Adorable Home Apk Mod Para Hilesi İndir 2.0.1

İçindekiler

Adorable Home Apk Mod Para Hilesi İndir 2.0.1

Sosyal medya alanında aktifseniz, bu oyunun son zamanlarda tur attığını bilirsiniz. Şu anda en çok konuşulan oyunlardan biri ve görünen o ki herkes oynuyor. Peki, Adorable Home APK tam olarak nedir? Basitçe söylemek gerekirse, Adorable Home Apk, aksiyon ve macera oyunu sevenler dahil herkes için bir oyundur! Sevimli kedilere ve oyunun sunduğu hoş atmosfere karşı koyamazsınız. Bu basit bir simülasyon oyunu ama o kadar bağımlılık yapıcı ve rahatlatıcı ki saatlerce oynamayı bırakamazsınız. Bu güzel oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Şanslısınız, bu yazıda bunun hakkında her şeyi konuşacağız!

Bugün piyasada bulunan tüm şirin oyunlardan en güzellerinden biri bu! Oyunun başında, partnerinizin yanı sıra karakterinizin cinsiyetini de seçebilirsiniz. İki erkek veya kadın karakter arasında bir ilişki kurmak istiyorsanız, bu size kalmış! Kimse seni yargılamayacak! Bu oyunun güzel yönlerinden biri de bu.

Ardından oyun, siz ve eşiniz Kar adında sevimli bir kedi ile banliyölerde yeni ve güzel bir eve taşınmanızla başlar. Bu, hayatınızda yeni bir bölüm, bu yüzden zorlu ama ödüllendirici olacak. İşiniz evde kalmak ve eve, evcil hayvanlara ve eşinize bakmak olacaktır.

Çok Güzel Bir Ev ama ilerledikçe zorluklar daha da zorlaşacak. Ama merak etmeyin, bu oyunda bol bol rahatlatıcı anınız olacak! Adorable Home, oyunculara minimalist ve rahat bir yaklaşım sunar. Bu yüzden kontroller basittir. Sadece dokunun ve basılı tutun. Bazı oyunlar gibi karmaşık dizileri ezberlemeye gerek yok, bu en iyi haliyle tamamen minimalist.

Adorable Home Hile Apk Not

Adım 1: Lucky Patcher‘ı indirin ve kurun ancak açmayın.
Adım 2: apk modunu indirin ve yükleyin.
Adım 3: Oyunu açın ve mağazada gerçek parayla satın alın.

İlgini Çekebilir  Hero Making Tycoon v1.6.1 MOD (Reklam izlemeden ödüller kazanın) APK

  • Adorable Home Apk Mod Para Hilesi İndir 2.0.1 Oyun Hilesi
  • +Ücretsiz Alışveriş