Minion Rush Koşu Oyunu v9.1.0g MOD (Ücretsiz Satın Alma/Yasaklama Önleme) APK

Açıklamalar :

Sevimli sarı Minyonları kim sevmez ki? Bu çılgın yaratıkların hayranıysanız ve basit kuralları olan oyunları seviyorsanız, Minion Rush tam size göre.

Gameloft tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürülen bu oyun, Temple Run ve Subway Surfer ile birlikte şu anda en popüler mobil koşu oyunlarından biri. Kesinlikle herkesin keyifle oynayabileceği yenilikçi ve bağımlılık yapan bir oyundur.

Minion Rush, dünya çapında 950 milyondan fazla kez indirildi. Şimdi bu anlamsız konuşan yaratıklarla olan telaşı hissetmenin zamanı geldi! Bu eğlenceli koşu oyunu hakkında daha fazla ayrıntı için aşağı kaydırın.

İçindekiler

Despicable Minion Rush mod apk’nın tümü açık

Minion Rush, kötü şöhretli 3D animasyon dizisi Çılgın Hırsız – Minions’ın en popüler karakterlerine dayanan tek oyunculu bir oyundur. Oyun, tüm karakterlerin kişiliklerini, kavramlarını ve yeteneklerini devraldı. O halde grafik tasarımın dizginsiz eğlenceli deneyimine ve canlı 3D çizgi film stiline hazır olun.

Minion Rush’ın hikayesi çoğunlukla Çılgın Hırsız 2 ve 3 filmleriyle alakalı. Gru’nun sadık varlıkları artık AVL (Anti-Villain League’in kısaltması) adlı çok gizli örgüt için çalışıyor. Süper kötü faaliyetlerle savaşmak için muz toplamak veya ayda yıldız toplamak gibi belirli görevleri yerine getirmelisiniz.

Birincil göreviniz, elbette, sınırlama olmaksızın sürekli olarak çalışır. Oyunu, yoluna çıkan her madeni parayı ve muzu “yemeye” çalışırken tahvillerden kaçan ve bir dizi engeli aşan bir minyonu kontrol ederek oynuyorsunuz.

Köleniz mümkün olduğunca çok muz yakalamak için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışır. Masum karakter, yol boyunca farkında olmadan kötü patronlarla karşılaşacak.

Yolculuğunuz sırasında Gru’s Labor, Durakavalian, Mignon Beach ve diğer birçok alan gibi farklı yerleri ziyaret edeceksiniz. Bu mekanlar da orijinal filmlerden ilham alıyor. Görevleri tamamlamak ve muz toplamak için ana karakter için renkli kıyafetlerin kilidini açmak, becerilerini geliştirmek ve ek bonusları etkinleştirmek için sanal para birimi kazanabilirsiniz.

Toplanan eşyaları esas olarak rütbe atlamak ve minyonların mutlak favorisi reçel tarifini geliştirmek için kullanıyoruz. Eski versiyonlarda, kostümlerin kilidini açmak ve kostüm kartları satın almak için muzları jetona dönüştürdüler. Yeni düzenlemelerde benzersiz muz ödüllü kapsüller elde etme şansını artırmak için muzlar kullanılıyor. Bunu aşağıdaki talimatlar bölümünde daha ayrıntılı tartışacağız.

Minion Rush hileli apk sınırsız para son sürüm

Minion Rush’da birçok karakter var ve bunlar üç ana türe ayrılıyor: minyonlar, filmdeki diğer ana karakterler ve kötü patronlar.

Minyonlar, kontrol edebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz tek karakterlerdir. Dave, Carl, Jerry veya Mel (üçüncü filmden yeni bir karakter) olabilirler. İlk ziyaretinizde varsayılan karakteriniz Dave’dir. Ana görevlerinin yanı sıra, bu dört minyon bazı hızlı mücadelelerde de rekabet edebilir. Paul yakın zamanda özel görev video klibinde tanıtılmıştı ancak bu karakter şu ana kadar oynanabilir durumda değil.

