Aramızda v2023.2.28 MOD (her şey açık) APK

Açıklamalar :

Aramızda 4 ila 10 kişinin katılabileceği delicesine heyecan verici ve tamamen öngörülemeyen bir çevrimiçi aksiyon oyunu. Yavaş yavaş uzak bir yere gitmeye hazırlanan uzay aracının mürettebatı rolünü oynayacaksınız. Sorun tam olarak bu ve oyunun ana özelliği, katılımcılardan birinin katil olmasıdır. Bunu yapmak için mevcut çeşitli yöntem ve yöntemleri kullanarak istisnasız herkesi ortadan kaldırmalıdır. Kötü çocuğun cephaneliğinde hileler, tuzaklar, sabotaj, kurulumlar ve daha fazlası. Başkaları tarafından fark edilmemeli ve şüphe uyandırmamalıdır. İşbirliği ve öngörülemezlik hayranları oyundan fazlasıyla memnun kalacak.

arsa

Aramızda’nın arka planı, gemideki astronotların uzaydan ayrılmak için gemiyi fırlatmanın bir yolunu bulmak zorunda olduğu uzayda bir uzay gemisinde gerçekleşir. Ancak mürettebat arasında gemiyi sabote etmek için gemiye sızan sahtekarlar vardır. Gemiyi yok edebilir, kaosa ve bölünmelere neden olabilir ve hatta insanları öldürebilirler. Bu nedenle, astronotların amacı, gemi yok edilmeden önce gemiden çıkmak için isimsiz dolandırıcıları bulmaktır.

Oyun stili

Elbette Werewolf oyununa çok aşinasınızdır, bu yüzden Aramızda oynanıştan çok fazla bahsetmeye gerek yok. Ve yeni başlayanlar için bile kuralları anlamak çok zor değil. Çünkü kazanmak için kanunu anlamak sadece bir kısımdır, çabuk muhakeme etmeniz, güveninizi doğru yere koymanız ve hatta bir katilseniz insanları aldatmanız önemlidir.

Aramızda çok fazla beceri değil, oyuncunun esnekliği ve zekası gerekir. Ayrıca kurt adam benzeri oyunlarda birlikte oynayacak bir grup arkadaşın olması son derece ilgi çekicidir. Saatlerce eğlenecek ve birbirinizden daha çok şey öğreneceksiniz.

karakter

Oyunun başında rastgele iki kamptan birinde rolünüze atanacaksınız. Kazanmak istiyorsan amacın ve misyonunla her iki tarafta da iyi olmalısın.

Gemiyi fırlatma veya tüm sahtekarları avlama görevlerini tamamlayarak astronot grubu için kazanın. Ancak dolandırıcıyı hemen bulmak kolay olmadı. Çünkü kimliklerini bu kadar çabuk ortaya çıkarmaları kolay değildir. Sadece vandalizm ve cinayetler meydana geldiğinde astronotlar dolandırıcı hakkında ipuçları alırlar.

İlgini Çekebilir  Gezegen Bombacısı! v7.4.1 MOD (Sınırsız para) APK

Vandalizm meydana gelirse, hasarı onarabilir veya ceset bulunursa rapor edebilirler. Astronotlar, şüpheli davranışları tartışmak ve şüphelilerden kurtulmak için oy kullanmak için acil bir toplantı düzenleyebilir. Nihai hedefin sahtekarları ortadan kaldırmak ve uzay gemisini başlatmak olduğunu unutmayın.

Dolandırıcıya gelince, lütfen tüm astronotları yok etmek için elinizden geleni yapın. Bunun için öncelikle insanlara görevler vererek ve tartışmalar sırasında gerçek astronotlar gibi sohbet ederek onları aldatmak gerekir. Daha sonra kaosa neden olmak ve mürettebatı bölmek için vandallık yapabilirler.

Mürettebat üyelerini sessizce öldürmek için havalandırma delikleri bulun veya odalara gizlice girin. Daha az sayıda oldukları için dolandırıcılar için oldukça zordur, ancak tümenler oluşturup astronot fraksiyonunun kilit isimlerini öldürürseniz zafer sizin için daha kolay olacaktır.

Diğer bazı işlevler

Masa oyunlarının oynanış tarzının, özellikle oyuncu sayısı çok olduğunda çoğu zaman oldukça ilgi çekici olduğu söylenebilir. Aramızda, oyuncu sayısına bağlı olarak, oyunu daha ilginç hale getirmek için bir dolandırıcı ekleyebilir, görevler ekleyebilirsiniz. Ancak, en havalı özellik hala arkadaşlarla oynuyor. Gerçekten harika bir deneyimdi.

Kazananlar için ödüller, karakterler için yeni ve renkli görünümlerdir.

grafik

Aramızda’nın grafikleri, karakterlerin komik görüntüleri ile çok basittir. Açıkçası, oyunun doğası göz önüne alındığında, görsel unsur o kadar da önemli değil. Görüntü kalitesindeki optimizasyon, oyunu akıcı ve akıcı hale getirir. Bu şekilde, cihazınızın pilinin bitmesi veya göz yorgunluğundan endişe duymadan saatlerce oynayabilirsiniz.

Aramızda MOD özellikleri

Kilidi Açılmış Görünümler
Kilidi açılmış şapkalar
Kilidi Açılmış Evcil Hayvanlar
Hayır Reklamlar

Aramızda İndir v2023.2.28 MOD (her şey açık) APK Ücretsiz

MOD

arasında-us-v2023.2.28-mod.apk

MOD

arasında-us-v2022.8.24-mod.apk

MOD

arasında-us-v2022.7.12-mod.apk

MOD

Aramızda-v2022-6-30-Mod.apk

MOD

arasında-us-v2022.6.21-mod.apk

MOD

arasında-us-v2022.4.19-mod.apk

MOD

arasında-us-v2022.3.29-mod.apk