Bad Trucker 2 v4.3 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Açıklamalar :

En İyi Kamyon Şoförü 2 APK Kamyon Simülasyonu

Şu anda oynayabileceğimiz birçok harika kamyon simülasyon oyunu var. Bu oyunlar, oyuncuların kamyon sürmesine izin verdiği için en iyi ve en gerçekçi oyunları sağlar.

Bu oyunlarla, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kamyon ve sürülecek yerler olduğu için istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Amaç, her zaman zorlu ve eğlenceli olan çeşitli yerlere malları teslim etmektir. Best Trucker 2 ile benzersiz bir kamyon simülasyonunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bad Trucker 2’de kamyon sürmek diğer oyunlardan çok farklı

Kamyon ve kamyon arasındaki ateşli bir yarışı ya da gerçek hayatta görüldüğü gibi epik manzaralar ve parlak kamyonlarla büyük 3D görüntüleri dört gözle bekliyorsanız. Şey… Bad Trucker 2’de yok.

Bunların tümü, fabrikalarda olduğu gibi endüstriyel stille karıştırılmış oldukça retro renk tonlarıyla, hafif karikatürize bir tasarım stiline sahip 2D görüntülerdir. Araçlardan manzaraya, arka plana, gösterge panosuna ve hepsi aynı.

Bu garip tarzın bir nedeni var. Çünkü oyunda, vadideki fabrikalar arasında malzemeleri, bileşenleri, yarı bitmiş ürünleri, kaynakları döndürmek için günde sayısız kamyon sürme konusunda uzmanlaşmış mükemmel bir kamyon şoförü rolünü oynuyorsunuz.

Bad Trucker 2’nin açılış durumundan itibaren, genelde oynadığınız tır sürme oyunlarından çok farklı olduğu görülebiliyor. Ama bu sadece başlangıç, hadi bu oyun hakkında daha fazlasını öğrenelim.

En başından itibaren araba kullanamazsınız

İlk olarak, sürmek için bir kamyon satın almak için banka kredisi almanız gerekir. Vadiyi çaprazlayan fabrika sisteminden gelen büyük taleple, satın almak size çok pahalıya mal oluyor. Ama sorun değil, ilk dönemden itibaren çok çalışırsanız bu borcu tasfiye etmek oldukça kolaydır. Bu borcu bitirmek, yeni bir kamyona hazırlanmanız için size daha fazla para kazandırdı.

Ama bu daha sonra. Yakın gelecekte, sahip olduklarını kullanmak zorundasın.

Kamyonu aldıktan sonra büyük bir harita çıkıyor karşınıza Servis İstasyonu, Gıda Fabrikası, Kuyumcu Fabrikası… Burada her türlü sanayi, fabrika, servis, farklı malzeme tedarik merkezleri var. Her yer farklı bir rol oynar. Birbirleriyle nasıl ticaret yaptıkları önemli değil, göreviniz haritada küçük konumlar arasında gösterilen rotalara göre en iyi, en akıllı Kargo Planını bulmak.

Örneğin, bir müşteriden, yakındaki bir maden sahasına Yiyecek teslim etmeniz gerektiğine dair bir talep alabilirsiniz. Gıda Fabrikasından Maden Alanına gitmenin 2 yolu vardır. 1 numaralı yolun 3 yerden geçmesi gerekecek, oldukça uzun, ancak yol geniş ve sadece düz bir çizgi. 2. yol sadece 2 yerden geçiyor, daha kısa görünüyor, ancak yol daha dar, yolda bir şeyleri düşürme riskinden bahsetmiyorum bile. Hangi seçeneği seçeceksiniz? Sürüş prensibi, bir sapmadan daha uzun görünse de, “düz bir çizgi her zaman en kısa yoldur”. Bu nedenle, çabadan tasarruf etmek ve zaman alıcı olmak için gidilecek düz yolu seçmelisiniz. Sürekli olarak köşeleri dönmek zorunda olduğunuzdan çok daha kolay olacaktır.

