Angry Birds Friends v11.11.0 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Angry Birds Friends (Sınırsız Arttırıcılar): Öfkeli kuşların ve daha az sinsi domuz yavrularının yüzleşmesini anlatan popüler franchise. Genel olarak, Angry Birds Friends orijinal oyuna bir tür ektir, geliştiriciler ise tanıdık atmosferi, mekanikleri ve kontrolleri korurken, yenilikleri de unutmadılar. Ve bu bölüm, her hafta güncellenen yeni konumlar ve seviyeler aldı, ancak ana yenilik, arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla rekabet edebileceğiniz, turnuvalara katılabileceğiniz, çeşitli görevleri tamamlayabileceğiniz ve benzersiz bonuslar ve fiyatlar alabileceğiniz tam teşekküllü bir çevrimiçi moddur. .

arka plan ve tarih

Angry Birds Friends, mobil eğlence dünyasındaki ünlü Angry Birds serisinin bir parçasıdır. Tanıdık bir oynanışı var ve heyecan verici karakter kadrosu çok tanıdık. Ama bu sefer oynaması daha kolay ve daha eğlenceli. Ayrıca oyuncular, Facebook arkadaşlarına kendileriyle oynamaları için meydan okuyabilir.

Angry Birds Friends, Angry Birds’ün vahşi öfkesi hakkındadır. Şef Domuz ve Kral Domuz, ormandaki kuş yumurtalarını çalmak için şişman bir domuz göndermek için bir araya geldi. Sadece bu değil, aynı zamanda bazı Angry Birds arkadaşlarını da kaçırdılar. Ne yazık ki, bu kötü adamlar bulundu. Ancak şişko domuz, suç ortakları tarafından kıl payı kurtarıldı ve bir sıcak hava balonunda gözden kayboldu. Kırmızı kuş sinirlendi ve yumurtalarını geri almak ve arkadaşlarını kurtarmak için tüm şişman domuzları öldürmeye başladı (Blues, Bomb, Mitilda… dahil).

Oyun stili

Oynanış açısından, Angry Birds Friends daha fazla öğe ekledi, bu nedenle oynaması daha kolay ve kazanması daha kolay. Koordinat tabanlı çekim için de size renge göre belirli sayıda kuş verilir. Bu kuşlar sırayla savaşırlar. Herkes ekranın sol tarafına odaklanır. Sağda şişman domuz takımı var. Bu cephe hattında, domuzlar rastgele bir düzende yerleştirilir ve ahşap direkler, kareler ve yükselen mimariyi oluşturan üçgenler ile sağlam bir savunma oluşumu eşlik eder. Senin görevin akıllı bir pozisyonda sapanla kuşları vurarak domuzların oluşumunu ve yapısını yok etmek ve düşmelerini sağlamak. Yukarıdaki yapıda şişman domuz kalmamışsa kazanırsınız.

Oyun, serinin diğer bölümleri kadar basittir. Sapanı uzatmak için tek yapmanız gereken ekrana dokunup sürüklemek. Ardından, atış gücünü ayarlamak için biraz sola ve sağa, yukarı ve aşağı hareket ettirin, açıyı seçin ve kuşların kaçabilmesi için koordinatları buna göre ayarlayın. Bu kadar.

Süper hız ve beceri ile bölümü geçerseniz dev bir altın yumurta elde edeceksiniz. Bu yumurtaların her biri size birçok şey getiriyor. Yumurta İnine daha hızlı yol açar. Her seviyeden sonra toplam puanınız belirli sayıda yıldıza eşittir. Ne kadar çok yıldız o kadar iyi çünkü yeterince yıldız alırsanız daha çekici seviyeler açacaksınız.

İlgini Çekebilir  Racing in Car 2021 v2.9.3 MOD APK — PARA HİLELİ

zor

Diğer Angry Birds oyunlarında deneyimlediğiniz gibi, bu oyunun zorluğu kuşu doğrudan yapının içine çekmek için doğru açıyı hesaplamaktır. Atışınız sadece bu yapı üzerinde bir noktayı yok etmekle kalmamalı, aynı zamanda mümkün olan en az sayıda kuş atışı ile tüm yapıyı yıkacak domino etkisini takip etmelidir.

Ve her seviyede şişman domuzların olduğu mimari daha rafine ve karmaşık hale geliyor. Bu mimari, sağlam ahşap kutular, lezzetli bir kremalı pasta gibi daha egzotik öğelerle daha uzun, daha geniş oluyor… Mimarinin yaygınlaşması, yıkım sürecini de parçalı ve yetersiz kılıyor. Onu tek atışla indirme niyetiniz daha sonra duman olacak. Bu, her oyuncunun çok heyecanlanacağı oyunun kademeli zorluk ölçeğidir.

Oyunu ilginç kılmaktan asla vazgeçmeyen bir şey daha var: Dizideki farklı kuşların sadece farklı renkleri değil, kendi özel yetenekleri var. Yavaş yavaş bu kuşların gücünü keşfedeceksiniz. Red, Chuck, Bomb, Jay, Jake, Jim, Matilda, Hal, Bubbles, Terence, Stella’ya dikkat edin.

Kırmızı, oyunun başlarında her zaman sahip olduğunuz temel kuştur ve güzel bir kırmızı renk dışında neredeyse hiçbir özelliği yoktur. Chuck, ekrana dokunduğunuzda hızlanarak düşmanı yok etme şansını arttırabilir. Bombalar o kadar büyük bir güçle patlayabilir ki şişman bir domuzun yapısındaki büyük taş blokları bile kırabilirler. Jay, Jake, Jim, bu üçü birbirinin aynısı ve üç sıraya bölünerek yıkımı kat kat arttırabilir. Diğer arkadaşlar da aynı derecede iyi, onlarla daha sonra tanışırsınız.

rekabet

Angry Birds Friends oyununun önceki Seasons versiyonuna dayandığı söyleniyor ancak oynanışta, özellikle Facebook’taki etkileşim özelliğinde birçok iyileştirme sunuyor. Bu, Facebook arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz ve oyunda kimin daha üst sıralarda yer aldığını görmek için onlara meydan okuyabileceğiniz anlamına geliyor. Facebook etkileşimine dayalı bu çevrimiçi savaş özelliği, Angry Birds Friends oyununun başarısının ve popülaritesinin anahtarı olarak kabul edilir.

Özellikler :

* YENİ rekabetçi turnuvalar her Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi başlar!
* Her hafta 24 YENİ seviye oyna!
* Rakiplere meydan oku ve daha yüksek liglere ilerlemek için kazan!
* Harika ödüller için en üst sırayı alın!
* İki haftada bir özel temalı turnuvalar!
* Diğer Angry Birds oyuncularına bire bir meydan okuyun!
* Ücretsiz güçlendirmeler, seviye efektleri ve her seviyede özel sapanlar.
* Kuşlarınızı geliştirmek ve daha fazla puan almak için tüyleri toplayın!
* Seri Kazanın! Ödüllerinizi artırmak için arka arkaya birden fazla maç kazanın.

Angry Birds Friends v11.11.0 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v11.11.0-mod.apk

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v11-9-0-mod.apk

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v11.7.0-mod.apk

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v11.7.0-mod.apk

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v11.6.0-mod.apk

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v11.4.0-mod.apk

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v11.3.0-mod.apk

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v11.1.1-mod.apk

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v11-0-0-mod.apk

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v10-11-0-mod.apk

MOD

kızgın-kuşlar-arkadaşlar-v10-11-0-mod.apk