AB Evolution 2022 v2.9.14 MOD (Tanrı Modu/Yüksek Hasar/Reklamlar Devre Dışı) APK + DATA

Açıklamalar :

Angry Birds Evolution 2022 (Yüksek Hasar) – ünlü Fin stüdyosu, ünlü kızgın kuşlar destanının devamı ile hayranlarını memnun etmeye karar verdi. Oyun sadece kendine has oyun tarihini değil, oyunun ilk dakikalarından itibaren sizi şaşırtacak güzel grafiklerini de korudu, oldukça uzun bir süredir devam ediyor ve şimdi tüm kuş hayranları onları oynamak için eşsiz bir fırsata sahipler. ve onların Android cihazlarını daha da ileriye taşıyın. Destansı savaşlara katılın ve bir şeyler olduğuna bir kez daha karar vermiş kurnaz domuzlarla savaşın, en hızlı ve en güçlü kuşlardan ekibinizi toplayın ve neler yapabileceğinizi gösterin!

TOPLA, BİRLEŞTİR, GELİŞTİR
+100’den fazla yeni Angry Birds’e ek olarak en sevdiğiniz Red, Bomb, Chuck, Matilda ve Terrence’ı yumurtadan çıkarın!! Sürü her zamankinden daha büyük ve daha kötü.

SAVAŞ DİĞER OYUNCULAR
Kuş adası eğlencesi Pigball PVP turnuvalarında diğer oyunculara meydan okuyun ve daha da harika ödüller için liglere hükmedin.

EPİK AVANTAJLARI
Gizemli Bacon Corp’un arkasında kim var? Kartal Gücü nedir? Zindan anahtarlarını kim kaybetti? EPIC savaşlarında cevapları bulun!

MUHTEŞEM GRAFİK
Evolution, konsol kalitesinde grafikleri küçük ekrana getirmek için telefonunuzun ve tabletinizin performansını en üst düzeye çıkarır.

HAFTALIK ETKİNLİKLERE KATILIN
Harika ödüller kazanın ve haftalık etkinliklere katılarak ekibinize ek nadir kuşlar ekleme şansı yakalayın. Diğer klanlara karşı rekabet etmek için tek başınıza katılın veya bir arkadaş klanı oluşturun. Bird Island’daki en güçlü ve en büyük klanı kurun ve tüneklere hükmedin!

 

AB Evolution 2022 v2.9.14 MOD İndir (Tanrı Modu/Yüksek Hasar/Reklamlar Devre Dışı) APK + VERİ Ücretsiz

MOD

Kızgın-kuşlar-evrim-v2.9.14-mod.apk

MOD

Kızgın-kuşlar-evrim-v2.9.11-mod.apk

MOD

Kızgın-kuşlar-evrim-v2.9.7-mod.apk

İlgini Çekebilir  Zombie Hunter Killing Games v3.0.57 MOD APK — PARA HİLELİ