Among us Apk 2023.6.13 imposter Hilesi 2023

İçindekiler

Among us Apk 2023.6.13 imposter Hilesi 2023

Bugün sizlere Among us imposter hilesi 2023 ile ilgili taktikler vereceğiz. Bunlara bi nevi hilede diyebiliriz. Sürükleyici ve hassas oynanışıyla 2020’de trend olan bir oyun var Among Us Apk. Oyuncular, hedeflerini mutlak hassasiyetle tamamlamak için rastgele olarak Mürettebat Arkadaşı ve Sahtekar taraflara atanır. Aynı zamanda, tüm faktörler gerçek kimliğinizi şekillendirebilir, bu nedenle eylemlerinize dikkat edin ve kendinizi denize atmayın.

Ortam çok farklı ve zamanla deneyimleyeceğiniz bu ortama özgü heyecan verici görevler de var. Aynı zamanda Vent Clean adlı yeni bir görev eklendi. Onları temizlemenin bir yolunu bulmanız gerektiğinde isim her şeyi söylüyor. Bu konum genellikle oyun içi hilecilerle ilişkilendirilir, bu nedenle dikkat edilmesi gereken birkaç faktör vardır ve bu görevin oynanışı nasıl etkilediğini görebilirsiniz.

Havalandırmalarınızı temizlemek için bir yere gittiğinizde beklenmedik bir şey olur. Dolandırıcının havalandırmayı kapatma isteği yerine getirilemez. Bu, dolandırıcıların temizlediği bir yere giderseniz düğmenin görünmeyeceği anlamına gelir. Havada bir kötü adam var ama henüz gitmedi ve bir ekip onu çıkarmak için geliyor… Aslında, iç benliğiniz dışarı çıkacak ve düşmanı nasıl suçlayacağını bilecek. Bu yüzden dışarı çıktığınızda güvendiğiniz birçok insanla çıkın.

Ek verileri indirirken sorun yaşıyorsanız:

  • Modu kurmadan önce Google Play’de “Among Us” oyununu arayın, kur’a tıklayın, indirmeyi bitirmek için 5 saniye bekleyin, ardından modu kurun ve oyunu başlatın!

Among Us Nedir Nasıl Oynanır?

Sizlere öncelikle oyun hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Oyun 2018 yılının son aylarında piyasaya sürülmüş olup. Online başlarıyla birlikte oynayabileceğimiz bir oyun türüdür. ilk zamanlar çok tutulmasa da 2023 yılı içerisinde çok oynanan oyunlar içine girmeyi başarmıştır. Oyunun eğlenceli olması nedeniyle büyük bir oyuncu kitlesine sahiptir.

Oyunda 10 kişilik gruplar halinde girip oyun sonuna kadar hayatta kalmaya çalışmaktadırlar. oyun içerisinde 2 gruba ayrılır oyuncular. fakat oyuncular birbirlerini tanımazlar ve görevlerini yaparak hayatta kalmaya çalışırlar.

İlgini Çekebilir  Arka Plan Silici v2.102.26 MOD APK — PRO KİLİTLER AÇIK

Oyunda 2 grup bulunuyor bunlar Impostor ve Crewmate’dir. oyunda imposterların görevi görevleri tamamlayarak crewmateleri öldürmektir. Crewmatelerin görevleri ise aralarındaki imposterları bulmaktır.

Among Us Discord Grubu Türkiye

Oyunun başkalarıyla iletişim halinde olmak ve beraber oynamak için bir discord grubu bulunmaktadır. Kanalda en son 260.000 e yakın oyuncu bulunmaktadır. Eğer sizde Among Us Discord sayfasına katılmak istiyorsanız Buradan kayıt olabilirsiniz.

Among Us Steam ile oynama

Among us oyununu pc de oynamak isteyen kişiler ücretli olarak steamdan oyunu indirip oynayabilmektedirler. telefon versiyonu ücretsiz olup telefondan Among Us oyununu Play Store den indirip oynayabilirsiniz.

Among Us Haritalar

Oyunda 3 farklı harita bulunuyor. bu Her haritada görev yerleri farklı ve farklı stratejiler uygulanmaktadır. Şimdi sizlerle Haritaları ve üzerindeki yerleri paylaşalım.

The Skeld Haritası

Mira HQ

Polus

Among Us Apk nasıl  indirilir ?

Among Us Apk dosyasını Play Storeden yada  Buradan   indirebilirsiniz.

Among us imposter taktikleri

Şimdi size oyundaki imposter olma hilesini ve taktiklerini anlatacağım. İyi bir imposter oyun içinde sahtekarlık yapan demektir. yani rakiplerinizi kandırmanız gerekiyor. Normalde oyuna giren oyunculardan bazıları imposter olarak seçilir. biz bunları oyun esnasında bulmamız gerekiyor. Herkes imposter olmak ve bu şekilde oynamak istiyor. fakat imposter olmak için özel bir hile var mı yada imposter olmak için özel bir taktik ?

Oyun içinde imposter seçilme olasılıklarını yükseltecek taktiklerden bahsedeceğim

  • Öncelikler kırmızı rengi seçmeye çalışın. çünkü imposter olma şansı en çok olan renk bu renktir.
  • isminizin ilk 3 harfinin sessiz harf olmasına özen gösterin. çünkü oyun algoritmaları bu şekildeki nickleri imposter yapma ihtimali fazladır.
  • imposter sayısı yüksek olan oyunları tercih edin. bu sayede imposter seçilme ihtimalinizde artacaktır.

İmposter oyunda ne kadar çoksa oyun o kadar keyifli hale geliyor.