Ben Kral Boşta Taş Devri v0.22.20 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Me is King: Idle Stone Age Tycoon, Taş Devri ortamına sahip heyecan verici bir çiftçilik simülasyon oyunudur. En zengin patron olmak için kendinize büyük bir çiftlik kurup yöneteceksiniz. Kabilelerin efendisi olacaksınız ve selefleriniz üzerinde üstün bir hakimiyete sahip olacaksınız. Bu oyun diğer çiftçilik simülasyon oyunlarından tamamen farklıdır ve arazinizin kahyası olacaksınız ve kar elde etmek ve krallığı genişletmek için çalışan insanları kontrol edeceksiniz.

YENİ ÇİFTLİK OYUNU AMA ÇOK İLGİNÇ

Bu sadece bir fotoğraf düzenleme oyunu değil, aynı zamanda köyünüzü daha da geliştirme görevini de tamamlamanız gerekiyor. Oyunda bulunan fotoğrafları kullanacak ve kaynakları toplamak için nasıl çalıştıklarını seçeceksiniz ve çok para kazanmanıza yardımcı olmak için yiyecek gerekli. Evler inşa etmek, yaban domuzlarını avlamak ve boşta kalan çiftlik hayatınızın tadını çıkarmak için ağaçları kesin. Ayrıca, nadir Taş Devri hazineleri bulacak ve kabilenize gelişen bir krallık yaratmak için çalışmasını emredeceksiniz.

HEMEN İNANILMAZ MACERA

Me is King’deki bazı sakinler hayvan avlamada iyi olacak, ancak bazı sakinler kaynak toplamada ve kalıcı evler inşa etmede daha iyi olacak. İşleri düzeltmek ve daha fazla yeni toprak keşfetmek için süper kabilenizi kontrol edin.

BENZERSİZ OYUN

Oyuncular bir kabile hükümdarı rolünü üstlenir ve krallığın büyümesine ve hayatta kalmasına yardımcı olur. Oyuncu, krallık için gerekli şeyleri sağlamak için çiftçilik, yetiştirme, avlanma ve bölgeyi genişletme ile ilgili temel kararlar vermelidir. Ayrıca, kabilenizi saldıran canavarlardan korumanız gerekiyor.

HAYALİNİZDEKİ KRALLIĞI İNŞA EDİN

Sakinlere yiyecek sağlamak için meyve ağaçları yetiştirmeli ve aynı zamanda evler inşa etmek için ağaç dikmelisiniz. Ayrıca, süper kabilenizi besleyerek onları çalıştırıp daha güçlü hale getirmeniz de yardımcı olacaktır. Krallığınızın medeniyetini gerçek bir taş devri imparatorluğuna dönüştürün. Milyoner olup olmamanız becerinize ve kararınıza bağlıdır. Çiftliğinizi dekore etmek için gizemli kalıntıları keşfedin.

Özellikler :

– Boşta Macera: Bazı mağara adamları iğrenç hayvanları avlamak için iyidir, bazı mağara adamları gelirinizi artırmanıza yardımcı olur ve bazıları da… keşif için mi?! Uzak diyarların kilidini açabilmeniz için kalplerinin içeriğini keşfetmelerine izin verin!
– Mükemmel Çiftlik Hayatı: Ekinlerinizi büyütün, sonsuza kadar aç kalmayacaksınız! Hayalinizdeki taş devri çiftliğini inşa edin! Süper kabilelerinizi besleyerek seviyenizi yükseltin!
– Adada Hayatta Kalma: Köyünüze saldıran korkunç ve ürkütücü hayvanlarla savaşın! Daha sonra eğlenmek için onları avlamak için formda kalın!
– Krallığınızı genişletin: meme oyun köyünüzü gerçek bir taş devri imparatorluğuna dönüştürmek için genişletmeye hazır mısınız? Medeniyetinizi birkaç gün, hatta birkaç saat içinde geliştirin!
– Karar verme: kabile yaşamına hazır mısınız? Yaptığınız seçimlerle bu meme oyununda zengin bir milyoner kralı olun! Atıl gelirinizin her geçen gün daha da büyümesini izleyin!
– Basit kontroller: sadece süper kabilelerinizin ne yapmasını istediğinizi seçin ve sihrin gerçekleşmesini bekleyin! Bu boşta nakit çiftçilik simülasyon oyununda her şey pasta kadar kolay!
– Adorable Art: Bu bir meme oyunu mu? Yoksa tatlı bir oyun mu? Neden ikisi de olmasın? İğrenç hayvanlar bile güzel!

İlgini Çekebilir  Grim Soul Dark Fantasy Survival v4.1.6 MOD APK — MEGA HİLELİ

Me is King Idle Stone Age MOD özellikleri:

sınırsız Taşlar

Sınırsız Orman

Sınırsız Fasulye

Sınırsız Bakır

Sınırlı Tüm gıdalar

Araya Giren Reklamlar kaldırıldı

İndir Me is King Idle Stone Age v0.22.20 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz

MOD

kralın hayatı-v0.22.20-mod.apk

MOD

kralın hayatı-v0.22.19-mod.apk

MOD

kralın hayatı-v0-22-14-mod.apk

MOD

kralın hayatı-v0.22.13-mod.apk

MOD

kralın hayatı-v0.22.10-mod.apk

MOD

kralın hayatı-v0.22.3-mod.apk

MOD

kralın hayatı-v0.22.2-mod.apk

MOD

kralın hayatı-v0-22-0-mod.apk

MOD

ben-kral-v0.21.6.14-mod.apk

MOD

ben-kral-v0.21.6.12-mod.apk

MOD

ben-kral-v0.21.6.11-mod.apk

MOD

ben-kral-v0.21.6.6-mod.apk

Me is King Idle Stone Age Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.