İlgini Çekebilir  Clash Royale v5.142.17 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

Artıları ve eksileri tartmak, hedef ile yol arasındaki kesin mesafeyi belirlemek doğru yolu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Ama bazen bu yeterli değil. Yolun uzunluğunu belirlemek kadar önemli olan diğer birçok faktörü de göz önünde bulundurmanız gerekir. Yol zor mu? Paketin gelmeden kaybolma riski var mı? Çok fazla kontrol noktasını durdurup teslimata geç mi kalıyor? Bu madde daha küçük yoldan gitmeye uygun mu?… Tüm bu soruların cevabını sadece kendiniz bulabilirsiniz.

Yolu bulun, doğru yönü belirleyin, meydan okumanın %50’sini tamamladınız.

Sürüş, eğlencenin büyük bir parçası

Yolu seçtikten sonra geriye sadece kamyonu kontrol etmek, doğru yöne gitmek ve zamanı oyunun gereksinimleriyle dengelemek kalıyor.

Bad Trucker 2’de sürüş, doğrudan kamyonun yanından 2D görüntülerle gösterilir. Gördüğünüz şey yolun enine kesiti. Ekranın üst kısmı puan ve kamyonunuzdaki eşyalardır. Alt kısım kontrol alanıdır; hız, vites kolu, yakıt, navigasyon, frenler… Ortada, alanın çoğunu kaplayan devasa bir kamyon ve arazi arazisi. Bu bölünme yeni değil. Ancak bu oyunda düğmelerin düzenine ve ayrıntılı kontrollere iltifat etmek gerekir, çok fazla alan yoktur, ancak her şey sürüş için makul ve uygundur.

Oyun, oyuncuların yapması gereken birçok farklı göreve sahip ve oynamaya başlamadan önce yolu seçme süreci de çok ilginç bir deneyim getirecek.

Kamyon sürme oyunlarının mutlaka kamyon sürüşü ile ilgili olmadığını açıkça ortaya koyuyor. Çok derin ve taktik dolu olabilir.

Özellikler :

* Bunların üstesinden gelmek için yüzlerce farklı zorluk ve zorlukla yüzleşin ve verilen görevleri iyi yapın.
* Zekanız ve yaratıcılığınızla düşünün ve nakliyeyi daha verimli ve daha kaliteli hale getirmenin benzersiz yollarını bulun.
* Zor ve engebeli yollardan emekle geçin ve ne olursa olsun pes etmeyin.
* Bir çok yeni ve modern tır ile birlikte en canlı ve güzel arayüzün keyfini çıkarın ve kendinize en uygun aracı seçme hakkınız var.
* Her seviyede başarılarınızı ve puanlarınızı toplayın. Ayrıca, oyun boyunca bazı şaşırtıcı yeni beceriler öğreneceksiniz.
* Oyun, tüm farklı izleyicilere hitap eder ve oyunculara eşya taşıma tutkularını yaşarken heyecan verici eğlence anları sunar.
* Birlikte çok eğlenmek için bu eşsiz taşıma oyununu arkadaşlarınıza veya ailenize önermeyi unutmayın.

Android için Bad Trucker 2 APK & MOD’u indirin

Kısacası Bad Trucker 2’de sadece sürüş değil, taktik de gerektiren birçok ilginç şey var. Bu zorlu ve eğlenceli kamyon dünyasına girmeye hazır mısınız?

Bad Trucker 2’nin MOD APK versiyonu

ayrıntı

Paranız olmasa bile satın alabilirsiniz.

Bad Trucker 2 v4.3 MOD İndir (Ücretsiz Alışveriş) APK Ücretsiz

MOD

kötü kamyoncu-2-v4-0-mod.apk

MOD

kötü kamyoncu-2-v3-7-mod.apk

MOD

kötü kamyoncu-2-v3.6-mod.apk

MOD

kötü kamyoncu-2-v3-1-mod.apk

MOD

en iyi kamyoncu-pro-v2-8-mod.apk