Beyaz Kedi Projesi v4.30.1 MOD (Tanrı Modu/1 Hit) APK

Açıklamalar :

Belki de oyuncular için rol yapma oyunları artık oyun piyasasına çok yabancı değil ve Shironeko Project keskinliği nedeniyle en çok aranan ve popüler oyunlardan biri. Oyuncular yolculuk deneyimini geliştirecek ve ayrıca kötülüğe karşı yarışarak ve birçok gizemli diyarı keşfederek dövüş becerilerini kanıtlayacaklar.

BENZERSİZ PARSEL

Uzun zaman önce, insanlar henüz toprağı kazmadığında, tanrılar ortaya çıkmaya başladı. Efsane adaleti temsil eden iki ana karakter, beyaz kedi olarak da bilinen difteri ve karanlık tarafı temsil eden kara prens etrafında döner. Çatışma, karanlık güçlerin kralı, tanrıların ikametgahı olan cennetteki tüm toprakları yerle bir ederek yeniden savaşa başladığında başladı.

Savaştan sonra barış geri gelir, yeni bir dünya açılır ve yeni bir hayat filizlenmeye başlar. Yeni topraklara girecek ve gizemli adanın kalıntılarını bulmak için arkadaşlarınıza eşlik edeceksiniz. Bu umut verici macerada, görevinizi tamamlamak, yeni arkadaşlar edinmek, düşmanlara dikkat etmek, her yeri takip etmek ve bilgilerini öğrenmek için 7 Great Melodies parçasını bulup toplamanız gerekir. Karakterinizin kontrolünü elinize alın ve savaş alanında cesaretinizi gösterin.

ÇEŞİTLİ SİLAH SİSTEMİ VE ŞEHRİNİZİ KURUN

Aslında, çoğu aksiyon oyunu, oyuncuların becerilerine uygun olanı özgürce seçmelerine yardımcı olmak için farklı oyun seviyelerine karşılık gelen devasa bir silah cephaneliğine sahiptir. Shironeko Projesi de oyuncuları kılıç, yay ve savaşa uygun büyücü çubukları gibi silahlarla tam olarak donattığı için bunlardan biri. Bu nedenle, farklı şekilde ele alınan savaşın durumuna bağlı olarak herkesi yok ederek, yakın dövüşte düşmanı kolayca yenebilirsiniz.

Görev sırasında, savaş sırasında gömülü olan gizemli toprakları da takip edebilirsiniz. Sadece dramatik anları yaşamakla kalmaz, kendi şehrinizi yaratarak da rahatlayabilirsiniz. Burada üretici, oyunculara oyun sırasında ekipmanı yükseltirken ikramiye oluşturmaları için özel bir alan verir. Ayrıca, savaştan sonra bonuslar alacaksınız.

İlgini Çekebilir  Dream League Soccer 2022 v9.10 MOD MENÜ APK — MENÜ HİLELİ

İLGİNÇ ÖZELLİKLERLE ÇEŞİTLİ TAKTİKLER KULLANIN

Shironeko Projesi sizi birçok seviyeye çeker ve daha karmaşık zorluklarla karşı karşıya görünür; Her tamamlamadan sonra, kalan parkurları bulmak için yeni konumlar arasında hızla ilerlemeniz gerekecek. Güçlü dövüş gücüne sahip düşmanlarla karşılaşacaksınız, bu yüzden bazen onlarla savaşamazsınız. Silahlarınızı yükseltmek ve çeşitli önden saldırı planları oluşturmak, engelleri aşmanıza ve her zaman sizi kovalayan canavarları yenmenize yardımcı olacak bir taktiktir.

Oyunun çekici noktalarından biri, özellikle maceracı ve maceralı oyun tutkunu olanlar için oyuncular için sürükleyici bir oyun yaratmak için birçok benzersiz özellikle birleştirilmiş yaratıcı unsurdur. Deneyimledikten sonra size heyecan verici duygular veren devasa, çeşitli bir savaş sistemine güvenin. Birçok güncellemeden sonra yapımcı, başarılı anime filmi SHIRONEKO PROJECT’e uyarlanmış en iyi denilebilecek bir versiyonla geri döndü. Shironeko projesine gelirken, dövüşçü rolünü oynayabilir ve süper bağımlılık yapan hikayenin tadını çıkarabilirsiniz.

Özellikler :

* Yapboz parçalarının nerede olduğunu bulmak için yeni toprakları keşfedin ve gizemli adaları keşfedin
* Birçok heyecan verici macerayla eşsiz alanı deneyimleyin
* Çeşitli silah sistemleri, karakterinize karanlığın güçlerini yok etme gücü verir
* Yeni kilometre taşlarını fethedin ve oyun içi zorlukları tamamlayın
* Canlı sesin eşlik ettiği muhteşem grafikler, oyuncular için rahat bir oyun ortamı yaratır

Beyaz Kedi Projesi v4.30.1 MOD (Tanrı Modu/1 Hit) APK Ücretsiz İndir

MOD

yılan-io-v1-18-29-mod.apk

MOD

shironeko-project-v4-12-0-mod.apk

MOD

beyaz-kedi-projesi-v4-11-0-mod.apk

MOD

beyaz-kedi-projesi-jp-v4-9-0-mod.apk