Age of Wushu Dynasty v30.0.8 MOD (Mana/Beceri Dolum Süresi Yok) APK + DATA

Açıklamalar :

Wushu Hanedanlığı dönemindeki dövüş sanatları okulu yeni bir öğretim yılına başlar. Birçok kişi bu yetenekli okulda eğitim görme fırsatı için başvurdu. Bu kursları alan kahramanlardan birisin ve şimdi oyunun sunduğu büyük meydan okumayla yüzleşmek istiyorsun. Belirli yarışmaları veya belki oyunun sizin için düzenlediği rastgele zorlukları yapmak için arkadaşlarınıza katılacaksınız.

Dövüş Sanatları Okuluna KATILIN

Uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir kahraman olarak, Age of Wushu Dynasty’deki dövüş sanatları okuluna katılın. Bu aynı zamanda bu okulda doğru eğitim aldığınızı da kanıtlar. İşin ilginç yanı, artık öğrenecek daha değerli dersleriniz var ve ayrıca oyunun kendisinde birçok zorlukla karşılaşıyorsunuz. Oyun bir krallıkta geçiyor ve muhteşem saraylara sahip.

Dövüş sanatları ortamına çok erken maruz kalmak için arkadaşlarınıza katılın. Bu, kişiliğinizi ve olgun kişiliğinizi şekillendirdi. Diğer korkunç düşmanlarla savaşabilmek için çok pratik yaparsanız yardımcı olur. Mevcut yeteneğinizle, becerilerinizi geliştirmeli ve kendi fiziksel gücünüzü vurgulamalısınız.

USTALARDAN ÖĞRENİN

Age of Wushu Dynasty’deki büyük ustalardan çok fazla deneyim ve ders öğrenmelisiniz. Savaş gerçekten açılacak ve tüm arkadaşlarınızla rekabet edeceksiniz. En heyecan verici şey, neyi kaçırdığınızı ve turlarda hala hangi mükemmel dersleri eklemeniz gerektiğini bileceksiniz. Güçlü yönlerinizi geliştirmenin tek yolu budur.

Arkadaşlarınız ve ustalarınızla göğüs göğüse mücadele sizin avantajınıza olacaktır. En önemli hamleleri yaparak usta ile puan kazanın. Eylemleriniz hakkında yorum yapan öğretmenler sayesinde en içten iltifatları alacaksınız. Tüm arkadaşlarınızla savaşmak için iyi olduğunuz bir silah kullanın ve onlara gerçekten bir kahraman olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu gösterin.

GENÇLERİ MÜCADELE İÇİN EĞİTİM

Bu bilgiyi okulunuzdaki yeni gençlerle paylaşmalısınız. Ayrıca kritik ana notları vurgulamalı ve birlikte uygulamalıdırlar. Küçüklerinizden gelecekte size yardımcı olacak pek çok şey öğrenilebilir. Böyle bir deneyimi yaşayarak bu okulun öğretmenlerinden puan kazanabilir ve her yönüyle bir kahraman olabilirsiniz. Gençlerinizi eğitirken, daha da ilgi çekici yükseltmeler elde edeceksiniz.

İlgini Çekebilir  Among us Apk 2023.6.13 imposter Hilesi 2023

Sonuç olarak, Age of Wushu Dynasty size bu şaheserde istediğiniz asil unvanları veriyor. Daha büyük düşmanları vurmak için yeterli güce ve beceriye sahip bir kahraman. Bu okul size değerli dersler verecek ve sizi zamanın kahramanı olmaya hazırlayacaktır. Çevrenizdeki dünyayla savaşmak ve etkileşim kurmak için fırsatları kullanın.

Özellikler :

* Arkadaşlarla savaşmak için yeterli yetenek ve güce sahip elit bir kahraman ol.
* Her zaman dinamik bir öğrenme alanı yaratın, bu ortamın tadını çıkarın.
* Oyunun gerektirdiği beklenmedik zorluklarla yüzleşin veya arkadaşlarınızla düello yapın.
* Öğrendiğiniz ve başarıyla kullandığınız tüm beceri ve yetenekleri gösterin.
* Bir dizi başka olağanüstü beceri elde etmek için ustalardan giderek daha fazla bilgi edinin.
* Temel dersleri öğretin ve gençlerinizi seçkin kahramanlar olmaları için eğitin.

son sözler

20. seviyeye ulaşın, çoğu ana oyun modu açıktır ve Age of Wushu Dynasty’nin sanal dünyasını deneyimleyeceksiniz. Beceriler için, oyuncular istedikleri iki ila üç beceriyi bulur ve uygular. Oyun, tarikatın yetenek gücü ile başlıyor, bu noktada zor görevleri tamamlamanıza yetiyor.

En önemli şey, birçok yeni beceri parçası bulmak, bunları birleştirmek ve seviye atlamak. Dövüş sanatları menüsünde bir beceri parçası bulmak için oyun, oyunculara bu öğeyi nereden alacakları konusunda rehberlik eder. Çiftlik, tüm seviyelerde üç yıldız veya daha fazlasını almanızı gerektirir. Bu gereksinimi her gün tamamlamak, önemli kaynakları otomatik olarak toplayabilir.

Yukarıdakiler, Age of Wushu Dynasty MOD APK’sına yeni girenler için temel talimatlardır. Son derece ayrıntılı bir karakter yaratmak için sanal bir rüya sahnesinden aşırı 3D grafikler kullanan bir oyundur.

İndir Age of Wushu Dynasty v30.0.8 MOD (Mana/Beceri Dolum Süresi Yok) APK + DATA Free

MOD

yaş-of-Wushu-hanedanı-v30.0.8-mod.apk

MOD

yaş-of-Wushu-hanedanı-v29.0.0-mod.apk

MOD

yaş-of-Wushu-hanedanı-v28.0.0-mod.apk

OBB

com.snailgameusa.aowd.zip

Yol önbelleği: SD / Android / obb