Benim Konuşan Tom’um v7.5.0.3362 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Açıklama:
Benim konuşan tomum – Hayvan bakımı türünden popüler bir oyun serisi, ilk projelerin yalnızca bir kahramanı vardı, yani bu kedi Tom, ancak var olduğu gibi, franchise yalnızca yeni karakterler ve aktörler değil, aynı zamanda çeşitli türlerde piyasaya sürüldü. Bu sefer geliştiriciler sanal evcil hayvan simülatörünün klasik mekaniğini korumaya karar vererek sanal bir arkadaş yaratmanıza izin verdi. Benim Konuşan Tom’um mod apk’daki ayrıntılı oyun dünyası, etkileşimli bir ortam, çok çeşitli görev ve işlevler, tüm parametrelerin tam olarak özelleştirilmesi, tüm fikirlerinizi ve fikirlerinizi tam olarak gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

İçindekiler

KONUŞAN TOM HACK MODUMA GİRİŞ

Benim Konuşan Tom’um hayvan severler ve özellikle çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir oyundur. Oyun, oyuncuların kendi kedilerini yetiştirmelerine ve ona bir isim vermelerine izin veriyor. Göreviniz zor değil; Kedinizi besleyin, onunla oynayın ve onunla ilgilenin ki büyüyüp komik ve büyük bir kediye dönüşsün, kediniz ileride büyüyecek ve zeki olacak.

Ayrıca kedinize dükkanda bozuk para ile satın alabileceğiniz güzel kostümler ve aksesuarlar giydirmelisiniz. Ve kedinizin yarattığınız rahat evde rahat hissetmesini sağlamak için eviniz ayrıca mutfak, banyo, oyun alanı ve yatak odası aksesuarları ve mutfak eşyaları ile cömertçe dekore edilmelidir. Oyundaki kedi, her yaş için grafiksel olarak uygun, canlı, oyuncu renkleri ile çok sevimli ve eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır.

TOM CHEATS ALMANIN ÖNEMLİ YÖNÜ

Oyuncular, kedinizle oyun oynayarak, kediyi tedavi ve en sevdiği mamayla besleyerek, zamanında besleyerek ve yatırarak kendi kedilerine sahip çıkarlar… Benim Konuşan Tom’um’da çeşitli kedi duygularını göreceksiniz. Gerçek duygular gibi mutlu, sıkılmış, aç veya uykulu olabilir ve kedi duyguları, onlarla nasıl işbirliği yaptığınıza bağlıdır.

Kediniz için benzersiz tasarımlar ile oyun içinde yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak ve diğer oyuncularla örtüşmeyeceksiniz. Kedi evinde 1000’den fazla aksesuar, mutfak eşyası ve mobilya kombinasyonu ile kedinize uygun kıyafeti istediğiniz tarza göre seçebilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında birçok ödül alacaksınız; Deneyimle orantılı yeni öğelerin ve ödüllerin kilidini açmak için 9 seviye ile 50 farklı seviyede ilerleyerek kedinizin büyümesine yardımcı olacaksınız.

İlgini Çekebilir  Best Fiends v12.6.2 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

OYUN YOLU

Oyuna başladığınızda, ilk önce nasıl oynanacağını öğreneceksiniz, çok basit ve kolay. My Talking Tom’u başlattığınızda, kedinin acıkmaması için onu beslemeniz gerekir. Kedi acıktığında kaşık ve diş ipi simgesi kırmızıdır, bu da kedinin aç olduğu anlamına gelir. Kedinizi masaya getirmek için simgeye tıklayın, ardından onu beslemek için bir tabağa dokunun. Simge %100’ü gösterdiğinde, kediniz doludur.

Yemekten sonra tuvalet simgesi kırmızıdır, bu da kedinizin tuvalete gitmek istediği anlamına gelir. Ve kediyi besle simgesi gibi, tıkladığınızda kedi tuvalete gidecek ve bittiğinde simge %100 gösterecektir. Kediniz üzgün olduğunda ekrandaki gülen yüz kırmızıdır, kediniz sizinle oynamaya çalışıyordur ve simge yeşil olduğunda artık oynamak istemiyor demektir. Bu kedinin insan benzeri ihtiyaçları vardır ve oynaması kolaydır.

Yukarıdaki sembollere ek olarak bir de süpermarket sepeti bulunmaktadır. Bu simgeyi kedileriniz için yiyecek satın almak için kullanacaksınız, örneğin: B. Fast Food, İçecekler, Meyveler ve bu simge aynı zamanda takip edebileceğiniz mevcut miktarı da gösterir. İçinde sayı bulunan daire simgesi mevcut seviyenizdir. Daire dolu dış çemberde maviyi oynarsanız seviye atlarsınız.

Özellikler:
* Konuşan Tom gerçekten konuşabilir
* Toplanacak moda ve mobilya parçaları
* Mini oyunlar aksiyon, macera ve eğlence sağlar
* Destinasyonlar keşfedilmeyi bekliyor
* Anılarla doldurmak için fotoğraf albümleri

Konuşan Tom’um hakkında son sözler

My Talking Tom, günümüzün en popüler oyuncularını kendine çeken sanal bir kedi oyunudur. Amcanızla tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi ilgileniyor ve onun acı tatlı duygularını yaşıyorsunuz. Bu, her yaş için uygun bir oyun türüdür.

MOD

Benim konuşan-tom-v7.5.0.3362-mod.apk

MOD

Benim konuşan-tom-v7.3.0.2876-mod.apk

MOD

Benim konuşan-tom-v7-2-1-2659-mod.apk

MOD

Benim konuşan-tom-v7.1.3.2344-mod.apk

MOD

Benim konuşan-tom-v7.1.0.2161-mod.apk

MOD

Benim konuşan-tom-v7-0-0-1793-mod.apk

Konuşan Tom’um Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.