduğunuz kaynaklarla savaşta satın alınabilirler ve seviyeleri istediğiniz gibi tamamlamanıza izin verirler.

Özellikler:
* Kazanan takım için birçok çekici bonus
* Tanklar, kamyonlar, zırhlı araçlar gibi çok sayıda ordu aracı
* Çeşitli savaş alanları ve görevler
* Oyuncuların donatabileceği çeşitli zengin silahlar
* Button, Zhukov, Guderian, Manstein gibi birçok yetenekli komutan
* İkinci Dünya Savaşı sıra tabanlı taktik savaş oyunları
* Yıkılabilir ve onarılabilir köprüler
* Düşman kuvvetlerini tespit etmek için radar teknolojisi
* Kamyonlar gibi çok çeşitli ordu araçları
* Çeşitli savaş alanları ve görevler
* 3D oyun grafikleri ve destansı sesler

MOD

dünya savaşı-2-strateji-oyunları-v819-mod.apk

MOD

dünya savaşı-2-strateji-oyunları-v666-mod.apk

MOD

dünya savaşı-2-strateji-oyunları-v618-mod.apk

Veri – OBB

com.strategy.war.ww2.glory.tactics_2.zip

Klasörü çıkarın ve SD / Android / OBB’ye kopyalayın