Ala Mobile GP Formula yarış v5.0 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Ala Mobile GP – Formula arabaları yarışı – oyuncuyu Formula 1’in devrelerine götüren yarış arabası simülatörü Oyun mükemmel üç boyutlu grafiklere, çoklu kamera görüntülerine, gerçekçi fiziğe ve hasar modeline sahiptir. Kullanıcılar hız ve adrenalin dolu unutulmaz bir yarış bekliyor. İlk podyuma çıkmak için, diğer katılımcılarla çarpışmalardan ve zamanında sollamadan kaçınarak aracı pistte ustaca sürmeniz gerekir. Ekip üyeleri ayrıca oradaki radyoyu dinleyebilmeli ve zaman zaman pit stoplarda arama yapabilmelidir.

HAYAL YARIŞI

Gaz pedalına bastığınızda, en hızlı olmaya çalışın, bu da tüm rakiplerinizi geçmenizi sağlayacaktır. Bu da pistte en hızlı olmak için en önemli noktalardan biri. Arabayı sola ve sağa yönlendirmek için becerilerinizi kullanın, frene veya pedala basın, son turda en yüksek tekerlek sıcaklığını koruyun ve bitiş çizgisine ulaşmak için hızla hızlanın. Yarışa hükmetmek için en hızlı rakipleri manevra yapın ve yenin, yarış arabasının özelliklerinden tam olarak yararlanılmalıdır. Gaza bastığınız anda çizgiyi geçmeyecek kadar konsantre olun, izin verilen bir seviyede durun ve start komutundan sonra hızla hızlanın. Başlangıç ​​çizgisine mümkün olduğunca yaklaşmaya çalışın; Bunun gibi küçük şeyler de sizi yarışa hükmetmeye zorlayabilir. Araba saatine bakın ve sürmeden önce dikkatlice kontrol edin. Egzoz borusunun uğultusu patlamakla tehdit ediyor, sizi bitiş çizgisine götürmek için ilerlemeye hazır.

YARIŞ ÇEŞİTLİĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Oyun, oyunculara oyuncular için 20’den fazla F1 arabası sunuyor. Beğendiğiniz arabayı seçebilir ve en sevdiğiniz arabayı oluşturmak için en güçlü olana yükseltebilirsiniz. Dünyanın birçok ülkesinde yarışçılar için çok sayıda parkur, iyi düzenlenmiş ve güzel parkurlar var. Oyuncular, arabanızı olabildiğince benzersiz kılmak için araba rengini özelleştirebilir, motorları, iç mekanı ve diğer birçok şeyi yükseltebilir. Araçlarınız veya savaşçılarınız, oyuncuların her yarışta kullanması için 5 farklı lastik ile birçok farklı lastik türüyle modifiye edilecek. Hava durumuna, parkur arazisine veya parkur planının şekline bağlı olarak oyuncu en uygun lastiği seçer. Karar verirseniz, doğru lastik, oyuncunun kazanması için avantajlardan biridir. Oyuncular yarış stratejilerini dikkatli bir şekilde belirlemeli, her bölümde farklı bir hızı korumalı, başlangıç ​​noktasında hızlanmalı ve bitiş çizgisine ulaştığınızda hızla hızlanmalısınız.

İlgini Çekebilir  VPN Inf v7.5.522 MOD APK — VİP KİLİTLER AÇIK

GERÇEK YARIŞ YARIŞ VE YARIŞ ARAÇLARI

Katıldığınız yarışta sayma süresi gerçek zamana benzer. Karşılık gelen yarış süresiyle gerçek zaman kaybedersiniz ve oyuncular yavaş yavaş gerçekliği hissederler. Her yarışçının hedefi 1 numara olmaktır ve o kadar görkemlidir ki herkes büyülenir ve bu layık konuma ulaşmak için pratik yapmaya çalışır. Şampiyon uluslararası sıralamaya dahil edildi. Herkes çağrınızı duyacak, herhangi bir yarışçının başarmak istediği en gurur verici şeylerden biri. Oyundaki görüntüler çok ayrıntılı ve ustaca çizilmiş ve renkler çok dikkatli bir şekilde süslenmiş, yarış pistini ve araziyi, ağaçları ve çevredeki izleyicileri açıkça gösteriyor. Bu detay, sahneler parkur boyunca düzenlendiğinden oyunu en gerçekçi kılıyor. Ayrıca oyun, oyuncuların aralarından seçim yapabileceği birçok harika ve güçlü F1 arabasını kendine çekiyor. Oyuncu, arabayı son derece farklı kılmak için kapasite, boyut, lastikler ve arabanın içi gibi birçok özelleştirme ile rengi değiştirmekte özgürdür.

TAM SES EFEKTİ KOMBİNASYONU

Oyundaki ses efektleri mükemmel bir şekilde ifade edilmiş, egzoz hırlamasının egzoz sesi, arabanın çalışma sesi, seyircilerin tüm yol boyunca tezahürat sesleri. Sesi duyduktan sonra gaz pedalına basarak hızlanın. Arka plan sesleri, yarışın bitiş çizgisine dinamik olarak eklenir ve oyunculara daha da fazla heyecan katar. Yarışan arabalar, ilk hedefe ulaşmak için arabayı kontrol edecek kadar sakin ve cesur olsanız da olmasanız da, bir dizi güzel ses yaratmak için ileri fırladılar. Kullanıcılar, dünyanın en çekici yarışlarını, oyuncuların gözlerini kamaştıran sürüş etaplarını birlikte yaşamak için uygulamayı hemen telefonlarına indiriyor. Oyun ellerimizle saatlerce süren eğlenceniz harika olacak. Umarım bu oyun kullanıcılardan büyük beğeni toplar. Yorum veya derecelendirme gerektiren bir şeyiniz varsa

Özellikler :

* 20 özelleştirilebilir formül araba;
* Dünyanın dört bir yanından 15 GERÇEK devre;
* Büyük zorluklar için heyecan verici yapay zeka!
* Farklı kullanım için 5 farklı lastik tipi;
* Pit Stop: stratejinize karar verin ve rakiplerinize karşı avantaj elde edin;
* Gerçek* zamanlı hasar;
* Takım radyosu;
* Bir gol: 1. sıra!
* Küresel Liderler;

Ala Mobile GP Formula yarış v5.0 MOD (Kilitsiz) APK Ücretsiz İndir

MOD

Ala-Mobile-GP-v5-0-Mod.apk

MOD

Ala%20Mobile%20GP%20v%204.5.3%20Mod.apk

MOD

AlaMobileMod.apk