Ace Fishing Wild Catch v8.0.1 MOD (basit yakalama) APK

Açıklamalar :

Çoğu kişinin düşündüğünün aksine balık tutmak sadece yaşlı erkeklere mahsus sıkıcı bir aktivite değildir. Balıkçılık dünyasının öğrenecek çok şeyi var. Ve bir olta balıkçısı olarak dünyanın en güzel yerlerine girme şansınız var. Balığınızın yüzeye çıkmasını beklerken doğanın tadını çıkarmaktan daha tatmin edici ne olabilir?

Bununla birlikte, balık tutmanın eğlencesi herkes için değildir, çünkü hepimiz bir balık avı gezisi için her şeyi geride bırakmak için gerekenlere sahip değiliz. Yine de, Com2uS’un en yeni balık avı oyunu Ace Fishing Wild Catch ile balık tutmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ünlü franchise, Android platformuna girdi ve her zamanki gibi heyecan verici. Hiç kimsenin karşılaşmadığı efsanevi balıkları bulmak için dünyanın en zorlu yerlerine yolculuğunuza başlayın. En sevdiğiniz küçük parti partnerinizle dünyayı dolaşın ve Ace Fishing Wild Catch ile dünyanın dört bir yanından farklı balık türleri hakkında bilgi edinin. İncelememizle bu şaşırtıcı hakkında daha fazla bilgi edinin.

İçindekiler

Ace Fishing Wild Catch hileli apk son sürüm

Tutkulu bir balıkçı olarak, hayattaki tek amacınız denize açılmak ve balık tutmanın keyfini çıkarmak için dünyanın en zorlu yerlerine seyahat etmektir. Donmuş İzlanda krallığında başka bir maceraya hazır olun ve yoğun kafa kafaya dövüşte dünyanın en zorlu balıklarından bazılarına meydan okuyun. Ayrıca yeni güncellemeler ile daha fazla destinasyon sizlere tanıtılacaktır.

Başarılı bir vahşi av için doğru tekniklerin yanı sıra balıkçılık için gerekli ekipman hakkında her şeyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda balık tutma tutkunları olan ilginç arkadaşlarınızla da değerli zaman geçirebilirsiniz.

Oyun, belirli balık türlerini anlamaktan balık tutmak için gereken teknik ve deneyime kadar, balıkçılık hakkında bilmeniz gereken her şeye sahiptir. İşte Ace Fishing Wild Catch’in kesinlikle beğeneceğiniz bazı ilginç özellikleri:

Oyunun başlangıçta balıkçılar için yalnızca tek bir amacı olmasına rağmen, yaratıcılar daha fazlasını istemeye başladıkları için balık tutkunları için bunun yeterli olmadığını çabucak anladılar. Bunun dışında, mevcut oyun, ünlü Amazon’dan uçsuz bucaksız Pasifik’e ve diğer birçok yere kadar dünyanın her yerinden düzinelerce farklı balıkçılık destinasyonunu keşfetmenize izin veriyor.

Çantalarınızı toplamaya hazır olun çünkü dünyayı dolaşacaksınız. Bu destinasyonlarda sadece bu bölgelere özgü yüzlerce egzotik balıkla tanışacaksınız. Bu türlerle karşılaşmak için tek şansınız olduğu için onları inceleyin.

Ace Balık Tutma Hileleri

Acemi balıkçılar için oyun, balık tutmanın temellerini hızlı bir şekilde kavramanıza yardımcı olacak nispeten basit kontrol mekaniği sunar. Tek ihtiyacınız olan tek dokunuşla kontroller ve ilk balığınızı yakalamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Balık tutma sanatında ustalaşmak için öğrenmeniz gereken birçok şey olduğundan, bunu kolay bir şey olarak düşünmeyin.

Burada Ace Fishing Wild Catch’te oyuncular sporun tüm yönleriyle tanışıyor. Pratik odasında, hem oyunda hem de gerçek durumlarda bir profesyonel gibi balık tutmayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca, belirli türlerin özelliklerini ve onları yakalamak için gereken teknikleri öğreneceksiniz.

İlgini Çekebilir  Clue Hunter v1.2.5 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Kendinizi balık tutmanın heyecanına kaptırmaya hazır olun.

Bu oyun gerçekçi balık tutma mekaniği ve oynanış sunan birkaç oyundan biridir. Barlar farklı boyut ve kalitelerde mevcuttur, böylece size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca, yeni misinalar veya yeni grafiklerle çubuklara özel özelleştirmeler verebilirsiniz.

Ve en önemlisi, sizinle balık arasındaki savaş, destansı savaşlar ve yoğun aksiyon ile vurgulanıyor. Balıklarla zihinsel bir savaşa girerken tüm kalbinizi ve gücünüzü oltaya koyun. Doğru gerçekçilik nedeniyle balıklar türlere bağlı olarak farklı hareket eder ve davranır. Ayrıca belirli balıklar için farklı türde yemler hazırlamanız gerekir çünkü balıklar birbirine daha çok ilgi gösterir.

Basit bir oyundan daha fazlası olan Ace Fishing Wild Catch, balık tutma dünyasını tam anlamıyla akıllı telefonunuza getirdi.

Özellikler :

Balık tutmak kolaylaştı
* Tek dokunuşla basit kontrollerle balık tutmaya başlayın!
* Balık tutmanın sıkıcı olduğunu kim söylüyor? Yürek parçalayan aksiyon başlamadan önce sadece 3 saniye yeterli!
* Becerilerde ustalaşmak ve hatta ödüller almak için alıştırma odasında eğitimi ve alıştırmayı tamamlayın!

Çarpıcı 3D grafik
* Ekranınızdan uçup gidebilmeleri için dişlerle etkileşim kurun!
* Mükemmel bir şekilde yeniden oluşturulmuş balık tutma fiziği, balık tutmanın heyecanını parmaklarınızın ucunda hissedebileceğiniz anlamına gelir!

Daha fazla gerçek olmuyor!
* Farklı uzunluk ve gerginlikteki oltalarla uyumlu oltalar!
* Bekle * destansı savaşlarda balıkları yor!
* Çarpıcı gerçekçilikle yakalanan balık hareketleri ve özellikleri!
* Karmaşık mekanikler, en gerçekçi balıkçılık deneyimini mobil oyunlara getirmeyi kolaylaştırdı!

Dünyayı dolaşmak
* Hanauma Körfezi’nden Amazon ve Çin’e! Hiçbir yer tabu değildir!
* Farklı bölgelere özgü yüzlerce egzotik balık! Hepsini yakalamak için tüm haritayı dolaşın!

Küresel Sıralamalar
* En büyük balığı yakala ve rekorları kır! Saat başı balık tutma turnuvalarına katılın ve dünyanın her yerinden kullanıcılara karşı yarışın!
* Seviye atlamak için Lure Crafting System aracılığıyla hedef balıklar için yem hazırlayın!
* Her balık tuttuğunuzda kayıtlarınız otomatik olarak kaydedilir, böylece onları kırmayı hedefleyebilirsiniz!

Ace Fishing Wild Catch hakkında son sözler

Heyecan verici ve bağımlılık yapıcı bir oyun ile Ace Fishing Wild Catch, size sayısız saatlerce eğlence ve zevk sağlayacaktır.

Ace Fishing Wild Catch v8.0.1 MOD (basit yakalama) APK Ücretsiz İndir

MOD

ace_fishing_-_wild_catch_v8.0.1_mod.apk

MOD

ace_fishing_-_wild_catch_v7.2.1_mod.apk

Ace Fishing Wild Catch Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.