3D Driving Class v28.30 MOD (Kilitsiz ve Daha Fazlası) APK

Açıklamalar :

3D Driving Class (MOD, Unlocked) – sürüş becerilerinizi test edebileceğiniz eğitici bir araba oyunu. Gerçekçi yol tutuşu ve araç davranışı, böylece sürmeye başlayabilirsiniz, kemerlerinizi takmanız, arabayı çalıştırmanız ve birinci vitese takmanız, ardından biraz gaz verip pistte sürmeye başlamanız gerekir. Şehirdeki işaretlere ve tüm kurallara uyun ve tabelalarda belirtilen hız limitlerine uyun. Çapraz, paralel, dikey ve diğerleri gibi farklı park etme türlerini öğrenmeye çalışın. 3D Driving Class mod apk’da arabanın keyfini sonuna kadar çıkarabilir ve sürücü koltuğunda hissedebilirsiniz!

SÜRÜŞ TUTKUNLARI İÇİN OTANTİK SİMÜLASYON

Oyuncular 3D Driving Class’a geldiklerinde, ilk izlenim, ortamdaki veya oynanıştaki her ayrıntıda ve tasarımda özgünlüktür. Ayrıca Güney Kore sürücü kursunun yapılarını veya süreçlerini kullanır, bu nedenle sürücülük kurallarının çoğu genellikle farklı içerik veya koşullara uyarlanır. Sürüş aktiviteleri veya zorlukları, oyuncuların mükemmel sürüş simülasyonu türünün ihtişamını keşfetmeleri için derinliğe sahiptir.

FARKLI DÜZEYLERDE TEŞVİK EDİCİ KURSLAR

Bir oyuncunun tüm parkuru veya sürüş kariyeri, sisteme yerleşik birçok zorluk veya sürüş kursu içerir. Seviye tasarımları veya zorlukları, oyuncunun mevcut becerilerine göre değişir, bu da oyunu ve içeriği daha canlı ve herkes tarafından keşfedilmeye açık hale getirir. Zamanla, her seviyenin temel koşullarını yerine getirirlerse daha da ilerleyebilirler ve sürücüler için sayısız daha karmaşık seviye ile karşılaşabilirler.

GERÇEKÇİ MEKANİZMALAR VE AKIŞKAN KONTROLLERİ

3D Driving Class’taki kontroller, oyuncunun deneyimini hayata geçirmek için dikkatlice tasarlanmış ve gerçekçi bir şekilde detaylandırılmıştır. Buna, her işlevin veya düğmenin orijinal bir arabada tasarlandığı kullanıcı arabirimi de dahildir. Hepsinden iyisi, oyuncu, ne tür bir araç kullanıyor olursa olsun, daha gerçekçi ve canlandırıcı bir deneyim yaşamak için arabayı üçüncü şahıs bakış açısı yerine birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edebilir.

MUHTEŞEM ARAÇ TASARIMLARI VE DEĞİŞKENLİK

Oynanışla ilgili harika şeylerin yanı sıra oyundaki arabalar, görünümlerinden oyuncuların kullanabilecekleri performansa kadar etkileyici. Ek olarak, tek bir tarzda birleştirmek yerine hepsinin ayrı kontrol mekanizmaları vardır, bu nedenle herkesin deneyimi sürekli değişecektir. Her şeyden önce, görünüme ilişkin tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar temiz tasarlanmış, rafine, modern ve özgün.

İYİ GELİŞTİRİLMİŞ GRAFİKLER VE İNTERAKTİF ORTAM

3D Driving Class’taki grafikler de övgüye değer çünkü her şeyi mümkün olduğunca gerçekçi bir şekilde kendilerine has bir tarzda temsil ediyorlar. Bu, mimari, NPC’ler ve aracın görünümünü etkileyen diğer şeyler gibi en küçük çevresel ayrıntıları bile içerir. Ancak en heyecan verici olanı, oyuncuların çevrelerindeki manzarayı aracın perspektifinden veya yürüyerek görerek keşif unsuruyla mutlak özgürlük sergileyebilmesidir.

İlgini Çekebilir  Dead Paradise v1.7 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

DİĞER OYUNCULARLA EĞLENCE İÇİN SÜRÜŞ YAPIN

Sürüş zorlukları bazen zor ve karmaşıktır, ancak oyuncu başkalarıyla birlikte çevrimiçi sunuculardan geçtiğinde her şey yolunda veya daha eğlencelidir. Aktivitelerinin çoğu, aynı arabayı paylaşsalar ve harika zamanların tadını çıkarsalar bile, aynı anda birçok insan için uygundur. Oyunda ayrıca herkesin keyif alabileceği veya birlikte eğlenebileceği daha fazla harita ve alan yer alacak.

3D Driving Class, oynanışı ve farklı araçları kullanma gerçekçiliği sayesinde en üst düzey ve en canlandırıcı sürüş simülasyon oyunlarından biridir. İçeriği ayrıca, ince ayrıntıları ve özellikleriyle oynanışı veya insanların deneyimini çeşitlendirmek için mükemmel bir derinliğe ve çeşitliliğe sahiptir.

Özellikler :

* Gerçekçi bir sürüş deneyimi için üst düzey grafikler.
* Pürüzsüz bir his için iyi tasarlanmış kontrol mekanizması ve arayüz.
* Titiz detaylar ve faktörlerle yapılmış düzinelerce güçlü ve pahalı araba
* Gerçek sürücü için çoklu sürüş kursları ve seviyeleri.
* Grup sürücü yarışmalarında arkadaşlarla takılmak için meşgul çevrimiçi sunucular.

3D Sürüş Sınıfı hakkında son sözler

3D Driving Class, oyuncuların ilk elden gerçek araba sürme deneyimi yaşadığı, klasik araba sürmeye dayalı gündelik bir oyundur. Oyun gerçekçi grafikler ve işletim sistemi ile geliyor. Sürücü kursunun gerektirdiği modda araba kullanmayı öğreneceksiniz. Oyuncuların daha iyi araba kullanmayı öğrenmelerini sağlar.

3D Driving Class, oyuncuların farklı araba kamyon sürüşünü simüle edebilecekleri basit bir yarış simülasyonu oyunudur. Oyun, yeni görünümlere ve stillere sahip çeşitli farklı araba modellerine sahiptir. Ayrıca üçüncü ve birinci perspektif sürüş deneyimini destekler. Manzarayı fethetmek için her türlü yol koşulu sizi bekliyor. Daha gelişmiş araçların kilidini açabileceğiniz altın paraları almak için görevleri her zaman zorlu seviyelerde tamamlayın.

İndir 3D Driving Class v28.30 MOD (Kilitsiz ve Daha Fazlası) APK Ücretsiz

MOD

3D-Sürüş-Sınıfı-v28-30-Mod.apk

MOD

3d-sürüş-sınıfı-v27.23-mod.apk

MOD

3d-sürüş-sınıfı-v27.1-mod.apk

3D Driving Class Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.