Oyuncular, onlar için çeşitli kostümler satın alarak minyonlarının daha önemli istatistiklerini artırabilirler. Dave, dört seçim arasında en uygun kostümlere sahip olan kişidir. Daha sonra Carl, Jerry ve Mel’in kıyafetleri de Dave ile aynı gardıroba eklenir. Farklı kostümler satın almak ve kilidini açmak için bu bölüme gidebilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Homicide Squad New York Cases v2.35.6502 MOD (Mod para) APK

Talimat karakterleri Gru, üç kız ve Lucy ve Dru gibi diğer AVL ajanlarından oluşur. Her karakter, oyundaki belirli görevleri tamamlamanız için size yönergeler verir. Geliştiriciler tarafından kontrol edilir ve oluşturulurlar ve oynanamaz veya özelleştirilemezler.

Engellere ek olarak, Minyonlar da tıpkı filmin süper kötüleri gibi patronlar tarafından engellenebilir. Şu anda dört patron var ve hepsi Despicable Ops’ta mevcut. Vector ve El Macho, Çılgın Hırsız serisinde daha önce yer aldıkları için bildiğiniz karakterlerdir. Diğer ikisi Meena ve The Villaintriloquis – Illumination Mac Guff tarafından yaratılan kanon dışı karakterler.

Bu patronlar genellikle minyonlara nesneler fırlatır ve hatta bazen onları parçalamaya çalışırlar. Kötü adamları yenmek için saldırıları atlatmalı ve eşyaları geri atmalısın. Aksi takdirde minyonuz ölür ve oyun biter.

Özellikler :

etkilemek için giyinmiş
Gru başarılı olduğuna göre, Minyonların yeni bir hedefi var: en büyük gizli ajanlar olmak! Bu nedenle, sadece süslü görünmekle kalmayıp aynı zamanda benzersiz yeteneklere sahip düzinelerce eğlenceli kostüm yarattılar, örneğin: B. Ekstra koşu hızı, daha fazla muz kap veya bir mega minyona dönüş!

Geniş bir köle dünyası
Anti-Villain League karargahından Vector’in inine veya eski geçmişe kadar çılgın yerlerde dolaşacaksınız. Her konumun üstesinden gelinmesi gereken kendine özgü engelleri vardır, bu yüzden gözlerinizi dört açın! Ve hazır olduğunuzda, bölgenin ve hatta dünyanın her yerinden oyunculara karşı sonsuz bir koşu modunda rekabet etmek ve bir sürü ödülün kilidini açmak için En İyi Muz Odasına girebilirsiniz!

çevrimdışı macera
Tüm bu eğlence Wi-Fi olmadan çevrimdışı olarak oynanabilir, böylece oyunun ana özelliklerinin her zaman, her yerde keyfini çıkarabilirsiniz.

Minion Rush MOD özellikleri:

Sınırsız para

Ücretsiz Satın Alma

Her şeyin kilidi açıldı

Anti-ban

Minion Rush hakkında son sözler

Özetle, Minion Rush’ın anlatacak kesinlikle yeni bir şeyi yok. Yine de yaptığı şeylerin çoğunu çok iyi yapıyor ve köleler kesinlikle kimliklerini onunla oluşturuyor. Eğlenceli, canlı grafiklere sahip ve geliştiriciler onu düzenli olarak taze ve zorlu tutmak için iyi bir iş çıkardılar.

Minion Rush’ta karşılaşacağınız en büyük mücadeleyi üstlenmeye hazır olun. Çok sayıda engel ve kötü patronlar sizi sakinleştirecek, ancak hırs sizi bunaltacak. Anlamsız konuşan Minions ekibinin durdurulamaz olduğunu kanıtlayalım!

İndir Minion Rush Koşu Oyunu v9.1.0g MOD (Ücretsiz Satın Alma/Yasaklama Önleme) APK Ücretsiz

MOD

aşağılık-me-köle-acele-v5.0.1b-mod.apk

MOD

minion-rush-v8.7.2a.apk

Orijinal versiyon

minion-rush-v8.7.2a.apk

MOD

aşağılık-me-köle-acele-v5.0.1b-mod.apk

Orijinal versiyon

minion-rush-v8.5.1d.apk

MOD

aşağılık-me-köle-acele-v5.0.1b-mod.apk

Minion Rush Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.