#DRIVE Apk Mod Para Hilesi İndir 3.1.256

İçindekiler

#DRIVE Apk Mod Para Hilesi İndir 3.1.256

Pixel Perfect Dude ekibinden #DRIVE apk sınırsız para 1970’lerin aksiyon yarış filmlerinin görüntülerini hayal ürünü bir şekilde yeniden yaratan türünün tek örneği bir sürüş oyunudur. Mükemmel grafikler ve ses iziyle oyun atmosferiktir ve Android cihazınızda iyi çalışır. Oyunun görünümünün yanı sıra, oyun da çok iyi düşünülmüş ve bağımlılık yapıcı. Play Store’daki tüm olumlu geri bildirimlerle birlikte, bunun piyasadaki en popüler ve adil sürüş oyunlarından biri olduğunu söylemek kolaydır.

Sonsuz oyunlar, potansiyel olarak sınırsız oyun deneyimi sağladıkları için Android’de yıllardır popülerdir. #Drive’da, tümü kendine özgü niteliklere sahip 70’lerden çeşitli stilize arabalarla en uzun yol boyunca sürmeye devam edersiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli farklı manzaralar, yollar ve araçlar vardır. Oyun aslında aldatıcı bir şekilde basit – bir araba seçiyorsunuz, manzarayı seçiyorsunuz ve araziye yerleştiriyorsunuz ve sadece sürüyorsunuz. Oyunun ana sloganı okundukça, ne kadar uzağa giderseniz o kadar iyidir. Hepsi bu kadar.

#Drive Apk Android Oyun Club

Tüm iyi sonsuz oyunlar gibi, oyunun amacı siz sınırsız parkurda yuvarlanırken para toplamaktır. Bu para birimi, oyun içi öğeler satın almak ve arabanızı yükseltmek için kullanılır, ancak tamamen basit değildir. Şimdiye kadar Temple Run gibi bir oyun oynadıysanız, sonsuz koşu (veya bu durumda, sürüş) oyunlarının her türden zorlukla dolu olduğunu bilirsiniz. Köprüler, zıplamalar ve engeller, koşunuzu mümkün olan her yerde rayından çıkarmaya çalışacak ve sürüş mekaniğinin etrafından dolaşmak oldukça zor bir öğrenme eğrisi olabilir. #DRIVE apk sınırsız para ustalaştığınızda, sürüşü süper eğlenceli bulacaksınız.

#Drive Apk Son Sürüm

#Drive’ı indirdiğinizde, bir ziyafet içindesiniz. Özünde süper basit bir oyun, ancak iyi tasarlanmış ve pek çok ilginç özelliğe sahip. Oyun incelemelerinde tekrar tekrar karşılaşacağınız bir şey, çoğu mobil oyun hayranı için genellikle bir sorun olan adil oyun içi mikro işlemlerdir. Bu oyunda, farklı arabaların ve seviyelerin kilidini açmak için ödeme yapabilirsiniz, ancak bunlar aldığınız şey için oldukça iyi bir değerdir. Oyunun ilginç grafikleri ve benzersiz sanat tarzı sayesinde, Android tablet gibi daha büyük bir ekranda oynadığınızda da oldukça iyi görünüyor.

İlgini Çekebilir  Nebula: Burçlar ve Astroloji v4.7.91 PREMİUM MOD APK

#DRIVE Apk dört farklı konum vardır. Birincisi ve oyunda göreceğiniz ilk şey, uygun bir şekilde adlandırılan Kuru Kırıntılar. Bu bölge, yıkık evler, takla otları ve hiçliğin ortasında sıkışmış benzin istasyonları ile sonsuz bir çöldür. Boş manzaraya rağmen, mücadele edilecek oldukça fazla trafik var. Sıradaki, Snowplough. Adından da anlaşılacağı gibi, bu karlı manzara beyaz şeylerle kaplı ve bu da sürüşü normalden biraz daha kaygan hale getiriyor. Hem Holzberg hem de Tofuyama, sırasıyla Avrupa ve Asya etkileri ile temalı alanlardır.

#DRIVE Apk Nasıl İndirilir?

  • #DRIVE sayfasından en üstte bulunan Şimdi İndir bölümüne tıklayın.
  • Biraz bekledikten sonra sizi #DRIVE Google Drive indirme linkine götürecektir.
  • Google Drive’den oyunun hileli apk dosyasını indirin
  • İndirdiğiniz #DRIVE apk dosyasını telefonunuza kurun
  • Ve #DRIVE Oynamaya başlayın.
  • Link çalışmadığı durumlarda (güncelleme gelmiş olabilir) kırık link bildirimden yada yorumlardan bize iletebilirsiniz
  • Çalışmayan Linkler en kısa sürede düzeltilecektir.
  • Oyunun Orijinal Google Play Linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizden en çok indirilen oyunlardan Drive Ahead Apk ve Cargo Simulator 2021 Apk oyunlarını indirebilirsiniz.  Youtube’den videoları reklamsız mı izlemek istiyorsunuz. O zaman Youtube Premium Apk kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.