ACİL DURUM HQ kurtarma stratejisi v1.7.24 MOD (Menü) APK

Açıklama:

Acil Durum Genel Merkezi, Promosyon Software GmbH tarafından sunulur ve geliştirilir. Bir itfaiye ekibi simülasyon oyunudur. Bu oyun hem Android cihazlarda hem de PC’de mevcuttur. Bu oyunda itfaiye, doktor, polis, teknik servis ve hatta sağlık personelinin acil durum birimlerini kontrol etmeniz gerekiyor. Her gün hayat kurtaran onurlu bir vatandaş olmak zor ama birinin bunu yapması gerekiyor. Oyunda birçok kritik konu olacak ve görevler belirlemeniz, zorunlu eşyaları hazırlamanız, siparişlerinizi planlamanız gerekecek ve ekibiniz onları kullanmaya hazır olacak.

Hakkımızda

Bir sağlık görevlisinin yaşamının getirdiği duygu ve merak, görkemli simülasyon oyunlarında güzel bir şekilde bir araya getirilmiştir. Bu oyunda en iyi ya da en kötü fikirlerinizi hayata geçirebilir, hayat kurtarabilir, suçluları yakalayabilir, yangınları söndürebilir, insanlara yardım edebilir, suç mahalline zamanında varabilir ve yol boyunca unutulmaz anılar yaratabilirsiniz. Rol yapma oyunlarını seviyorsanız, bu oyunun oynanış biçimini ve özelliklerini kesinlikle seveceksiniz. Bu oyun ile teknik personel, polis memurları, sağlık görevlileri, hastane doktorları, itfaiyeciler ve çok daha fazlasını komuta edebilirsiniz.

Öykü

EMERGENCY HQ bir taktik simülasyon ve rol yapma oyunudur. Ama sen normal bir sivil değilsin, itfaiyenin görev gücü komutanısın. Ana görev, şehirdeki acil durumlarla başa çıkmak ve çalışkan bir personel ve modern gelişmiş araçları yönetmektir. Doğru zamanda orada olmak, doğru şeyi son derece yüksek hızda yapmak, bu oyunun başarı faktörü budur.

Özellikler:

* Kurtarma ekibinizi toplayın
Şehrin insanlarını her türlü acil durumdan korumak için kurtarma savaşçılarından oluşan ekibinizi toplayın.

* Kaosla savaşın
Web sitelerini doğru kullanmak için ekibinizi görevlendirin ve tüm teknolojileri ve diğer hizmetleri kullanın.

* Zorlu kazalar
Binlerce görev sizin onları çözmenizi beklerken her gün sayısız kaza bulun. Ancak aşağıdaki gibi engellerle karşılaşacaksınız: B. Su, yakıt veya diğer ihtiyaçlarınız biterse. Bu yüzden başına gelecek her şeye hazırlıklı olmalısın.

İlgini Çekebilir  Shadow Fight 2 v2.25.0 MOD APK — SINIRSIZ ELMAS VE PARA HİLELİ

* Karargahınızı kurun ve diğerlerine katılın
Şehirde senin dışında birçok kurtarma görevlisi var, bu yüzden görevlerde onlara katıl. Ayrıca, dünyanın geri kalanıyla etkili ve verimli bir şekilde iletişim kurabilmeniz için karargahınızı kurun.

ACİL DURUM HQ kurtarma stratejisi v1.7.24 MOD (Menü) APK Ücretsiz İndir

MOD

acil durum-hq-v1.7.24-mod.apk

MOD

acil durum-hq-v1.7.18-mod.apk

MOD

EMERGENCY-HQ-kurtarma stratejisi-v1-7-17-Mod.apk

MOD

acil-hq-v1-7-13-Mod.apk

MOD

acil-hq-v1.7.12-mod-full.apk

MOD

acil-hq-v1.7.11-mod-full.apk

MOD

ACİL-HQ-v1-7-09-Mod.apk

MOD

acil-hq-v1.7.02-mod-full.apk